Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Kasım Süleymani Defnediliyor

4 Ocak 2020, Cumartesi Kategori: Dünyadan 146 1

İran Devrim Muhafızları’na bağlı Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani, ABD saldırısında öldürüldü. Suriye’de yaşanan  iç savaşta katil Esad’ın akıl hocası olmasıyla bilinen Süleymani, Irak’ta öldürüldü. ABD’nin bombalı saldırısı sonrası öldürülen komutanın haberi dünyada yankılanmıştı. Irak’ın başkenti Bağdat’ta çeşitli kentlerde üstdüzey komutanların katılımıyla Süleymani’nin cenaze töreni düzenlenecek. Tahran’a gönderilmesi belirlenen cenazenin nerede defnedileceği henüz açıklanmadı.

Binlerce Masumun Kanı Var

Suriye’de yaşanan kanlı iç savaş nedeniyle öldürülen binlerce masumum sebebi olarak gösterilen Süleymani’ye tepkiler büyük. Milyonlarca Suriye’li sürdürülen politikalar nedeniyle ülkelerinden göç etmiş, yine binlerce insan bu göç yolculuğunda da hayatını kaybetmişti. İran rejiminin gözde komutanının öldürülmesiyle intikam yeminleri eden İran’ın ne adım atacağı şimdiden merak konusu oldu.

CNN’de Trump Karşıtı Yayın

Yapılan bombalı saldırı sonucu takdir toplayacağını zanneden Trump, kendi ülkesi dahil, Uluslararası toplumdan da büyük tepki gördü. Önceki akşam CNN İnternational’e çıkan İranlı bir diplomat, canlı yayında Trump’ı tehdit etti. Diplomat, ‘Buna sessiz kalmayız’ derken, ‘Askeri bir eyleme karşılık cevap, yine bir askeri eylem olur’ şeklinde tehditler savurdu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Marko paşa dedi ki:

Bu dünya kimseye kalmaz

sohbet sohbet Sohbet Siteleri Chat Siteleri Seviyeli Sohbet
madrid bet
madridbet
yabancı dizi izle
poker siteleri
mobil ödeme kabul eden bahis siteleri