Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Görüntülü Sohbet Alternatifleri

Görüntülü Sohbet Alternatifleri

Görüntülü Sohbete Alternatifleri

Ruh Sağlığı Sohbet Odaları

Görüntülü Sohbet Alternatiflerini inceleyelim. İnternette video kullanmayan ancak çeşitli akıl hastalıklarıyla yaşayan insanlara, sosyal destek sağlayan çeşitli ruh sağlığı sohbet odaları bulunmaktadır. Anksiyete, depresyon, yeme bozuklukları, OKB ve diğer zihinsel sağlık bozuklukları yaşıyorsanız, sizin yaşadıklarınızı yaşamış ve atlatmış destekleyici kişileri çevrimiçi olarak bulabilirsiniz.

Chat Siteleri ve diğer platformlar birçokları için faydalı olsa da, kullanıcıların profesyonel olmadığını, geri bildirimlerinin taraflı olabileceğini ve sorunlarını sizinkinden ayıramayabilirler. Yine de, insanların daha az yalnız hissetmek için bazı endişelerini paylaşan başkalarıyla bağlantı kurmaları genellikle yararlıdır.

Mobil Sohbet Buluşma Odası

Mobil Sohbet Odaları ilgi alanlarınızla ilgili faaliyetlerde bulunan yerel gruplara katılmak isteyebilecek ortak ilgi alanlarına sahip kişileri bulabileceğiniz yerlerdir. Çevrimiçi sohbet sınırlı ve genellikle gerçek zamanlı bağlantılara yol açsa da, sizinle ortak ilgi alanlarına sahip insanlarla tanışmanız için bir yol sağlayabilir ve gerçek zamanlı bir bağlantıyla sonuçlanabilir.

Sosyal Arkadaşlık Siteleri

Mobil Sohbet buluşma odaları, bir ortak veya arkadaş arayan çevrimiçi insanlarla bağlantı kurmanın bir yolunu sağlayabilir. Bu sitelerin bazıları ücretsiz, bazıları ise ücretlidir. Uzun süreli bir bağlantı kurmada gerçek hayatta başarı oranı net olmasa da, insanların zihinsel sağlıklarını korurken başkalarıyla çevrimiçi bağlantı kurmaları gereken bir seçenektir .

Çevrimiçi Sohbet Danışmanlık

Sizi rahatsız eden kişisel sorunları çözmek için çevrimiçi sohbet eden biriyseniz, danışmanlık almayı düşünebilirsiniz. Kendinizi güvende hissetseniz bile, profesyonel olmayan yabancılarla hassas sorunlarla uğraşmak, incinmenize veya hayal kırıklığına uğramanıza neden olabilir. Mevcut yaşam durumunuzla ilgilenecek ve sempati duyacak biriyle bağlantı kurmanıza izin veren daha güvenli bir alternatif, çevrimiçi danışmanlıktır.

Çevrimiçi Sohbette Terapi

Çevrimiçi sohbette terapi platformlarının ve özellikle görüntülü sohbet hizmetleri sağlayanların – bir dizi sorun yaşayanlara etkili zihinsel sağlık bakımı sağlayabileceğini gösteren giderek artan sayıda çalışma var. Rapor, video özellikli terapi platformlarının, maliyet, mesafe sorunları ve damgalama ile ilgili endişeler dahil olmak üzere, yüz yüze terapinin belirli sınırlamalarını azaltarak daha fazla erişilebilirlik sağladığını belirtiyor. Araştırmacılar ayrıca, çevrimiçi terapinin, bir akıl sağlığı sağlayıcısına gidip gelme stresi nedeniyle semptomların şiddetlenmesini önleyebileceğini de kaydetti.

Sohbeteuro.net ile mesajlaşma, canlı sohbet ve sesli aramaya ek olarak video konferanstan yararlanma seçeneğiniz olacak; artık trafikle uğraşmak, bekleme odasında oturmak veya sadece randevu almak için işi kaçırmak yok. Sohbeteuro.netteki kalifiye ruh sağlığı uzmanları, terapi sırasında sizinle daha güçlü bir bağlantı kurmak için görüntülü sohbeti nasıl kullanacaklarını bilirler. Geçmişte yardım arayanlardan danışman incelemeleri için aşağıyı okuyun.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • ZaMaN
  Cevapla

  emeginize yüreginize saglık güzel paylasım devamını bekliyoruz

 • Karizma
  Cevapla

  Çevrimiçi Sohbette iyi Bir Terapist Tanıyorum Kardeşim 😀 Emeğine Sağlık Güzel Yazı….

 • GoLqe
  Cevapla

  Kaliteli ve eğlenceli bir mekan emeğinize sağlık

 • sakalli
  Cevapla

  harikasın

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin