Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Chat Odalarında Egoizm

Chat Odalarında Egoizm

Chat Odalarında Egoizm

Toplum içinde ego kavramının ağır bastığı, kendini tatmin adına muhatabın sık sık kırılabildiği bir düzen söz konusu haline gelmiştir. Reel hayatlarımızda nasıl devam  ediyorsa bu durum, sanal Chat Odalarında da aynı olarak devam etmektedir. Bu tarz ego egemen insanların, kurbanları ile aralarında Sohbet Odalarında ya da sosyal yaşamında, aralarında geçen iletişimsel sohbetlerin etiyolojisini ve insanların arasında meydana getirdiği kültürel ve sosyal sonuçları araştıran bir çok sosyal bilim dalı olmasına rağmen, egoya dayanan bu davranışların nedenleri tam olarak anlaşılmamıştır. İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı, tercih haline getirdikleri Chat Sitelerinde farklı karakteristik özellikler taşıyan insanlarla diyalog da bulunma haline gelirler. Meziyetleri değişken olan bu insanların içinde, egosunu tatmin için bu platformu tercih eden insanlarda mevcuttur. Bu insanlarla sohbet halinde bulunmak gibi bir hata yapıldığında, direk hasmı konumuna gelindiğinden olacak ki, direk damgala işlemini hayata geçirirler. Bu karakterdeki insanların incelendiğinde, damgalamanın hem sonuçlarından, hemde nedenlerinden birisi olan benlik saygılarını yitirmiş oldukları sonucuna varılır…

Chat Sitelerinde Arananlar

İhtiyaçlar; Fiziksel ve ruhani olarak adlandırdığımız hayatımızın yapı taşları haline gelmiştir. Sohbet Siteleri içinde bir kullanıcının fiziksel, finansal, entellektüel, cinsel yada başka bir olgu arayışı içinde olduğu bilinmektedir. Eksikliğini duyduğu olgunun tatminliğine sosyal hayatlarında erişemeyen bireyler, sanal ortamları tercih ederek, hayatlarında ki eksiklikleri giderme çabası içine girerler. Farklı şehir yada kültürlerle yaşamlarını sürdüren bu bireyler, aynı sanal platform ışığında birleşerek çeşitli sohbetler eşliğinde kaynaşırlar. Arayışların çeşitliliğine göre farklı hizmetler sunan sanal platformun, katılımı kolaylaştırmak için Mobil Sohbet Odaları imkanını da bizlere sunmaktadır. Bu imkanları bizlere ücret talebi olmadan sunarak, Bedava Chat Odaları seçeneğini de sağlamaktadırlar.

 

 

 

 

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Selen
  Cevapla

  Sohbeteuro.net<3 Emgine Yurgne Sglik Abim…

 • yeŞiL
  Cevapla

  Real hayatımız ney ise burda da olmasi gereken odur. Nicklerin ardında da gerçek insanlar hayatlar yer almaktadir .
  Emeginize sağlık .

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin
error: Content is protected !!