Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

İstanbul’da Otobüste Taciz Skandalı

21 Ekim 2019, Pazartesi Kategori: Genel Yurttan 210 3

İstanbul’da güzergahı belirlenemeyen bir otobüste yaşananlar

akıllara durgunluk verdi.Son zamanlarda sık sık toplu taşıma araçlarında yaşanan tacizler ekrana getirilse de, utanmak bilmeyen ve toplumdan temizlenemeyen sapıklara her gün bir yenisi eklenir oldu.14 yaşında bir çocuğun gizlice görüntüsünü çeken şahıs yolcuların fark etmesi üzerine yakayı ele verdi.Yolcuların müdahalesiyle durdurulan otobüste vatandaşlar,şahsın telefonuna bakmak istedi. Ancak 50 yaşlarındaki pişkin şahıs gösterilen tepkiler üzerine fotoğrafı çektiğini kabul edip özür diledi.

Vatandaşlar tarafından linç edilmek istenen şahıs, araya giren yolcular sayesinde kurtuldu

Otobüs şoförünün polise haber vererek durdurduğu araçta yaşanan arbede bazı yolcular tarafından kaydedildi.Sinirlerine hakim olamayan bazı yolcuların ‘en az 2 yıl yersin’ diye bağırması toplumdaki beklentiyi de gözler önüne serdi. 14 yaşındaki bir çocuğun gizlice görüntülerini çeken bu sapığa nasıl bir ceza verilecek merak konusu.

Peki Cezalar Ne Kadar Caydırıcı

Son zamanlarda yaşanan ve ardı arkası kesilmeyen taciz ve tecavüz olaylarının hukukta ağır cezai yaptırımları olmasına karşın,toplumsal infial yaratmadığı sürece bu tür sapıkların salıverilmesi yada para cezalarıyla kurtulması vatandaşların nezdinde ki adalete olan güveni sarsmakta.Sosyal medyada verilen tepkiler ve haber bültenlerindeki görüntüler toplum bilincini geliştirse de kanunların eksik kalması ve yargı görevlilerinin isabetsiz kararları toplumun vicdanında onarılamayacak yaralar açmakta.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kimsesiz dedi ki:

vay ahlaksızlar vay.Araya girenlere anlam veremedim.

Happy dedi ki:

Şerefsiz her yerde şerefsiz… Nağlet gelsin..

sohbet sohbet Sohbet Siteleri Chat Siteleri Seviyeli Sohbet
madrid bet
madridbet
yabancı dizi izle
poker siteleri
mobil ödeme kabul eden bahis siteleri