Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sohbeksw/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2652
Adana Sohbet Siteleri

Adana Sohbet Siteleri

Ana Sayfa / Adana Sohbet Siteleri

Adana Sohbet Siteleri

admin     27-02-21     Adana Sohbet Siteleri, Mobil Sohbet Odaları, Sohbet, Sohbet Odaları     Adana Sohbet Siteleri     151 Defa Okundu

Adana Sohbet Siteleri Arayışları

Adana Sohbet Siteleri Türkiye’nin 5. büyük şehri olan Adana ilimiz için hazırlanmış Sohbet Odalarıdır. Şehir Sohbet Sitelerinin en gözde seçimleri arasında yer alan Adana Sohbetin, tercih edilirliği oldukça fazla orandadır. Çok fazlaca seçeneklere ev sahipliği yapan Adana’yı tanıyalım.

Adana Hakkında

Adana, Türkiye’nin güneyinde, Akdeniz Bölgesinde yer alan ilidir. İl merkezinin adı da Adana olup; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam ve Karaisalı metropol ilçelerinin birleşimiyle oluşur. Adana kent merkezi 5 ilçeden, Adana ili ise toplam 15 ilçeden oluşmaktadır. Adana ilinin nüfusu, 2009 yılı sayımları itibarı ile 2.062.226′ dır. Kent merkezi ise 1.623.545 nüfusa sahiptir. Ayrıca Adana İlinin yüzölçümü 14.030 km²’dir. Adana, Türkiye’nin İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’dan sonra 5. büyük ilidir. İlçeleri ise; Seyhan, Yüreğir, Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Tufanbeyli, Yumurtalık, Çukurova ve Sarıçam olmaktadır.

Coğrafi konumu ile Toros dağlarının güneyinde yer alan Çukurova da Seyhan Nehri üzerine kurulmuştur. Akdeniz’e yaklaşık 160 km’lik kıyısı bulunan Adana Avrupa’yı, Asya’ya bağlayan önemli ulaşım yolları üzerindedir. Orta doğu ile kara ve demiryolu bağlantısı Adana üzerinden yapılır. Bu bağlantı Toroslar’ da Gülek Boğazı’ndan sağlanır. İl yüzölçümünün % 49 dağlık, % 23 yaylalar ve % 27 ova ve düzlük alandır. Güneyden kuzeye gidildikçe Toroslar’ a varınca yükseklik 2500 m. aşar. Toroslar’ ın etekleri Akdeniz’e doğru ova biçimini alır. İç Anadolu’ dan doğan Seyhan ve Ceyhan Nehirleri Akdeniz’ e akar. Toros Dağları’nın zirvesinde yedi göller vardır. Seyhan nehri üzerinde Seyhan ve Çatalan Baraj gölleri, Ceyhan Nehri üzerinde Aslantaş Baraj gölü ile, Karataş’ta Akyatan ve Akyatan kuş cenneti gölleri vardır.

Adana Chat Sohbet Odaları

Adana’da diğer büyük iller gibi tercih arayışları içinde yer alan siteler arasında çok sıklıkla yer almaktadır. Bu sebepten dolayıdır ki Adana Chat Sohbet Odaları sizlere sunulmuştur. Çok farklı Sohbet Sitelerinin de içinde yer aldığı büyük projelerde yer alan Adana Chat Siteleri, sizlerle buluşturulmuştur. Farklı sitelerin farklı yenilikler sunduğu sanal ortamlarda, en önemli kolaylık Mobil Sohbet Odaları yenilidir. Sizler de; bulunduğunuz her ortamdan Adana Chat Sitelerine bağlanabilir, buradaki kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbeteuro.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sohbeksw/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2652