Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Cinsel Sohbet Bağımlıları

Cinsel Sohbet Bağımlıları

Cinsel Sohbet Bağımlıları

Tabii ki, birçok insan, tatmin edilmemiş cinsel arzuları nedeniyle çevrimiçi sohbet odalarına bağlanarak Cinsel Sohbet Bağımlıları olarak hayatlarına devam etmektedirler.  Şu anda önemli bir diğeriniz olmayabilir ve bu, bu boşluğu doldurmak için sohbet odalarındaki insanlara ulaşmanıza neden olabilir. Bu, bağımlı olmanıza neden olabilecek birkaç farklı sohbet türüne yol açabilir. Özel sohbet odalarından daha önce bahsedilmişti ve insanlar gerçekten de bu tür sohbete bağımlı hale geldi. Kendinizi yalnız hisseden bir insansanız veya cinsel enerjiniz için başka bir çıkışınız yoksa, o zaman kamera kızlarına ilgi gösterme fikri çekici gelebilir.

Bununla ilgili sorun, hızla pahalı hale gelebilmesidir. Web kameralı  sohbet etme bağımlılığı size önemli miktarda paraya mal olabilir ve sizi kötü bir noktaya getirebilir. İnsanlar bu profesyonellerle sohbet etmeye çok kolay bağımlı hale geliyor. Bir tür centilmenler kulübünde vakit geçirmeye benzer. Farkına bile varmadan istediğinizden daha fazla para harcayabilirsiniz.

Bu, insanların cinsel olarak bağımlı hale gelmesine neden olabilecek tek Chat Siteleri türü değil. Standart özel sohbet odaları bile cinsel nedenlerle çok cazip olabilir. İnsanlar, fantezilerini keşfetme arzusuna dayanarak başkalarıyla siber seks yapmaya bağımlı hale gelebilirler. Bazen bu, hayatlarının diğer yönlerine odaklanmalarını kaybetmelerine neden olabilecek büyük bir sorun haline gelir. Cinsel Sohbet Sitelerine bağımlılığın ciddiyetine bağlı olarak, bu yaşadığınız bir şeyse yardım istemeniz gerekebilir.

Cinsel Sohbet Arayışları Psikolojik Bozukluk mudur?

Son kırk yılda maddelerden ziyade faaliyetlere bağımlılığın artan kabulüne rağmen, birçok insan teknoloji bağımlılığı fikrine şüpheyle bakıyor. Uzmanlar, onunla tam olarak ne yapacaklarından veya ne adlandıracaklarından emin değiller, ancak adı ne olursa olsun, çoğu uzman bunu kabul etmeye istekli. Cinsel Sohbet Odaları bağımlılığı, psikolojik ve duygusal bozuklukları teşhis etmek için kullanılan Teşhis ve İstatistik El Kitabı gibi belgelerde yoktur, ancak davranışsal bağımlılıklar gibi daha tanınan ve kabul edilen bazı bozukluklara benzer.

Mobil Sohbet Odalarındaki davranışsal Bağımlılık , bir kişinin beyninin belirli bir aktiviteye bağladığı ödül kimyasallarına bağımlı hale geldiği, yukarıda özetlenen sürecin bilimsel adıdır. Kumar, yaygın olarak kabul edilen ilk bağımlılık yapan aktivite olarak kabul edilir ve o zamandan beri birçok başka aktivite ve ilişki önerilmiştir, ancak kabul karışıktır.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • GoLqe
    Cevapla

    Cinsel hımm güzel 🙂 Emeğine sağlık can

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin