Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Bedava Chat Arayış Psikolojisi

Bedava Chat Arayış Psikolojisi

Sohbetin Ruh Halleri

İnsan hayatında geçmişten günümüze kişilikler ile ilgili özellikleri anlamak önemli bir yere sahip olmuştur. Bilinir ki, kişilik; piskiyatrik rahatsızlıkların getirisi halinde değişkenlikler gösterebilmektedir. Temelde insan hayatını ve doğal olarak kişiliğini etkileyen etkenler arasında, doğal çevrenin ve sosyal olamamanın rolü büyüktür. Sosyal hayatlarındaki eksik yanların insanların yapısına etken teşkil ettiği ve buhrana varan sonuçlar getirdiği tartışılmaz bir durum almıştır. Bu kadar karışık ruh hallerinin arasında, kaçış rampası haline gelen Bedava Chat Odaları, günümüz ortamlarının aranan kanı haline gelmiştir. Bütün bu sosyalleşememe etkenlerinin bizleri ittiği ruh hallerinden ötürüdür ki, normal şartlarda asla diyeceğimiz sanal alemin Chat Odaları platformlarına müdavim olmuş haldeyiz. Sohbet odalarında yapılan chat eşliğinde sosyalleşerek bir şeyleri unutma eylemini gerçekleştirirken, diğer yandan da yeni dostluklar, arkadaşlıklar edinmekteyiz. Sanal sosyalleşme diye nitelendirdiğimiz Mobil Chat Odaları seçenekleri de, günümüzde hayli tercih edilir hal almıştır. Farklı mecralarda, farklı sohbetlerin edildiği sanal platform, her türlü arayışa karşılık vermektedir. Gerek yeni insanlar tanıma, gerekse aşk arayışlarına karşılık verebilen bu ortamlar da, her dilden, dinden yada mezhepten insanların bulunduğu ve sohbet ettiği görülmektedir. Sosyal statünün ve engel yaş unsurlarının kriter alınmadan, özgürce davranışlar sergilenebilen Aktif sohbet odalarında, ruh hallerimizi tazelemek adına kocaman adımlar atmaktayız. Meditasyon havasında gerçekleşen bu sohbet ortamında, kimsenin kimseye özelini açmama gerçeği, bizleri güvenli sohbet ortamında rahat hissettirmektedir. Çoğu sesli sohbetin ve kameralı sohbet in dışına çıkarak, kullanıcılarından üyelik kaydı ve ücret talep etmeyen SohbetEuro.Net Chat sitemiz, seviyeli sohbeti en önemli kriter haline getirmiş, benimsemiştir…

 

 

 

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Eda
  Cevapla

  Yazan yüreğinize saglik

 • Börtecine
  Cevapla

  Güzel bir konuya değinmişsiniz. Günümüz de yaşanan olaylar sonucunda sosyalleşmek oldukça zor hale geldi reel yaşamda. Sanal ortamda sosyalleşme adına bedava sohbet imkanı sağladığınız için teşekkürler.

 • Karizma
  Cevapla

  Emeklerinize sağlık güzel olmuş yine …

 • ZeyNa
  Cevapla

  Bazen hiç tanımadığı bir yabancıya içini dökmek bile insanı rahatlatır. Bir terapi misali.
  Güzel bir konuya değinmişsiniz, emeğinize sağlık.

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin