Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sohbeksw/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2652
İstanbul’da güzergahı belirlenemeyen bir otobüste yaşananlar

İstanbul’da Otobüste Taciz Skandalı

Ana Sayfa / İstanbul’da Otobüste Taciz Skandalı

İstanbul’da Otobüste Taciz Skandalı

admin     21-10-19     Genel, Yurttan     İstanbul’da Otobüste Taciz Skandalı     140 Defa Okundu

İstanbul’da güzergahı belirlenemeyen bir otobüste yaşananlar

akıllara durgunluk verdi.Son zamanlarda sık sık toplu taşıma araçlarında yaşanan tacizler ekrana getirilse de, utanmak bilmeyen ve toplumdan temizlenemeyen sapıklara her gün bir yenisi eklenir oldu.14 yaşında bir çocuğun gizlice görüntüsünü çeken şahıs yolcuların fark etmesi üzerine yakayı ele verdi.Yolcuların müdahalesiyle durdurulan otobüste vatandaşlar,şahsın telefonuna bakmak istedi. Ancak 50 yaşlarındaki pişkin şahıs gösterilen tepkiler üzerine fotoğrafı çektiğini kabul edip özür diledi.

Vatandaşlar tarafından linç edilmek istenen şahıs, araya giren yolcular sayesinde kurtuldu

Otobüs şoförünün polise haber vererek durdurduğu araçta yaşanan arbede bazı yolcular tarafından kaydedildi.Sinirlerine hakim olamayan bazı yolcuların ‘en az 2 yıl yersin’ diye bağırması toplumdaki beklentiyi de gözler önüne serdi. 14 yaşındaki bir çocuğun gizlice görüntülerini çeken bu sapığa nasıl bir ceza verilecek merak konusu.

Peki Cezalar Ne Kadar Caydırıcı

Son zamanlarda yaşanan ve ardı arkası kesilmeyen taciz ve tecavüz olaylarının hukukta ağır cezai yaptırımları olmasına karşın,toplumsal infial yaratmadığı sürece bu tür sapıkların salıverilmesi yada para cezalarıyla kurtulması vatandaşların nezdinde ki adalete olan güveni sarsmakta.Sosyal medyada verilen tepkiler ve haber bültenlerindeki görüntüler toplum bilincini geliştirse de kanunların eksik kalması ve yargı görevlilerinin isabetsiz kararları toplumun vicdanında onarılamayacak yaralar açmakta.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbeteuro.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sohbeksw/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2652