Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Bedava Chat Odalarında Adil Yönetim

30 Haziran 2020, Salı Kategori: Chat Odaları Mobil sohbet Sohbet Odaları 183 5

SOHBET ODALARINDA ADİL DURUŞ

Her insan topluluğunun olduğu yerde o topluluğun kendine has yapısı ve bu yapıya has kuralları mevcuttur. Topluluğun birbirleriyle olan yarar zarar ilişkilerini düzenleyen bu kurallar, topluluğun içinde var olan bireylerin birbirleriyle olan ilişkilerinden daha fazla randıman almasını amaçlar. Sohbet Odalarının de kendine has yapısına ait düzenleyici kuralları vardır. Birden fazla benliklerin bir araya geldiği her alan, ortak payda ve yapıcılık endişesi taşır eğer var olma endişesi taşıyorsa. Bu noktada keskin kutuplaşmaların önüne geçecek, hiç olmazsa bu kutuplaşmaları azami düzeye çekecek bu kurallar topluluğun menfaati açısından olmazsa olmaz mahiyettedir. Chat Odalarının kendine has yapısı, kendine has bireyler arası etkileşimi olduğu gibi buna bağlı olarak kendine has kuralları da yapılandırılmıştır. Bedava Chat Odalarının site içi düzen ve nizam arayışı realitenin diğer alanlarında olduğu gibi bu sitelerde de önem arz etmekte. Sohbet Sitesi içindeki kullanıcıların birden çok sıkıntıları olabilmekte. Bazen Chat Siteleri dışında yaşanan sıkıntıları bile sunuculara aks ettirebilmektedir. Kişisel olarak anlaşılabilen bu durumlar umum için çoğu zaman herhangi bir şey ifade etmeyebilir. Bazen ise yönetim ekibiyle kullanıcı arasında teknik sorunlardan kaynaklı problemler ortaya çıkabilmekte, kullanıcı ve site yönetimi arasında problemler yaşanmaktadır. Sorunlar elbette ki çeşitlendirilebilir. İsterseniz biraz da bunlara bakalım..

CHAT SİTELERİNDE SORUNLARA ADİL YAKLAŞIM

Her insan topluluğunun olduğu yerde o topluluğun kendine has yapısına bağlı sorunları ve buna bağlı olarak oluşturulmuş kurallar bütünlüğünün olduğundan bahsetmiştik.  Sohbet ve Chat sitelerinin temel sorunları arasında hiç kuşkusuz kullanıcıların birbirleriyle aralarında yaşadıkları problemler gelmekte. Konu özünde yönetim ekibi tarafından idrak edilebilir ve müdahale edilebilir yapıda olabilir. Ancak Mobil Sohbet Odları yönetim ekibinin genellikle Aktif Sohbet esnasında Sohbet sitesi kullanıcısı bireylerle olan yakın samimiyetleri bazı kararların alınması noktasında yönetim ekibini zora sokabilmektedir. Bu noktada Chat sitesi yönetim ekibi, kendince bazı noktalarda radikal kararlar bile alabilmektedir. Fakat, öncelikle yönetim ekibinin uzlaşmacı tavrı devreye girer. Bu noktada Bedava Chat sitesi yönetimi kısmen de olsa topu sorun yaşayan kullanıcılara atmaktadır. Bu durum oldukça yapıcı bir yaklaşımdır. Tabi sorun çözümlenebilirse.

SOHBET SİTELERİNDE ADİL MÜDAHALE

Sorunun Sohbet Sitesi kullanıcıları arasında çözümlenemediğini gören site yönetimi, site içi huzurun tesis edilmesi için radikal kararlar almak durumunda kalır. Sohbet Odaları içi nizamın sağlanması için olaya el koyan site yönetimi, taraflardan birine duyduğu duygusal yakınlığı göz önünde bulundurmadan kuralları harfiyen uygular. Bu durum Güvenli Sohbet anlayışının devam edebilmesi için, kimi zamanlarda iki tarafın da başının ağrımasına imkan verebilir. Adalet kendi içinde en güzeli hedeflemiş bireylerin kimi zaman amacı kimi zaman da aracı olmalıdır. Bunun kendi hayatımızda önemli bir yerinin olduğunu unutmamalıyız. Sohbet sitelerinin kendi içindeki adil yönetimi uzun vadede, gerçek sohbetin hazzına varmak isteyen kullanıcıların yararına hizmet etmek için elzem bir unsurdur.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Lydia dedi ki:

Evet gerçekten çok adil ve hakkaniyetli bir sitede sohbet ediyoruz . Her hakkımız korunuyor ;dd adil yöneticiler eşliğinde teşekkürler :))

Selen dedi ki:

Guzel bir yazi olmush Abim Emgne Sglik…

Happy dedi ki:

Adillce sayimiz yok. Adanalilar cogunlukta, bizim sayimiz azinliktaaa. Adanasizlarrr gelesinizz be ya :))

qooqL` dedi ki:

emeğine kalemine sağlık paşam
http://wWw.Sohbeteuro.net

Pretorya dedi ki:

ne kadar güzel yazmış yazan…

sohbet sohbet Sohbet Siteleri Chat Siteleri Seviyeli Sohbet
madrid bet
madridbet
yabancı dizi izle
poker siteleri
mobil ödeme kabul eden bahis siteleri