Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sohbeksw/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2652
CHAT ODALARINDA SAMİMİYET

CHAT ODALARINDA SAMİMİYET

Ana Sayfa / CHAT ODALARINDA SAMİMİYET

CHAT ODALARINDA SAMİMİYET

admin     28-05-20     Chat Odaları, Sohbet Odaları     CHAT ODALARINDA SAMİMİYET     228 Defa Okundu

Samimi Sohbet

Sosyalleşme platformlarından biri olan chat odaları, kendine has dinamikleri ve bu dinamiklere bağlı beklentiler ortaya koymaktadır. Bu beklentiler, chat odaları platformuna katılan diğer kullanıcıların beklentileri ve arzuları sayesinde ortak payede buluşan insanların arasında bağ oluşmasına zemin hazırlıyor. Dinamiklerin oluşturduğu beklentiler ve beklentilerin oluşturduğu bağ, Sohbet Odaları kullanıcıları için kendiliğinden oluşan,spontane bir durumdur. Bu bağın yapısı kendini rahatlıkla samimi duyguların kollarına bırakabilmektedir. Chat odaları kullanıcılarının ortaya çıkarmış olduğu samimiyet bağı,kendini farklı kimliklerle de ortaya koyabilmekte.

Bedava Chat Odaları kullanıcılarının diyalog kaynağı olan beklentileri her zaman flört amaçlı yakınlaşmalarla şekillenmemektedir. Farklı beklentilerle bir araya gelmiş kullanıcılar edinmiş oldukları dostluklarla hesapsız sahiplenişlerin, yalnız yüreklerin gönül korkuluklarında kendilerini temiz yüreklerin içinde abi kardeş,anne-oğul,baba-kız saflığında tanımlanıyor bulabilirler. Tüm tükenmişliğini ve acılarını bu bağın içerisinde yaralarını sarmalarken bulabilir chat odası kullanıcıları. Sahip olamadıklarına “kader” deyip sineye çekip hayat yoluna devam eden mobil chat odaları kullanıcıları, başını omzuna güvenle yaslayabileceği sahiplenişlerin içinde küçük çaplı ama gerçekçi bir ailenin içinde dilek ağacına bağlanmış umutlarını yeşertmeye çalışır. Herkesin yüreğinde sarmalamaya çalıştığı şöyle veya böyle yaralar vardır. Chat Siteleri kullanıcıları da bu sarmalamaya çalıştığı yaralarını, yüreğine akıttığı göz yaşlarıyla sulayıp acılarını hayalleriyle hemhal etmek yerine Sohbet Sitesinde tanıştığı yürek yolcusu, kan bağı değil acıların ve ümitlerin bağladığı anneler-babalar kardeşlerle sahiplenilip hayat yoluna devam etmektedirler. Bu kısmi çekirdek aile birlikteliği hayatın belki de chat odaları kullanıcıları için hayatın onlara tanıdığı son şans öpücüğü olarak idrak edilebiliyor.

Bu durumun yadırgatıcı bir tarafının olduğunu düşünebilir insanlar. Fakat yaşanılan hayat sizin hayatınız ise kendi mutluluk sahanızı kimseye kaptırmak istemezsiniz. Mutluluğun tanımladığı bir süreci herkes yaşamakta. Kendimizi daha yaşanılabilir tertemiz bir atmosferi bulduğumuzda bu ortamdan bizi uzaklaştırmak isteyen insanları yüreğimizin bir kenarına itmek zorunda kalabiliyoruz. Samimiyetin ördüğü duvarlar öyle kolay kolay yıkılamaz,surları öyle kolay kolay aşılamaz. İçinde koruma altına aldığınız yarınları, bu insanların gözyaşlarıyla savunuyorsunuz. Bunu unutmamamız gerekir. Chat odalarının kendine has yakınlıkları vardır. Bu kendinlik, kocaman bir yüreğin doğuşuna can suyu olur. Yüreğinizin yeşermesi ve büyümesi için her daim sizinle beraber olan yüreklere başkalarının değer biçmelerine fırsat vermeyin.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbeteuro.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sohbeksw/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2652