Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Bedava Chat Odalarında Arada Kalmak

Bedava Chat Odalarında Arada Kalmak

SOHBET SİTELERİNDE ARADA KALMAK
Temel insan ilişkilerinin en sık yaşanan durumlarından biridir bu konu. Benliğimiz, başka benlikler ve başka iradelerle girmiş olduğumuz ilişkilerin ortaya çıkardığı istenmeyen durumlardandır. Sohbet sitelerinde sıklıkla yaşanan durumlardandır. Kendimize belirlediğimiz hayat algısının içerisinde başka kimlikler ve benliklerle girmiş olduğumuz her sosyal münasebetlerin kimi zaman olumsuz bir şekilde cereyan etmesi olasıdır. Hayatın ve buna bağlı olarak insan ilişkilerinin böyle bir yanının olduğu gerçekliğini kabul etmek gerekir. Peki insan ilişkilerinde bu durum nasıl ortaya çıkmakta? Kendimizi arada kalmış bir şekilde hissettiren durumlar hangi anlarda vücut bulmaktadır? İsterseniz bunlara bakalım..
AKTİF SOHBET HALİNDE YAŞANANLAR
İnsan ilişkilerinin en can alıcı taraflarından biri de duygusal anlamda yakınlık hissettiğiniz kişilerle muhabbet ve sohbet anında ilgili olmadığınız konuda arada kalmaktır. Bu sorun kendi içinde aslında çetrefilli bir sürecin başlangıcını size haberdar eder. Bu durum kimi zaman kafeterya da otururken kimi zaman iş yerinde kimi zaman da chat sitelerinde vuku bulabilmektedir. Sosyalleşme ve arkadaşlık platformlarından chat odaları da bu sorunların sıklıkla yaşanıldığı yerlerdendir. Kendine has yapıya sahip olan bu platformlar elbette ki kendine özgü problemler meydana çıkartmaktadır. Peki bu durum chat sitelerinde nasıl gelişmekte? Sohbet siteleri bu tip durumlar karşısında nasıl tepki vermekte? İsterseniz bu konulara bakalım..
YAPICI GERÇEKÇİLİĞE DOĞRU
Sohbet odaları insan ilişkilerinin yoğun bir şekilde yaşandığı sosyal platformlardan biridir. Kendine has özellikleri ve yönetim ekibinin kullanıcıyla yakın teması haliyle duygusal bağları kuvvetlendirmekte. Bu kuvvetli bağ kimi zaman bazı büyük sorunların temelini oluşturabilmekte. Aktif sohbet ve muhabbet halinde olan kullanıcılar sohbet sırasında ikili ilişkiler den kaynaklı problemler yasaya bilmektedir. Bu noktada sohbet sitesi platformunun yönetim ekibi, site kullanıcısı kişilerle kurmuş olduğu yakın gönül bağı, bazı kararlar almak noktasında zorlanabilmektedir. Bu yakından ilişkilere fazlasıyla sırtını yaslayan mobil sohbet odaları kullanıcıları kendi gerçekliklerini ve hakikatlerini site yönetimine kabul ettirme hareketine girişebilir. Bu noktada site yönetiminin karar almakta zorlandığını, aktif sohbet ve muhabbet anında karar almakta problem yaşayan tarafların gönül koymasını düşünebilmektedir. Arkadaşlık ve sohbet platformları olan bedava chat odalarının yönetimlerinin bu noktada bu tip sorunlar için koymuş olduğu kuralları kimi zaman radikal biçimde uygulamak zorunda olduğu gerçekliğini kabul etmemiz gerekir.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Pi`
  Cevapla

  Emeginize sağlık .

 • ZeyNa
  Cevapla

  Çok doğru bi noktaya parmak basmışsınız. Maalesef kullanıcılar arasında bazen üzücü diyaloglar yaşanabiliyor. Bu tamamen o an ki psikolojiyle olan birşey aslında.
  Tabi durumu idare etmek orta yolu bulmak yönetime kalıyor.
  Emeğinize sağlık.

 • GüL
  Cevapla

  Yüreğinize saglik

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin