Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Kızlarla Çevrimiçi Sohbet

Kızlarla Çevrimiçi Sohbet Etmek İçin Doğru Yeri Bulun

Sosyal medya, tanısak da tanımasak da birbirimizle bağlantı kurma şansı veriyor. Facebook, LinkedIn, Twitter vb. sayfalarımıza tercihlerimize göre bireyler ekleyebiliriz. İnsanların kızlarla çevrimiçi sohbette dünyada yaptığı şey budur. Ancak kızlar için çevrimiçi platformlar bazen sorun kaynağı oluyor. Bazı erkekler anlamsız, anlaşılmaz ve uygunsuz mesajlar göndermeye başladığında. Oysa sosyal Sohbet Odalarına katılmak kızları taciz etmek anlamına gelmez. Bir kız arkadaşlık isteğini kabul ettiyse, bu senden gerçekten hoşlandığı anlamına gelmez.

Hindistan'da Kızlarla Nerede Çevrimiçi Sohbet Edebileceğinizi ve Randevu Edebileceğinizi Bilin

Çevrimiçi arkadaş olmanın yanlış anlamı

Bazı erkekler çevrimiçi sohbette arkadaş olmanın yanlış anlamını alır. Özellikle geceleri bir kızın profilinde yeşil sinyal yani mesaj kutusu çevrimiçi göründüğünde, birçok erkeğin kaşları kalkar. Ondan sonra kızı ‘Merhaba, Merhaba, Sevda’ diye azarladı. Sohbeteuro yazarak göndermeye başlarlar. Birçok insan saçma bir şekilde övmeye başlar. O kız cevabını aldıysa konuşalım, ama o zaman neden ertesi gece mesaj yollasın. Bu şekilde kızlar birçok erkeği engeller. Çoğu zaman erkekler kızlara sakıncalı fotoğraflar, videolar gönderir veya kişisel şeyler yazar. Bundan sonra işler daha da kötüye gidiyor. Mobil Sohbet kolaylıklarında da gerçekleşen olaylar bunlardan ibaret hale gelmiştir.

Bazen mesele o kadar kötüye gider ki, çocuğa hakaret edilmesi gerekir. Çünkü kız ekran görüntüsü alıyor ve onu herkesin içinde çıplak yapıyor. Bazen konu polise ulaşır. Sonra böyle insanların bilgeliği gelir. Bu yüzden çevrimiçi kızlarla sohbet ederken bazı şeyleri hatırlayın. Mobil Sohbet Odalarında da gerçekleşen olayların genelinde kızlarla sohbet etme amacı yatmaktadır.

Facebook Sohbet Odaları

Facebook Sohbet Odalarında, düşüncelerinizi veya fotoğraflarınızı paylaşırsınız ve sizinle ilişkili kişilerin paylaştığı şeyleri görebilir veya bunlara yorum yapabilirsiniz. Benzer şekilde, Twitter’da kendinizi çok az kelimeyle tanımlayabilirsiniz. Burada tepki çok yoğun. Benzer şekilde Instagram’da da yaşam tarzımıza ait şeyleri paylaşıyoruz. Bu gündelik yaşam içindir, seks sohbeti için değildir. Chat Sitelerinde bu durum hep yanlış algılanmaktadır. Bu nedenden ötürü insanlar Chat Odalarından korkmaktadır. Bu durumu değiştirmek için özgüvenli ve sıradan davranın.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

sohbet sohbet Sohbet Siteleri Chat Siteleri Seviyeli Sohbet
madrid bet
madridbet
yabancı dizi izle
poker siteleri
mobil ödeme kabul eden bahis siteleri