Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Google Sohbet Odaları

Google Sohbet Odaları

Google Sohbet Odaları Aramaları

Google Sohbet Odaları; Sanal kullanıcıların arama motorlarından yaptıkları en popüler sohbet odası aramasıdır. Google Chat Odaları, sunum olarak kullanıcılarına bedava servis edilen İRC sohbet odasıdır. Bunun üzerine arayışlarını sıklaştıran sanal sohbet kullanıcıları, genel anlamda Sohbeteuro.net sohbet sitesine giriş yapmaktadır.

Google sohbet odaları

Sohbeteuro.net Google Sohbet Sitesi, sizlere bedava sohbet sunar. Hem bedava sohbet hem de, kayıtsız sohbet sunan bu site, sizlerden sadece bir rumuz seçerek ortama dahil olmanızı bekler. Üyeliksiz ücretsiz Mobil Sohbet sunan bu site, her daim sıcak sohbeti sonuna kadar yaşatır. Ortama dahil olarak sizler de bu sitenin bedavalarından yararlanabilirsiniz.

Google Sohbet Odaları Nedir?

Google, çevrimiçi olarak rastgele ve bilinen kişilerle sohbet etme ve dosya paylaşma olanakları sunan Google sohbet odalarını tanıttı. Kuruluşunuzun içindeki ve dışındaki kişilerle kolayca sohbet edebilir ve konuşabilirsiniz. Ayrıca, seçtiğiniz kişiyle dosya, resim, belge ve video görüşmeleri paylaşmanıza da olanak tanır.

Önceden, Google sohbet odaları, üyelerinin yabancılarla sohbet etmesine izin vermiyordu. Daha sonra bu ücretsiz sohbet odası güncellendi ve artık harici kişileri davet etmenize ve sohbet odasında sohbet etmenize olanak tanıyor. Bu özelliğin gelişmesiyle artık müşterileri, tedarikçileri, ortakları, satıcıları ve gönüllüleri sohbet odasına davet edebilirsiniz. Google Sohbet Odalarında, tüm üyelerin tümü aranabilir olan birden çok eşikli tartışmaya erişimi vardır.

Google Chat‘te oda oluşturmak çok kolay ve hızlıdır. Bir tane oluşturmak istiyorsanız, bir Google sohbet odası oluşturmak için hangi adımların dahil edildiğine bakın. Ancak Google sohbette bir sohbet odası oluşturmadan önce, oda türünün değiştirilemeyeceğini bildiğinizden emin olun.

Google sohbette bir sohbet odası oluşturmak için:

 • İmleci arama kutusuna getirin ve Oda Oluştur’u seçin.
 • Yeni sohbet odasının adını yazın ve girin.
 • Yalnızca harici üyeler davet etmek istiyorsanız “Kuruluşunuzun dışındaki kişilerin harici bir odaya katılmasına izin ver” seçeneğinin yanındaki kutuyu seçin ve işaretleyin.
 • Bir Google sohbet odası oluşturmak için Oluştur’a tıklayın.

Sizlere bu imkanları sunan Sohbeteuro.net sohbet sitesine sizler de buyurun.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Romeo
  Cevapla

  emegine saglık

 • Pretorya
  Cevapla

  Google sohbet odaları servislerinden faydalanarak eğlenceli dakikalar geçirebileceğinize yemin edebilirim

 • Romeo
  Cevapla

  emegine saglık

 • Sakalli
  Cevapla

  Emegine saglik

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin