Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Cinsel Sohbet Arayışları

Cinsel Sohbet Arayışları

Cinsel Sohbet Bağımlılıkları

Cinsel Sohbet Arayışları konusunda, tetikleyicilerinizin ne olduğunu keşfettikten sonra, vücudunuzun bu tetikleyicilerle ilişkilendirdiği duygulara yönelik isteklerini tatmin etmenin başka yollarını bulabilirsiniz. En kötü senaryoda, bu sadece bağımlılığınızı başka bir aktiviteye aktaracaktır. En iyi senaryoda, vücudunuza iyi hissetmek için bağımlılık yapan alışkanlığınıza ihtiyacı olmadığını hatırlatacaksınız.

Cinsel Sohbet Odaları

Tüm bağımlılıklar alışkanlıkların sonucu değildir – bazen başa çıkma mekanizmalarından gelişirler. Bu, çevrimiçi sohbet odaları için esas olarak, dijital alanda insanlarla sorunlarınız hakkında konuşmaya yönelik son zamanlardaki büyülenmenin adı olan “yabancılarla sohbet” olgusundan kaynaklanmaktadır. Üzülürseniz, bir arkadaşınızı veya bir aile üyesini arayın ve onlarla konuşun. Bu size duygularınızı sohbet odaları dışında işlemenin başka bir yolunu verecektir.

Cinsel Sohbet Odalarına Alternatif 

Chat Sitelerine bağlanmak yerine, egzersiz, yoga, meditasyon veya yürüyüşe çıkmak gibi sağlıklı bir alternatif bulabilirseniz çok faydalıdır. Yoga, yürüyüş ve diğer egzersizler faydalıdır çünkü vücudunuzun ödül sistemini oluşturan “iyi hissettiren kimyasallardan” biri olan endorfin salınımına yol açarlar.

Cinsel Sohbet Siteleri

Bilgisayardan uzaklaşarak Mobil Sohbet Odalarından kaçmak için, birkaç deneme gerekebilir, ancak zamanınızı nasıl harcadığınız konusunda daha olumlu ve üretken hissetmeye başlayacaksınız. Bu, ertelediğiniz veya kaçındığınız bir arkadaşınızla buluşmayı kabul ettiğiniz yeni bir hobi seçmeyi düşünmek için harika bir zaman olabilir. Egzersiz gibi bir şeye enerji vermek bile çevrimiçi sohbet odalarından uzak durmanın olumlu bir yolu olabilir. Bu, kendiniz hakkında daha iyi hissetmenize de yardımcı olabilir, böylece gerçek hayatta başkalarıyla daha rahat bağlantı kurabilirsiniz.

İster teknoloji bağımlılığınız olsun, ister özel sohbet odalarına bağımlı olduğunuza inanıyor olun, bu koşullar aldatıcı derecede tehlikeli olabilir. Kişisel ilişkiler ve hatta işiniz gibi hayatınızın diğer yönlerini takdir etmenizi zorlaştırabilirler. Diğer insanlarla etkileşim kurmak veya egzersiz yapmak gibi fiziksel aktiviteler yapmak gibi sizin için iyi olan diğer şeyleri yapmanızı engelleyebilirler.

Cinsel Sohbet Arayışları

Çalışmalar, davranışsal bağımlılıklarla yaşayanların çevrimiçi Cinsel Sohbet Odalarını, terapi olarak kullanmaktan önemli ölçüde fayda sağladığını göstermiştir. Sohbeteuro.net çeşitli dergilerde yayınlanan bir araştırma cinsel sohbet siteleri bağımlılarının bağımlılık yaşayanlarda yararlı davranış değişiklikleri ürettiğini buldu . Araştırmacılar ayrıca etkilerin uzun vadede devam ettiğini buldular. Bu bulgular, çevrimiçi terapi platformlarının sağladığı çeşitli araçların etkinliğini kanıtlayan çok çeşitli araştırmalarla uyumludur.

Danışmanlığa ek olarak, bu araçlar genellikle egzersizler, metin tabanlı uyarılar ve mesajlar, etkileşimli dersler ve ruh sağlığı sorunları yaşayanların bir tedavi planına uymalarına yardımcı olan diğer kaynakları içerir.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin