Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sohbeksw/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2652
Ermenilerin TÜRKLER ile sıkıntısı ne?

Ermenilerin TÜRKLER ile sıkıntısı ne?

Ana Sayfa / Ermenilerin TÜRKLER ile sıkıntısı ne?

Ermenilerin TÜRKLER ile sıkıntısı ne?

admin     28-10-19     Genel     Ermenilerin TÜRKLER ile sıkıntısı ne?     226 Defa Okundu

Gerek Suriye’de yaptığımız barış pınarı harekatı

Gerek Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde TÜRKLERE yönelik saldırılara karşı konsolosluklar önlerinde yapılan eylemleri eleştiren Ermeniler kimin maşası? Dünya’nın neresinde olursa olsun TÜRKLERE karşı en büyük düşmanlığı besleyenler şüphesiz ki Ermenilerdir. Bugünlerde terör örgütü sempatizanlarının Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde TÜRKLERE karşı yaptığı saldırılara karşılık söz konusu Avrupa ülkelerinin konsoloslukları önünde yaptığımız eylemleri nefret söylemi olarak adlandıran; Suriye’ye yapılan  askeri harekatımızı siviller katlediliyor diyerek algı oluşturmaya çalışıyorlar….

Cumhuriyetimizin ilk kurulduğu dönemlerde

Ülkemiz içinde yapılan bir çok kalkışmanın arkasında da gene Ermeniler yer  almaktadır. Örnek vermek gerekirse Dersim olayları, Şeyh Said İsyanı vb. Cumhuriyet öncesi dönemlerde ülkemiz sınırları içerisine yerleşen  Ermeniler bugün terör örgütünü destekleyenlerin başında yer almakta ve ermeni olduklarını Kürt kimliği arkasına sığınarak  gizlemeye çalışmaktadırlar. Gene doğu ve güneydoğu bölgelerimizde de ermeni köyleri bulunmaktadır. Zaten ülkemizdeki bir  çok eyleme karşı çıkmaları da bu yüzdendir. Ayrıca Kürt olduklarını iddia etmeleri de devletimizi destekleyen Kürt ırkını  da zan altında bırakmaktadır.

TÜRKLERE karşı sürekli kin besleyen Ermenilerin

gerek ülkemizde gerek ise kardeş ülkemiz Azerbaycan’da yapmış olduğu  her türlü hainliğin zamanı geldiğinde bağışlanmayacağı ve topraklarımızdan defedilecekleri gerçeğiyle yüzleşecekleri kesindir. Ne ülkemiz içinde çıkardıkları kargaşalar ile ülkemizden bir parça koparabilecekler ne de Karabağ’da sonsuza kadar kalabileceklerdir. Elbet bir gün herkes bu toprakların bizim olduğunu kabullenicek.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE…

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (22 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbeteuro.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sohbeksw/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2652