Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sohbeksw/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2652
Cem Yılmaz Gişede Hüsrana Uğradı

Cem Yılmaz Gişede Hüsrana Uğradı

Ana Sayfa / Cem Yılmaz Gişede Hüsrana Uğradı

Cem Yılmaz Gişede Hüsrana Uğradı

admin     26-10-19     Genel     Cem Yılmaz Gişede Hüsrana Uğradı     242 Defa Okundu

Cem Yılmaz Gişede Hüsrana Uğradı

Kara Komik Fimler Gişede Dibi Gördü

Cem Yılmaz gişede hüsrana uğradığı filmiyle sıkıntılı günler geçiriyor.Uzun süredir sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli ile olan ilişkisiyle magazin gündeminde olan Cem Yılmaz,başarılı oyuncu kadrosu ve ilk defa denediği iki ayrı hikayeyi birleştirdiği filmi seyirci boykotuna takıldı.Vizyona girdiği ilk 3 günde 276 bin 86 kişi tarafından izlenen film, adeta boş salonlara hitap etti.

Sosyal Medyada Boykot Çağrısı Tuttu

Cem Yılmaz’ın sosyal medya hesaplarında yaptığı siyasi paylaşımlar ve Barış Pınarı Harekatı’na karşı kayıtsız kalması büyük bir kitlenin tepkisini çekti.Sosyal medyada örgütlenen binlerce kullanıcı Cem Yılmaz’a hem ağır eleştiriler yöneltti hem de filmi boykot edeceklerini belirtti.Cem Yılmaz’ın büyük hasılat beklentisi içinde olduğu filmi boykotun tutması sonucu gişede çakıldı.Büyük sponsor desteğine rağmen büyük bir bütçeyle çekilen film şimdiden zarar edeceğini belli etti.

Kara Komik Fimler 2 Ocak’ta Vizyona Girecek mi?

Gişede yaşadığı hüsranı hesap etmeyen Cem Yılmaz,filmin 2.’si içinde kolları sıvamış.Kara Komik Filmler 2’nin Ocak ayında vizyona gireceğine dair fragmanın sinema salonlarında yayınlandığı belirtildi.Yaşanan protesto nedeniyle Yılmaz’ın 2. filmi bekletmeye alıp,almayacağı merak konusu oldu…Öte yandan filmi izlemeye giden seyirciler hikayenin çok kötü olduğunu, ancak Zafer Alagöz,Ozan Güven gibi birbirinden başarılı kadronun oyunculuklarıyla büyülediklerini yorumlarında belirttiler.

Defne Samyeli Galaya Gelmedi

Cem Yılmaz ve sevgilisi Defne Samyeli’nin ayrıldıkları iddiaları magazin basınında dile getilirken, bu iddiayı destekleyen adımlar Samyeli cephesinden gelmekte.Her fırsatta aşklarını sosyal medya hesaplarında gözler önüne seren ikiliden Samyeli,Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği filmi Kara Komik Filmler galasına katılmadı.İkilinin arasını  Cem Yılmaz’ın manken Serenay Sarıkaya ile yakınlığının bozduğu ileri sürüldü.İkilinin sosyal medya hesaplarından henüz birlikte çekildikleri fotoğrafları kaldırmaması barışacakları iddialarını desteklemekte.Cem Yılmaz filmine yapılan eleştirilere tek tek cevap verirken,ayrılık iddialarına karşın suskun kalmakta.

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (12 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbeteuro.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sohbeksw/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2652