Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Chat Odaları Evliliği Etkiliyor mu?

Chat Odaları Evliliği Etkiliyor mu?

Eşlerin kişilik yapıları ve patolojileri de aşkın ömrünü kısaltan faktörler arasındadır. Eşlerden birinin beklentileri karşılayamayıp bencil olması, evlilik ilişkisini kötü etkilediği gibi, ilgiye aç kalan eşin çareyi çeşitli Chat Odalarında araması ile sonuçlanmaktadır. Genel anlamda terapilere katılan genç çiftler, eşlerine karşı o kadar beklenti içerisindedirler ki, karşılıklı olarak bu beklentileri karşılayıp karşılayamadıklarının farkında bile değildirler. Bir kadını ele alarak incelediğimizde, her cümlesinin sonu ”istiyorum” la biten konular  ön plana çıkar hale gelmektedir. Eve geldiğinde beni öpmesini istiyorum, uyandığında bana  kahvaltı hazırlamasını istiyorum, gün içinde iş de dahi olsa beni aramasını istiyorum. Daha bir çok istiyorum dan sonra akla gelen, ya siz onun isteklerine karşılık verebiliyor musunuz?

Sevgilimizden yada eşimizden beklentilerimizi gözden geçirip, bizim onun beklentilerine ne kadar yanıt verebildiğimize bakmadan, ilişkide sadece alıcı olan taraf olmak, bir süre sonra karşı tarafın verebilecekleri kalmadığında, ister istemez tükenen alıcı olmamızı canlı tutabilmek adına, çeşitli Sohbet Odalarında farklı arayışlar içerisine girmekteyiz.

İlişkinin ölümüne neden olan bir başka davranış biçimi de, karşı tarafı baskı altına almaya çalışmaktır. Biliyoruz ki Sevgi karşılıklı saygıya ve anlayışa dayalıdır ve emir kipi ile  biten cümleleri sevmez. Aşk ricaların duygusudur. Rica ve mısın  ile bitmeyip, ”yap” ver, getir, götür ile biten cümleler neticesinde, ilişkide içinde bulunduğu prangalı hali kabul etmeyip, olay yerini terketme ihtiyacı duymaktadır. Beklentilerini, umduklarını bulamayanların yanı sıra, beklentilerin çokluğundan bunalan, nefes alamaz hale gelen muhataplarda, çareyi çeşitli sanal Muhabbet Odalarında arayışta bulmaktadırlar. Karşı tarafı yeterince iyi tanımamak da, sevgiyi öldürüyor. Sevgilimizin ya da eşimizin kişisel özelliklerini iyi bilmeli yani onu doğru  tanımalıyız. Aksi halde onu mutlu edemeyiz ve bağlı olarak da mutlu olamayız…

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Happy
  Cevapla

  Guzel yazi olmus yuregine saglik abi

 • Sosyopat
  Cevapla

  Ellerime sağlık:D

 • Aslan
  Cevapla

  Etkilemezmi tabiki etkiler.

 • Pretorya
  Cevapla

  Güzel bi yazı olmuş

 • UzeyiR
  Cevapla

  Olmazmi bela o işler.

 • Selen
  Cevapla

  Evliler Girmemeli Bu benim fikrim artik olmuyosa Bosasin Gelsin sohbeteuroda sohbet etsin 😀 XD Emegine Yuregine Saglik Abim Super bir konuya deynmissn… :** 😉

 • blendo
  Cevapla

  güzel bi yazı.. tebrik ederim..

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin