Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Canlı Sohbet Odaları

Canlı Sohbet Arayışları

Canlı Sohbet Odaları; adından da anlaşılacağı gibi – çok kullanışlı bir canlı sohbet çözümüdür ve resimdeki herkese kullanımı gerçekten kolay bir şey sağlamaya yöneliktir. Bu hem web sitenizin ziyaretçileri/müşterileri hem de siz (acenteleriniz) için geçerlidir.

Müşteri tarafında Canlı Sohbet insanları sayfanın alt kısmında bulunan hoş bir sohbet kutusu ile karşılıyor. Bu kutu her zaman görünürde kalır ve tek bir tıklamayla erişilebilir. Ardından, görüşme tamamlandıktan sonra müşterileriniz geri bildirimde bulunabilir ve temsilcinizle deneyimlerini derecelendirebilir. Ayrıca, sohbet kutusunun içine yerleştirilmiş paylaşım butonları aracılığıyla sosyal medyada size bir not verebilirler.

Canlı sohbet odaları

Mobil Canlı Sohbet

Bütün bu arayışların yanı sıra; Mobil Canlı Sohbet‘in gerçekten parladığı yer, size ve destek temsilcilerinize sunduğu harika özelliklerin miktarıdır. Canlı Sohbet Chat ortamlarının, cazip hale getirilmesi açısından dizayn edilen Mobil Sohbet Odaları, bizlere Sanal Sohbet Odaları ortamlarında oldukça zaman kazandırmaktadır. Mobil Chat Odaları, bizlere ücretsiz olarak çeşitli Chat Siteleri tarafından sunulmaktadır.

Canlı Sohbet Odaları Ortamında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Örneğin, müşterilerle doğrudan iletişime geçebilirsiniz (sizinle iletişim kurmalarını beklemek yerine). Bir sohbete doğru ilk adımı atarak, müşterinin olumlu bir deneyimle ayrılma olasılığını artırıyorsunuz. Sohbet Odaları penceresini özelleştirebilirsiniz.
Birden fazla sitede Canlı Chat ayarlamış olsanız bile, tüm konuşmaları tek bir panodan kontrol edebilirsiniz.
Her müşteri etkileşimi, kişinin ne kadar süredir beklediğini gösteren renkli dairelerle işaretlenmiştir (bu, daha hızlı tepki vermenizi sağlar). Önceki sohbetlerin tam geçmişini alırsınız.
Her yeni kullanıcı için 14 günlük ücretsiz deneme sunarlar, ancak buradan Sohbeteuro.net‘e kaydolursanız 30 günlük özel bir uzatma alabilirsiniz .

Canlı Sohbet Seçenekleri

Sohbeteuro.net kurulması ve çalıştırılması en kolay canlı sohbet eklentilerinden biridir – eklentiyi etkinleştirmeniz yeterlidir ve artık hazırsınız. Sohbet kutuları, markanıza uyacak şekilde tamamen renkli olarak özelleştirilebilen üç tasarıma sahiptir. 

Herhangi bir nedenle sohbet edemiyorsanız, çevrimdışı mesajlar doğrudan gelen kutunuza gönderilir. Benzer şekilde, bir ziyaretçi sohbetten ayrılırsa sohbete e-posta yoluyla devam edebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra ücretsiz sohbet etme imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Bütün gönül dostlarını bekleriz. 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

sohbet sohbet Sohbet Siteleri Chat Siteleri Seviyeli Sohbet
madrid bet
madridbet
yabancı dizi izle
poker siteleri
mobil ödeme kabul eden bahis siteleri