Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Chat Odaları

Chat Odaları

Arayışlara Uygun Chat Siteleri

İnsanlar olarak, doğumumuzdan itibaren belirli bir yaşa geldikten sonra, bize ait çeşitlilik gösteren şeyler isteriz. Erkek çocukları genel anlamda bisikletle başlayan isteklerini, yaşları ilerledikçe büyüterek; motor, araba vesaire olarak devam ettirir. Kız çocukları ise küçük yaşlarda bebek le başlayan isteklerini, yaşları ve olgunluk seviyeleri arttıkça farklı yönlerde değiştirirler. Reel hayatlarımızdaki çeşitlilik gösteren isteklerimiz, Sanal Sohbet Odalarında da arayışa göre şekillenmiş olan sayfalar eklenmesine vesile olmuştur. Sanal dostluk arayan insanların, Chat Odalarında soluklanması gibi, aşk arayan kullanıcıların da Aktif Sohbet odalarında soluğu aldığı gözlenmektedir. Bütün bu seçimlerin ortak noktası olan yeni sosyalleşme arayışları, genel anlamda insanlarımızın en çok arayışı içinde olduğu olgudur…

Ne aradığını ve ne istediğimizi bilen insanlar; hedefleri doğrultusunda yol alırken, ne istediklerini bilmeyen insanlar topluluğu da her ortamda bulunmayı tercih ettiklerinden, genel olarak aynı zamanlı bir kaç Sohbet Sitelerinde aktif halde bulunurlar. Bu tarz insanların yakın ilişkilerinde de, her şeyi karşısındaki insan için yapıyormuş izlenimi verip, bu yolla gözleri perdeleyerek kendi açıcından fedakarım havası yaratmaktadırlar. Oysa gerçek amacı; narsistce her şey kendine isteyerek, karşısındaki muhataplarını hiçe saymaktır. Sohbet ortamında da bunları yapan bu arkadaşlar, o kadar ustalaşmışlardır ki kendilerini mağdur gibi gösterebilmektedirler. Chat Sitelerinde sohbet muhabbet hali mevcutken, bu insanlar ortamın akıcılığına katılımda bulunmak yerine, sohbet halindeki kullanıcıları süreklilik halinde eleştirmeyi tercih ederler…

Narsist İnsanlara Mobil Sohbet Rahatlığı

Süreklilik halinde bunları yapan narsist karakterli insanlar, sosyal çevrelerinde ve sanal muhabbet ortamlarında yaptıkları gibi, partnerlerinin kişiliklerine de yön vererek, onlara kendi isteklerini unutturarak, öz saygılarını yitirmelerini sağlarlar. Bunun sonucu olarak, kendi kişiliğinden uzaklaşan ve isteklerinin olmayışından kaygılanan muhatap, depresyona girerek bağımlılık başladığını hisseder ve kaçarak uzaklaşır. Fiziksel şiddet gibi yıkıcılık doğuran bu insanların, Mobil Sohbet Odalarının kolaylığından da yararlanarak, her sanal ortamda kolaylıkla bulunuyor olmaları dehşet verici hal almıştır. Bedava Mobil Sohbet ortamının rahatlığı da, bu insanların aramızda olmalarını tetiklemektedir.

 

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • LaLe
  Cevapla

  Eline emeğine yüreğine sağlık can mükemmel olmuş

  • admin
   Cevapla

   Teşekkur ederım cano

 • Hüseyin
  Cevapla

  Reis Manyaksın Ya 🙂 Süper Olmuş Ellerine Saqlık 🙂

  • admin
   Cevapla

   Teşekkurler kardesım

 • Selen
  Cevapla

  Guzel yuregine Sglik Abim… NumberOne –> Bu Alemde Sohbeteuro.net 😉 Cikin gelin haydee :))

 • Ccc
  Cevapla

  Guzel olmus yuregine saglik

  • admin
   Cevapla

   teşekkur ederım

 • ZeRiyaN
  Cevapla

  Harikasin Can, emegine yüregine saglik

  • admin
   Cevapla

   Teşekkurler.

 • aSu
  Cevapla

  Keyifle okuduğum çok güzel bir metin olmuş. Sohbeteuro.net denilince birtek kalite geliyor aklıma.. Kaliteli insanlarla kaliteli sohbete ne dersiniz. sohbetruro.net e Hepinizi bekleriz. Emeğine yüreğine sağlık aşkım.

  • admin
   Cevapla

   Teşekkür ederim Canım :*

 • qooqL`
  Cevapla

  emeğine, kalemine sağLık paşam.

  http://wWw.SohbetEuro.Net

 • mutantıng
  Cevapla

  harıka bır yazı kutlarım

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin