Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Çevrimiçi Aşk Sohbet

Çevrimiçi Aşk Sohbet

Çevrimiçi Aşk Sohbet Odası

Çevrimiçi Aşk Sohbet odası, genel olarak her sanal sohbet kullanıcısının arayışıdır. Dünyada bir arkadaşıyla herhangi bir duygusal ilişki kurmadan ve dolayısıyla herhangi bir taahhütte bulunmadan seks hikayesi yaşamayı hayal etmeyen hiçbir erkek yoktur, açıkçası çevrimiçi aşk chat odası bulma arzusu da vardır ama bu yazıda biz erkek ve kadın arasındaki ilişkinin daha eğlenceli tarafını ele alacak.

Bu, aşk arkadaşlık sitesi olarak bilinen , iki erkeği çıkarları olan arkadaşlar yapan, bu nedenle diğer duygusal ilişki türlerini sorgulamadan gündelik karşılaşmalara giren, aynı zamanda arkadaşlık statüsünü koruyan, dolayısıyla büyük bir güven olan bir ilişkidir .

Ancak yine de hayatı trompetçi arkadaşlar olarak nitelendiren kurallar var : bu şekilde kalabilmesi için trompetçi dostluğun bazı çıkarlara ve her şeyden önce netliğe ihtiyacı var. Öyleyse, bu kuralların doğasına daha yakından bakalım.

İLİŞKİNİN DOĞASINI TANIMLAMAK

Yukarıda da bahsedildiği gibi trompet çalan arkadaşlar arasındaki seks, sorgulanan iki taraf arasındaki güçlü bir netliğe dayanmaktadır: aşk, sahip olma ve sahip olma gibi duyguların müdahalesine izin vermeyen bir ilişkide seksten başka bir şey değil, sekstir. kıskançlık.

Bu, çıkarları olan arkadaş chat olarak başlamadan önce, her zaman ilişkinizin doğasını açıklığa kavuşturmanız, ona anlaşmaların ne olduğunu açıkça söylemeniz gerekeceği anlamına gelir: romantik akşam yemekleri yok, tutulacak veya bozulacak sözler yok, aşk ilişkisi yok ve hepsinden önemlisi hayır kelepçe veya her türlü kravat.

Her biriniz aşk hayatınızı dilediğiniz gibi yönetmekte özgürsünüz ve diğerinizin ortada kalmaya hakkı yok. Kurulması kolay, ne sık sık ne de kalıcı bir ilişki olmasa da, Cinsel sohbette arkadaş olmak sıfır olumsuzlukla gerçek bir nimettir.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • ZaMaN
  Cevapla

  emeginize sağlık başarılar dilerm

 • SaRe
  Cevapla

  Emeğinize sağlık başarılar dilerim oldukça güzel paylaşımm

 • Pretorya
  Cevapla

  Emeğinize sağlık güzel bir yazı olmuş

 • NarSist
  Cevapla

  HarIka SohbEt SiTesi aradiGiniz KriTerLere uygun Her Irktan InsanLarla Sohbet Imkani Yaratıyor BasArilar dilerim

 • CoLoR
  Cevapla

  Emeklerinize Sağlık Kolay Gelsin

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin