Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Bedava Chat Odalarında Aranan Meziyetler

Bedava Chat Odalarında Aranan Meziyetler

Dünyaya gelişimiz itibari ile, kendimizi maddi bir mücadelenin içinde buluruz. Bu mücadele gerek gelecek kaygısı nedeni ile okul yıllarımızda gençliğimizi, gerek ise iş hayatında koşuşturma içinde iken orta yaş hayatımızı etkiler. İhtiyaçlarımızın karşılığı maddiyat olması nedeninden ve ne yazık ki ücretsiz olarak her hangi bir ürünü alamama yada elde edememe kaygısı ağır basmaktadır. Genel anlamda her bir şeyin karşılığı maddiyattır. Reel hayatlarımızı bu denli etkileyen para olgusu, bizleri sanal ortam da da etkilemektedir. sanal platformda dolaşarak, çeşitli Chat Sitelerinde Sohbet edebilmek adına ücret talep etmeyen sunucuları tercih etmekteyiz. Bedava Chat Odaları arayışlarımız, Sohbet kalitesini düşürmemekle birlikte, daha elit ortamların bulunmasında etken bir durum haline gelmiştir. Ücretsiz Sohbet ortamının garantörlüğünde, karşılık olarak maddi değerlerimizden ödün vermediğimiz gibi, Güvenli Sohbetin tadını, Aktif Sohbet ortamlarında çıkarabiliyoruz. Her ne kadar sanal ortamda ücretli sohbetlerin yaygın olmaya başlamış olması moralleri bozuyor olsa da, genel anlamda eski nesil İrc sunucularında hala Bedava Sohbet ortamı mümkün kılınmaya devam etmektedir. Bizlere Kaliteli Chat ortamını ücret ve üyelik şartı dayatmaksızın, üyelik şartsız ve bedava olarak sunmaya devam eden Sohbet Siteleri hala elit sohbet parolasını bozmadan yoluna devam etmektedir. Her ne kadar; maddi kaynak sağlamak için mücadele etmiyor olsalar da çeşitli sitelerden gelen reklam teklifleri ile ayakta kalmaya devam etmektedirler. Mobil Sohbet Odalarını da hayatlarımıza sokan sohbet sitesi tasarımcıları, bulunduğumuz ortamdan rahat şekilde sanal ortama bağlanma imkanını bizlere sunmuştur.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Selen
  Cevapla

  Cok dgru…Guzel bir yazi Olmus Abim. Emgne Yurgne Sglk…

 • Happy
  Cevapla

  Bu guzel gunde bu guzel makaleye yorum yazmamak olur mu? Non! 😀 ellerine saglik abimm yuregin dert gormesin 😀

 • aLmiLa
  Cevapla

  Emeginize sağLık..

 • Yanaruz
  Cevapla

  Dünyanın bir numaralı kanalı ben böyle Kanal görmedim şimdiye kadar çok keyifli haydi sende katıl

 • admin
  Cevapla

  Tşk ederim Poncicicik 😀

 • Sarii
  Cevapla

  Ancak klawye hızınde olabilen (Dudak) dudak hızının Akıcılıgından uzak (mimiklerin) mimikleri hissederek ses tonlarını duyup yürek tartısın da ölçüsünü alarak (ararken)
  Bazen seni dinleyenlerin (kakaha) kahkayı patlatırken yüzlerinde oluşan cizgileri hayel ederek bazen acelesi olan birisinin (eee)! (Demesi) demesini dinleyerek (dinlemeyerek)
  Bazen zurnanın zit dedigi yerde (susan)susmasını bekledigi ama sana bakan konuşmacının o anda (sigarasının)sigarasından bir nefes daha alip dışarı vermesini gözleyerek karısık duyguları yaşayan Nickler bir bakim dan eksiklerini gidermeye calişan chat odaların da muhabbet sohbet ve cevre yapma güzel arkadaşlıklar edinmeleri gercek den güzel bir şey caba gostererek sergilemek bunu hisset mek güzel biŕ şey Herkez için…
  Emegine Yüreyine Saglık (Admin)

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin