Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Kızlarla Sohbet Etmek

Kızlarla Online Sohbet Etme

Kızlarla sohbet etmek konusunda ilk denemeler herkes için kolay değildir. Doğru hazırlıkla ancak online flört sohbet konusunda başarılı olabilirsiniz. Peki ya İnternette kızlarla sohbet nasıl edilir? Sorusuna cevap arayanlar için bir şeyler söylemeyelim mi?

Sohbet Odalarında Kızlarla Sohbet

Sohbet Odalarında, İnternette Kızlar Sohbet ederken; yapmanız gereken ilk şey iletişim kurmaktır. Kızın sana cevap verip vermeyeceğine ilk sözlerin karar verir. İlk temasta daima kibar olun, ancak aynı zamanda ilgi uyandırmak için biraz alay edin. Bir fotoğrafını gördüğünüzde, görünüşü hakkında olumlu yorumlar yapabilirsiniz. Aynı durumlar Mobil Sohbet ortamlarında ve Mobil Chat Odalarında da geçerlidir.

Chat Sitelerinde Kızlarla Sohbet Etmek konusunda, her  konuda dürüst olun ve aşırıya kaçmayın. Örneğin, şunu yazın: “Bu güzel profil resminin arkasında hangi güzel karakter var?” Kızın yalnızca kişisel bir tanımınız varsa, onun ilgi alanlarına hitap ettiğinizden emin olun. Bu önemlidir çünkü sadece nasıl göründüğünüze değil, onların doğasına da önem verdiğinizi gösterir.

Kızlarla  Chat yapmak konusunda, spor, edebiyat veya film gibi ortak bir tema da bulabilirsiniz. Uygun olur: “Merhaba güzelim, kitaplara/filmlere ilginiz olduğunu okudum. Yeni kitabı/yeni filmi biliyor musunuz…? Şu anki favori filminiz/kitabınız nedir?” Belki onun en sevdiği müziği biliyorsunuzdur ya da sohbet edeceği hayvanları vardır. Sohbet Sitelerinde arkadaşça konuşmayı temel alarak, rahat bir konuşma başlatın. Bu, doğrudan kapıyla eve düşmekten daha iyi karşılanır.

Kızlarla Çevrimiçi Sohbet

Kızlarla Sohbet etmek durumunda; Kıza sonuncusunu ilk seferinde sormasan iyi olur. Bunu kendi kendine söylemediği sürece ilişkinin süreç sağlığı iyiye gider. Çevrimiçi sohbet halindeyken, karşınızdaki kadınla olan Sohbetinize odaklanın. Ama o zaman bile, sorularla geri durun. Yalnız eski ortaklar konusuna gelirse , ilişkinin neden başarısız olduğuyla ilgileniyorsunuz. İlişkide neyin eksik olduğunu sorun, çünkü daha sonra selefinden daha iyisini yapmanız sizin için çok önemlidir.

Mümkünse, sormak istediğiniz soruların bir listesini önceden yapın. Böylece aniden kelimeler tükenmez. Sohbet etmenin avantajı, bu tür listelere izin verilmesidir – kimse onları görmez. Sadece bir robot gibi üzerindeki noktalar üzerinde çalışmadığınızdan emin olun, ancak daha sonra ne yapacağınızı bilmediğiniz zaman yalnızca madde işaretlerini yardımcı olarak kullanın.

Ayrıca kızın cevapladığı en önemli şeylere dikkat edin, bunu PC’de paralel olarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda Mobil Sohbet Odalarında da yapılabilir. Bu konulara daha sonra daha detaylı girmeli veya tekrar çevrimiçi sohbet ettiğinizde tekrar gündeme getirmelisiniz. Seçtiğiniz için neyin önemli olduğunu nasıl iyi hatırlarsınız. Bu kızı etkileyecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ZaMaN dedi ki:

Elinize emeginize saglik guzel paylasim

ÇAPKIN dedi ki:

En sevdiğim den 😀
Kaleminize sağlık

Ergin dedi ki:

İçine girdiğinizde Aileniz gibi hissedeceğiniz kalbi güzel insanlarla dolu güzel bir sunucu Herkeze tavsiye ederim …

Ergin dedi ki:

emeğinize sağlık …

KahKaha dedi ki:

Emeğinize sağlık. Hoş sohbetler.

Karizma dedi ki:

Sevgi Dolu bir sohbet sitesi emeğinşze sağlık

Pretorya dedi ki:

Oldukça güzel bi yazı olmuş emeğinize sağlık

Golge dedi ki:

Yine güzel bir paylasim emeğinize sağlık

Eda dedi ki:

Emeğine yüreğine sağlık

Emre dedi ki:

Ellerine sağlık admin

sohbet sohbet Sohbet Siteleri Chat Siteleri Seviyeli Sohbet
madrid bet
madridbet
yabancı dizi izle
poker siteleri
mobil ödeme kabul eden bahis siteleri