Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Adana Sohbet Siteleri

Adana Sohbet Siteleri Arayışları

Adana Sohbet Siteleri Türkiye’nin 5. büyük şehri olan Adana ilimiz için hazırlanmış Sohbet Odalarıdır. Şehir Sohbet Sitelerinin en gözde seçimleri arasında yer alan Adana Sohbetin, tercih edilirliği oldukça fazla orandadır. Çok fazlaca seçeneklere ev sahipliği yapan Adana’yı tanıyalım.

Adana Hakkında

Adana, Türkiye’nin güneyinde, Akdeniz Bölgesinde yer alan ilidir. İl merkezinin adı da Adana olup; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam ve Karaisalı metropol ilçelerinin birleşimiyle oluşur. Adana kent merkezi 5 ilçeden, Adana ili ise toplam 15 ilçeden oluşmaktadır. Adana ilinin nüfusu, 2009 yılı sayımları itibarı ile 2.062.226′ dır. Kent merkezi ise 1.623.545 nüfusa sahiptir. Ayrıca Adana İlinin yüzölçümü 14.030 km²’dir. Adana, Türkiye’nin İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’dan sonra 5. büyük ilidir. İlçeleri ise; Seyhan, Yüreğir, Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Tufanbeyli, Yumurtalık, Çukurova ve Sarıçam olmaktadır.

Coğrafi konumu ile Toros dağlarının güneyinde yer alan Çukurova da Seyhan Nehri üzerine kurulmuştur. Akdeniz’e yaklaşık 160 km’lik kıyısı bulunan Adana Avrupa’yı, Asya’ya bağlayan önemli ulaşım yolları üzerindedir. Orta doğu ile kara ve demiryolu bağlantısı Adana üzerinden yapılır. Bu bağlantı Toroslar’ da Gülek Boğazı’ndan sağlanır. İl yüzölçümünün % 49 dağlık, % 23 yaylalar ve % 27 ova ve düzlük alandır. Güneyden kuzeye gidildikçe Toroslar’ a varınca yükseklik 2500 m. aşar. Toroslar’ ın etekleri Akdeniz’e doğru ova biçimini alır. İç Anadolu’ dan doğan Seyhan ve Ceyhan Nehirleri Akdeniz’ e akar. Toros Dağları’nın zirvesinde yedi göller vardır. Seyhan nehri üzerinde Seyhan ve Çatalan Baraj gölleri, Ceyhan Nehri üzerinde Aslantaş Baraj gölü ile, Karataş’ta Akyatan ve Akyatan kuş cenneti gölleri vardır.

Adana Chat Sohbet Odaları

Adana’da diğer büyük iller gibi tercih arayışları içinde yer alan siteler arasında çok sıklıkla yer almaktadır. Bu sebepten dolayıdır ki Adana Chat Sohbet Odaları sizlere sunulmuştur. Çok farklı Sohbet Sitelerinin de içinde yer aldığı büyük projelerde yer alan Adana Chat Siteleri, sizlerle buluşturulmuştur. Farklı sitelerin farklı yenilikler sunduğu sanal ortamlarda, en önemli kolaylık Mobil Sohbet Odaları yenilidir. Sizler de; bulunduğunuz her ortamdan Adana Chat Sitelerine bağlanabilir, buradaki kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Selen dedi ki:

ADANAAA <3 .) Emegne Sglkk Abim…

Pretorya dedi ki:

ülkemizin güzide şehri adananın güzel insanları.. sizleri de bekliürrükk..

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin Abi

Happy dedi ki:

Eline emegine saglik abim. (Hadi giciklik yapmiyom )

sohbet sohbet Sohbet Siteleri Chat Siteleri Seviyeli Sohbet
madrid bet
madridbet
yabancı dizi izle
poker siteleri
mobil ödeme kabul eden bahis siteleri