Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Kızlarla Sohbet Etmek

Kızlarla Sohbet Etmek

Kızlarla Online Sohbet Etme

Kızlarla sohbet etmek konusunda ilk denemeler herkes için kolay değildir. Doğru hazırlıkla ancak online flört sohbet konusunda başarılı olabilirsiniz. Peki ya İnternette kızlarla sohbet nasıl edilir? Sorusuna cevap arayanlar için bir şeyler söylemeyelim mi?

Sohbet Odalarında Kızlarla Sohbet

Sohbet Odalarında, İnternette Kızlar Sohbet ederken; yapmanız gereken ilk şey iletişim kurmaktır. Kızın sana cevap verip vermeyeceğine ilk sözlerin karar verir. İlk temasta daima kibar olun, ancak aynı zamanda ilgi uyandırmak için biraz alay edin. Bir fotoğrafını gördüğünüzde, görünüşü hakkında olumlu yorumlar yapabilirsiniz. Aynı durumlar Mobil Sohbet ortamlarında ve Mobil Chat Odalarında da geçerlidir.

Chat Sitelerinde Kızlarla Sohbet Etmek konusunda, her  konuda dürüst olun ve aşırıya kaçmayın. Örneğin, şunu yazın: “Bu güzel profil resminin arkasında hangi güzel karakter var?” Kızın yalnızca kişisel bir tanımınız varsa, onun ilgi alanlarına hitap ettiğinizden emin olun. Bu önemlidir çünkü sadece nasıl göründüğünüze değil, onların doğasına da önem verdiğinizi gösterir.

Kızlarla  Chat yapmak konusunda, spor, edebiyat veya film gibi ortak bir tema da bulabilirsiniz. Uygun olur: “Merhaba güzelim, kitaplara/filmlere ilginiz olduğunu okudum. Yeni kitabı/yeni filmi biliyor musunuz…? Şu anki favori filminiz/kitabınız nedir?” Belki onun en sevdiği müziği biliyorsunuzdur ya da sohbet edeceği hayvanları vardır. Sohbet Sitelerinde arkadaşça konuşmayı temel alarak, rahat bir konuşma başlatın. Bu, doğrudan kapıyla eve düşmekten daha iyi karşılanır.

Kızlarla Çevrimiçi Sohbet

Kızlarla Sohbet etmek durumunda; Kıza sonuncusunu ilk seferinde sormasan iyi olur. Bunu kendi kendine söylemediği sürece ilişkinin süreç sağlığı iyiye gider. Çevrimiçi sohbet halindeyken, karşınızdaki kadınla olan Sohbetinize odaklanın. Ama o zaman bile, sorularla geri durun. Yalnız eski ortaklar konusuna gelirse , ilişkinin neden başarısız olduğuyla ilgileniyorsunuz. İlişkide neyin eksik olduğunu sorun, çünkü daha sonra selefinden daha iyisini yapmanız sizin için çok önemlidir.

Mümkünse, sormak istediğiniz soruların bir listesini önceden yapın. Böylece aniden kelimeler tükenmez. Sohbet etmenin avantajı, bu tür listelere izin verilmesidir – kimse onları görmez. Sadece bir robot gibi üzerindeki noktalar üzerinde çalışmadığınızdan emin olun, ancak daha sonra ne yapacağınızı bilmediğiniz zaman yalnızca madde işaretlerini yardımcı olarak kullanın.

Ayrıca kızın cevapladığı en önemli şeylere dikkat edin, bunu PC’de paralel olarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda Mobil Sohbet Odalarında da yapılabilir. Bu konulara daha sonra daha detaylı girmeli veya tekrar çevrimiçi sohbet ettiğinizde tekrar gündeme getirmelisiniz. Seçtiğiniz için neyin önemli olduğunu nasıl iyi hatırlarsınız. Bu kızı etkileyecek.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • ZaMaN
  Cevapla

  Elinize emeginize saglik guzel paylasim

 • ÇAPKIN
  Cevapla

  En sevdiğim den 😀
  Kaleminize sağlık

 • Ergin
  Cevapla

  İçine girdiğinizde Aileniz gibi hissedeceğiniz kalbi güzel insanlarla dolu güzel bir sunucu Herkeze tavsiye ederim …

 • Ergin
  Cevapla

  emeğinize sağlık …

 • KahKaha
  Cevapla

  Emeğinize sağlık. Hoş sohbetler.

 • Karizma
  Cevapla

  Sevgi Dolu bir sohbet sitesi emeğinşze sağlık

 • Pretorya
  Cevapla

  Oldukça güzel bi yazı olmuş emeğinize sağlık

 • Golge
  Cevapla

  Yine güzel bir paylasim emeğinize sağlık

 • Eda
  Cevapla

  Emeğine yüreğine sağlık

 • Emre
  Cevapla

  Ellerine sağlık admin

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin