Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Genel Sohbet Siteleri

Genel Sohbet Siteleri

Genel Sohbet Sitelerinde Geri Bildirim

Genel Sohbet Sitelerinde Geribildirim; bir performansı, ürünü vb. iyileştirmek için neler yapılabileceğini söylemesi için birine verilen faydalı bilgi veya eleştiri. Geri bildirim vermek bir sanattır! Yetenek, bilgi ve incelik gerektirir.

Tıpkı bir ressamın renklerini özenle seçmesi ve iyi bir sonuç elde etmesini sağlayacak şekilde harmanlaması gerektiği gibi, geri bildirimde bulunan kişinin de güzel ve yapıcı bir yorum alabilmesi için sözlerini dikkatli seçmesi gerekir! Aktardığı şey aslında çoğumuzun muhtemelen görmezden geldiği bir hayat dersidir. Umarım hepimiz bir şey söylemeden önce iki kez düşünmeye zaman ayırırız. Bununla birlikte; Sohbeteuro.net Sohbet Odalarının genel mobil sohbetlerinde geri bildirim verirken akılda tutulması gereken birkaç ipucu:

1. Fikrinizin sorulduğundan emin olun

Evet dostum, dünyanın işleyiş şekli şudur: Eğer söylemen gereken güzel bir şeyse, devam et ve söyle, ama eğer eleştiriyse, o zaman orada dur! Chat Sitelerinde bu tür tavsiyelere uyacaksınız ve her şey yolunda gidecek. Başka bir deyişle, söyleyecek güzel bir şeyin yoksa, susmak en iyisidir. Ancak bazen aşağıdaki gibi isteklerle karşılaşacağınız zamanlar vardır:

“bu konu hakkında ne düşünüyorsun?”

“Bu durumla başa çıkmak için ne yapabilirim?”

“Bunu mu beğendin mi yoksa bunu mu?”

Bahsedilen durumlarda, lütfen noktanızı olumlu bir şekilde uygulamaya devam edin.

2. Güzel bir şekilde ifade edin

Mobil Sohbet Odalarında kelimelerin seçimi, iyi bir insan olarak mı yoksa tam tersi olarak mı görüldüğünüzü belirleyecektir. Sizi bilmem ama bana kalırsa insanlar iyi insanlardan hoşlanmıyorlar, değil mi? Bu yüzden kelimelerinizi akıllıca seçin. İşte kaçınmanız gereken bazı hayırlar:

“Böyle” yapmalıydın

“Kaliteli mobil sohbeti görmeye geldim ve bunu buldum, smh”

“Bunu yapma/yazma/kullanma”

Görüyorsunuz, bu ifadeler sizi kaba veya talep eden biri gibi gösteriyor ve kimse bunlardan hiçbirini sevmiyor, bu yüzden olumlu, hoş ve her şeyden önce saygılı olun.

3. Dramayı başlatmayın/sürdürmeyin

Bazen insanlar fikirlerini belirtirler. Çoğu zaman, birisi aynı fikirde olmayacak ve sonunda acı tepeden başka hiçbir yere varmayacak kötü bir geri dönüş savaşı başlatmanın bir şekilde verimli veya etkili olduğunu düşünecek ve dünyanın geri kalanı mutlu bir şekilde ilerlerken her iki taraf da biraz daha mutsuz hissedecek. ve tuzluluklarından habersiz Bu nedenle, katılmadığınız yorumlarla karşılaştığınızda, lütfen herkesin kendi fikrine sahip olduğunu ve saygısızlık etmedikleri veya Sohbeteuro.net Mobil Chat Siteleri, yönergelerini ihlal etmedikleri sürece, onları kendi haline bırakmanız gerektiğini unutmayın.

Birçok insanın “tetiklenmiş” bahaneyi çok sık kullandığını görüyorum. Duygularınız üzerinde biraz kontrol sahibi olun ve nasıl algılanmak istiyorsanız ona göre hareket edin, dünyanın geri kalanı bunu takdir edecektir.

 

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • KnX
  Cevapla

  Güzel Yazı Emeğine Sağlık

 • AseL
  Cevapla

  Emeğine sağlık Ablacimm

 • Selen
  Cevapla

  Emeginize Sglk…

 • aDen
  Cevapla

  Konu Harika Bilinçli OLmak Gerek.. Emeğine SagLik (:

 • sakalli
  Cevapla

  emegine saglık

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin