Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Hindistan Corona Güncellemesi

Hindistan Corona Güncellemesi

Hindistanda Corona Güncellemesi: Tamil Nadu’da üst üste ikinci gün yeni korona vakaları arttı, Sağlık Bakanı hastaları hastanelere kabul etmeye yönlendirdi…

Coimbatore, Dharmapuri, Cuddalore, Kallakurichi, Kancheepuram, Karur, Mayiladuthurai, Nagapattinam, Namakkal, Pudukottai, Sivagangai ve Tiruchi’de pozitiflik oranında marjinal bir artış oldu. Eyaletin test pozitifliği oranı Çarşamba günü yüzde 1,1’den Perşembe günü yüzde 1,2’ye yükseldi.

Sohbeteuro.net

Corona Sohbet Odalarını Etkiledi

Corona Virüs Vakaları

Eyalet Sağlık Bakanı M Subramaniam Cuma günü yaptığı açıklamada, Tamil Nadu’da yeni Kovid-19 vakalarının sayısı art arda ikinci gün yükselirken, vakaların arttığı ilçelerde yetkililerin hastanelere yeni hasta kabul etmeleri için yönlendirildiğini söyledi. Cuma günü, eyalette Perşembe günü 1.859 korona vakasına kıyasla 1.947 vaka kaydedildi.

Chennai ve Coimbatore, Cuddalore, Dindigul, Erode, Kanyakumari ve Krishnagiri dahil olmak üzere 17 ilçe Cuma günü yeni vakalarda artış gördü. Chennai’de 215, Coimbatore’de 230, Cuddalore’de 70, Dindigul’da 21, Erode’de 171, Kanyakumari’de 32 ve Krishnagiri’de 40 vaka kaydedildi. Bu arada, test pozitiflik oranı Perşembe günü 16 ilçede Çarşamba gününe göre arttı.

Eyaletin test pozitiflik oranı yüzde 1,2’ye yükseldi

Coimbatore, Dharmapuri, Cuddalore, Kallakurichi, Kancheepuram, Karur, Mayiladuthurai, Nagapattinam, Namakkal, Pudukottai, Sivagangai ve Tiruchi’de pozitiflik oranında marjinal bir artış oldu. Eyaletin test pozitifliği oranı Çarşamba günü yüzde 1,1’den Perşembe günü yüzde 1,2’ye yükseldi. Chennai’de yeni vaka sayısı artmasına rağmen test pozitiflik oranı yüzde 0,7 oldu. Çarşamba günü yüzde 0.6 idi.

21 Mayıs’ta Tamil Nadu’da ikinci korona salgınında yeni vaka sayısı 36.184’e ulaşırken, Chennai’de 12 Mayıs’ta yeni korona vaka sayısı 7.564 oldu. Dalga yatışınca eyalette bildirilen yeni vaka sayısı azaldı, Çarşamba günü 1.756 olan yeni korona vaka sayısı Perşembe günü 1.859’a yükseldi. 26 Temmuz’da Chennai’de 122 vaka bildirildi ve ertesi günden itibaren yeni vaka sayısı artmaya başladı.

Covid-19 Hindistan CANLI: Kerala ve Maharashtra’dan UP’ye gelenler için Corona testi, eyalet hükümeti uyarısı

Corona Vakaları Güncellemesi: Günlük pozitif oran yüzde 2.44, haftalık pozitiflik oranı ise yüzde 2.43. Ülkede şu ana kadar toplam 3.07.43.972 kişi enfeksiyonsuz hale geldi ve Kovid-19’dan ölüm oranı yüzde 1.34.

Hindistan’da bir günde 44.230 yeni Kovid-19 vakasının bildirilmesinin ardından ülkede enfekte olan kişi sayısı 3.15.72.344’e yükseldi. Aynı zamanda 555 kişinin daha hayatını kaybetmesinin ardından ölü sayısı 4.23.217’ye yükseldi.

Birlik Sağlık Bakanlığı’nın verilerine göre, ülkede üst üste üçüncü gün aktif hasta sayısında artış kaydedildi. Şu anda ülkede toplam vakaların yüzde 1.28’i olan 4.05.155 kişi korona virüsü enfeksiyonu nedeniyle tedavi görüyor. Son 24 saatte aktif hasta sayısı 1.315 arttı. Hastaların ulusal iyileşme oranı yüzde 97,38’dir.

 

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin