Kocasına Verdiği Karaciğeri Geri İstedi

Kocasına Verdiği Karaciğeri Geri İstedi

Show Ana Haber’e konu olan kadının dramı milyonların dikkatini çektiği gibi ünlü televizyoncu Müge Anlı’nında dikkatini çekmiş olacak ki günlerdir başarılı televizyoncu trajikomik bu olaya programında yer vermekte.
Kaçarak evlendiği eşi ölümle burun buruna gelince hiç düşünmeden eşine karaciğerini veren Melike Özmen’in dramı haberlere konu oldu.Eşinin sağlığına kavuşunca çalıştığı tekstil firmasında ki iş arkadaşı 18 yaşındaki Zekiye isimli genç kızla kaçtığını ve genç kızın 4 aylık hamile olduğunu iddia eden genç kadın önceki gün Müge Anlı’yada konu oldu.Hakkında ki iddiaları canlı yayına bağlanarak cevaplayan Ekrem Özmen ertesi gün yayına birlikte kaçtığı Zekiye isimli kadınla katıldı.İkilinin umursamaz tavrı stüdyodakilerin ve ekran başındaki izleyenlerin tepkisini çeken çift,hiçbir şey olmamış gibi kalbi kırılan eş Melike Özmen’e yüklendi.Müge Anlı’nın Zeynep isimli kadını ikna çabalarına rağmen,genç kadının ısrarla ‘ben mutluyum ve güveniyorum’ demesi izleyenlerin kanını dondurdu.

Engelli Maaşını İptal Ettireceğim

Ekrem Özmen’in umursamaz tavırlarına sinirlenen avukat Rahmi Bey ve Müge Anlı devletten aldığı engelli maaşını neden iptal ettirmediğini sordu. Özmen’in sigortasız çalıştığı için aylığın kesilmediğini belirtmesine sinirlenen Anlı ‘’Sen bu kızcağızı hamile bırakacak kadar sağlıklıysan o maaşı nasıl alıyorsun? Burdan yetkililere sesleniyorum bu maaş iptal edilsin. Yayından sonra arkadaşlar götürsün git,sağlıklıyım de iptal ettir’’ dedi.

Neyi Var Neyi Yoksa Al

2 çocuğunun annesi Melike Özmen’in dramına öfkelenen Rahmi Bey,eşi Melike Hanım’a ‘’sende kadınlık gururu varsa boşanırsın’’ demesi üzerine ‘’boşanma bu adamdan. Neyi var neyi yoksa 2 çocuğun için al. Boşama sürünsün.Ben sana her türlü hukuki desteği vericem’’ dedi.
Toplumdan her kesimin tepkisini çeken bu olay daha çok konuşulacağa benziyor…

9
Kimler Neler Demiş?

avatar
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
ZaMaNHappyRamboadminMurat Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
concuerror
Ziyaretçi
concuerror

NeLer Oluyor Hayatta İlginç :S

Selen
Ziyaretçi
Selen

Izledim bunu!!!!! Ben vermem ciger miger Elin ogluna guven olmaz isteeeeee 😉 Diyelim verdim hem kendi cigerimi geri alirim hem kendi cigerini soker kopeklere yem ederim………..

Murat
Ziyaretçi

hakikaten dünyamızda yaşanan iyiliklerin ters tepki vermeSİ güLünc. biŞey.

Murat
Ziyaretçi

gerekten yapılan iyilikler ters tepki veriyor bazı insanımızda.. İlqinç.

Rambo
Ziyaretçi
Rambo

İnsanlara bi haller oluyor. Rahat yaşamak, huzuru kaçırmak.. Allah hidayet versin.!

Happy
Ziyaretçi
Happy

ALLAH boylelerinin bu dunyada da cezasini versin

ZaMaN
Ziyaretçi
ZaMaN

İyiLik Yap KötüLük ßuL DedikLeri ßunun Gibi ßirşey oLsa Gerek ,,

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Sohbet Chat Yap Sohbet Odaları Sohbet Mobil Sohbet

Sohbeteuro.net

Sohbet odaları

Chat Sohbet