Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Elon Musk,Twitter Aboneleri için Yeni Video İndirme Özelliğini Hayata Geçirdi!

Elon Musk,Twitter Aboneleri için Yeni Video İndirme Özelliğini Hayata Geçirdi!

Elon Musk,Twitter Aboneleri için Yeni Video İndirme Özelliğini Hayata Geçirdi!

Geçtiğimiz hafta itibariyle ismi dahil birçok alanda değişime uğrayan Twitter, yeni adıyla X, Elon Musk yönetiminde alınan yeni kararlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak, platformun aylık ücret karşılığında çeşitli ayrıcalıklara sahip olan Twitter Blue abonelerine özel olarak yeni bir özellik daha hayata geçirildi. Musk ve ekibi, Blue üyelerine Twitter’daki videoları tek tuşla indirebilmesine olanak tanıdı. Detaylar haberde.

Elon Musk,Twitter Aboneleri için Yeni Video İndirme Özelliğini Hayata Geçirdi!

Dünyaca ünlü sosyal medya platformu Twitter, Elon Musk yönetiminde alınan ilginç ve tartışmaya açık kararlar nedeniyle eleştirilmeye devam ediliyor.

Ünlü milyarder ile beraber hayata geçirilen Twitter Blue üyeliği de şirketin tepki toplama nedenlerinden biri. Özellikle CEO’nun ücretli abonelere verdiği bazı ayrıcalıklar, normal kullanıcıların sinirini hoplatmış durumda.Bu durumda bile Musk’ın durmak gibi bir niyetinin olmadığını söyleyebiliriz. CEO, son olarak Blue aboneleri için Twitter’daki videoları direkt olarak indirebilme özelliğini hayata geçirdi.Musk’ın resmi paylaşımına göre, X Blue aboneleri ilk etapta sadece web sitesi üzerinden Twitter videolarını tek tuşla indirebilecek.Yeni özelliği kullanmak adına ücretli aboneliğin yanı sıra bir şart daha aranıyor. O da indirilmek istenen videonun sahibinin indirmelere izin vermesi.Twitter Blue üyeleri, şimdilik sadece platformun web sitesinde bulunan şartlara uygun videoları, içeriğin sağ üst köşesinde bulunan “…” simgesi üzerinden kolayca indirebilecek.Uzun bir süredir istenen yeni özelliğin yakında mobil uygulama için de hayata geçirilmesi bekleniyor. Ancak, Musk’ın normal kullanıcılara burada da acımayacağını söylemek gerek.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin