Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

İstanbul’da Otobüste Taciz Skandalı

İstanbul’da Otobüste Taciz Skandalı

İstanbul’da güzergahı belirlenemeyen bir otobüste yaşananlar

akıllara durgunluk verdi.Son zamanlarda sık sık toplu taşıma araçlarında yaşanan tacizler ekrana getirilse de, utanmak bilmeyen ve toplumdan temizlenemeyen sapıklara her gün bir yenisi eklenir oldu.14 yaşında bir çocuğun gizlice görüntüsünü çeken şahıs yolcuların fark etmesi üzerine yakayı ele verdi.Yolcuların müdahalesiyle durdurulan otobüste vatandaşlar,şahsın telefonuna bakmak istedi. Ancak 50 yaşlarındaki pişkin şahıs gösterilen tepkiler üzerine fotoğrafı çektiğini kabul edip özür diledi.

Vatandaşlar tarafından linç edilmek istenen şahıs, araya giren yolcular sayesinde kurtuldu

Otobüs şoförünün polise haber vererek durdurduğu araçta yaşanan arbede bazı yolcular tarafından kaydedildi.Sinirlerine hakim olamayan bazı yolcuların ‘en az 2 yıl yersin’ diye bağırması toplumdaki beklentiyi de gözler önüne serdi. 14 yaşındaki bir çocuğun gizlice görüntülerini çeken bu sapığa nasıl bir ceza verilecek merak konusu.

Peki Cezalar Ne Kadar Caydırıcı

Son zamanlarda yaşanan ve ardı arkası kesilmeyen taciz ve tecavüz olaylarının hukukta ağır cezai yaptırımları olmasına karşın,toplumsal infial yaratmadığı sürece bu tür sapıkların salıverilmesi yada para cezalarıyla kurtulması vatandaşların nezdinde ki adalete olan güveni sarsmakta.Sosyal medyada verilen tepkiler ve haber bültenlerindeki görüntüler toplum bilincini geliştirse de kanunların eksik kalması ve yargı görevlilerinin isabetsiz kararları toplumun vicdanında onarılamayacak yaralar açmakta.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Kimsesiz
  Cevapla

  vay ahlaksızlar vay.Araya girenlere anlam veremedim.

  • admin
   Cevapla

   bende 😀

 • Happy
  Cevapla

  Şerefsiz her yerde şerefsiz… Nağlet gelsin..

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin