Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Flört Sohbet Siteleri

Flört Sohbet Siteleri

Bunları flört uygulamasının biyografisine yazmayın. Erkekler, kızlar bundan hoşlanmaz!

Bunları flört sohbet siteleri uygulamasının biyografisine yazmayın. Erkekler, kızlar bundan hoşlanmaz!
Kızlar, flört uygulaması biyografisinde yazılan şeylerden etkilenir. Bundan sonra profili beğenir, yani sağa kaydırır, sonra konu ilerler. Ancak bunun için flört uygulamanızın biyografisi hakkında iyi bilgiye sahip olmalısınız.

Çoğu zaman arkadaşımızı veya herhangi bir saçma sapan kızlarla flört sohbet uygulaması kılavuzunu  okuyarak bir şeyler yazarız. Bundan sonra hiçbir kız sevmez. Kendine söyle, bir kız sağa kaydırmıyorsa flört Sohbet uygulaması kullanmanın ne anlamı var? Bu erkekler çevrimiçi randevu bunu anlayacaktır.

Arkadaşlık Uygulaması ve Sosyal Medya

Birçok erkek, flört uygulamasının Facebook, Instagram, Twitter vb. gibi diğer sosyal medya platformları gibi olduğunu düşünüyor. Bunu düşünerek hata yapıyorlar. Dinleyin beyler, sosyal medya bir flört uygulaması değildir. Çevrimiçi kızlarla çıkmak için kullanılamaz. Böyle bir hata yapan erkekler, çevrimiçi buluşmada asla başarılı olamazlar.

*Flört uygulamasının biyografisi üzerinde çalışma

2016 yılında flört uygulamasının biyografisi hakkında bir araştırma yapıldı. Bu çalışma, erkeklerin biyografilerini iyi yazdıklarında kadınlardan 4 kat daha fazla eşleşme aldıklarını gösterdi. Öyleyse neden biyografiyi yanlış şekilde yazıyorsun.

Arkadaşım veya tanıdık tarafından yazılan biyografiyi ve bazı mobil flört sohbet  uygulamalarında okudum. Okuduktan sonra, neredeyse hiçbir kızın böyle şeylerden etkilenmediğini hissedenleri. Bu sadece buraya çekilmekle ilgili değil.

Aslında bunları bio’ya yazmaya gerek yok, o zaman neden yazayım ki.

Flört Uygulaması Biyografisine Neler Yazılmamalıdır?

1. Feminizm karşıtı veya cinsiyete dayalı şeyler yazmayın
Birçok erkek, erkekliklerini göstermek için böyle şeyler görür veya yazar. Erkekliğini göstermeye çalıştığı bu şeylerden açıkça anlaşılmaktadır. Ayrıca sözleri onun kadın düşmanı olduğunu gösteriyor. Öyleyse neden bir kız onunla tanışmak istesin ki? Bu nedenle, bu tür şeyler yazmaktan kaçınılmalıdır.

Örnek- ‘Anti-Feminist’, ‘Alfa’, ‘Liderlik İçin Doğmuş’ gibi şeyler yazmayın.

2. Din veya kast üzerine odaklanmayın
Arkadaşlık uygulaması evlilik sitesi değildir. Burada kastınızı ve dininizi yaymamalısınız. Çünkü neden çevrimiçi flört yapan bir kız kast ve din görerek cezbedilsin ki? Bütün bu şeylerle ilgisi yok. O yüzden böyle şeyler yazmayın.

3. Sınırların ötesinde bir şey yazmayın
Her şeyin bir sınırı vardır. O aralıkta kalarak bir şeyler yazmalıyız. Birisi bu kapsamın ötesinde çalışırsa, dünya ona deli ya da aptal der. Burada gönülleri birleştirmelisin, bu yüzden böyle şeyler yaz.

4. ‘Dünyadaki tek insan sensin’ gibi şeyler yazmayın
Birçok erkek, kimsenin kendileri gibi niteliklere sahip olmadığını düşünüyor. Evet, olabilir. Ama bu şeyi aldıktan sonra, bilinmesine izin verin. Kızın kendisi bunu söylediğinde gerçek eğlence gelecek. Bu yüzden bio’ya kendinize harika olduğunu söylemek için hiçbir şey yazmayın.

Örnek- ‘Ben tekim …’ Evet herkes biliyor ki senin gibi bir tek sen varsın . Ama bunu söylemeye ne gerek var?

5. Biyografiyi kopyalayıp yapıştırmayın
Bu en kötü alışkanlıktır. Çocuklar bu konuda çok ilerideler. Genellikle başkalarının biyografilerini biyografilerine yapıştırırlar. Söyle bana, uzmanlığını kopyala yapıştır ile nasıl bileceksin.

Sohbet Odalarında Takılma

Sohbet Odalarında takılan insanlar genel anlamda arayışları doğrultusunda hareket ederler. Çevrimiçi sohbet, Kızlarla sohbet gibi  arayışlar içinde olan kullanıcılar, genel olarak pratik kullanım sitelerini tercih eder. Bunlardan Mobil Sohbet uygulamaları olan siteler ön plandadır. Bu siteler genel Chat sitelerinin en çok tercih edilenleri arasına girerler. Bunun nedeni Mobil Sohbet Odaları tercihinin çok aranmasıdır.

 

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin