Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Kocasına Verdiği Karaciğeri Geri İstedi

Kocasına Verdiği Karaciğeri Geri İstedi

Kocasına Verdiği Karaciğeri Geri İstedi

Show Ana Haber’e konu olan kadının dramı milyonların dikkatini çektiği gibi ünlü televizyoncu Müge Anlı’nında dikkatini çekmiş olacak ki günlerdir başarılı televizyoncu trajikomik bu olaya programında yer vermekte.
Kaçarak evlendiği eşi ölümle burun buruna gelince hiç düşünmeden eşine karaciğerini veren Melike Özmen’in dramı haberlere konu oldu.Eşinin sağlığına kavuşunca çalıştığı tekstil firmasında ki iş arkadaşı 18 yaşındaki Zekiye isimli genç kızla kaçtığını ve genç kızın 4 aylık hamile olduğunu iddia eden genç kadın önceki gün Müge Anlı’yada konu oldu.Hakkında ki iddiaları canlı yayına bağlanarak cevaplayan Ekrem Özmen ertesi gün yayına birlikte kaçtığı Zekiye isimli kadınla katıldı.İkilinin umursamaz tavrı stüdyodakilerin ve ekran başındaki izleyenlerin tepkisini çeken çift,hiçbir şey olmamış gibi kalbi kırılan eş Melike Özmen’e yüklendi.Müge Anlı’nın Zeynep isimli kadını ikna çabalarına rağmen,genç kadının ısrarla ‘ben mutluyum ve güveniyorum’ demesi izleyenlerin kanını dondurdu.

Engelli Maaşını İptal Ettireceğim

Ekrem Özmen’in umursamaz tavırlarına sinirlenen avukat Rahmi Bey ve Müge Anlı devletten aldığı engelli maaşını neden iptal ettirmediğini sordu. Özmen’in sigortasız çalıştığı için aylığın kesilmediğini belirtmesine sinirlenen Anlı ‘’Sen bu kızcağızı hamile bırakacak kadar sağlıklıysan o maaşı nasıl alıyorsun? Burdan yetkililere sesleniyorum bu maaş iptal edilsin. Yayından sonra arkadaşlar götürsün git,sağlıklıyım de iptal ettir’’ dedi.

Neyi Var Neyi Yoksa Al

2 çocuğunun annesi Melike Özmen’in dramına öfkelenen Rahmi Bey,eşi Melike Hanım’a ‘’sende kadınlık gururu varsa boşanırsın’’ demesi üzerine ‘’boşanma bu adamdan. Neyi var neyi yoksa 2 çocuğun için al. Boşama sürünsün.Ben sana her türlü hukuki desteği vericem’’ dedi.
Toplumdan her kesimin tepkisini çeken bu olay daha çok konuşulacağa benziyor…

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • concuerror
  Cevapla

  NeLer Oluyor Hayatta İlginç :S

 • Selen
  Cevapla

  Izledim bunu!!!!! Ben vermem ciger miger Elin ogluna guven olmaz isteeeeee 😉 Diyelim verdim hem kendi cigerimi geri alirim hem kendi cigerini soker kopeklere yem ederim………..

  • admin
   Cevapla

   Selen 🙂

 • Murat
  Cevapla

  hakikaten dünyamızda yaşanan iyiliklerin ters tepki vermeSİ güLünc. biŞey.

 • Murat
  Cevapla

  gerekten yapılan iyilikler ters tepki veriyor bazı insanımızda.. İlqinç.

  • admin
   Cevapla

   katılıyorum kardesım tuhaf dogrusu ..

 • Rambo
  Cevapla

  İnsanlara bi haller oluyor. Rahat yaşamak, huzuru kaçırmak.. Allah hidayet versin.!

 • Happy
  Cevapla

  ALLAH boylelerinin bu dunyada da cezasini versin

 • ZaMaN
  Cevapla

  İyiLik Yap KötüLük ßuL DedikLeri ßunun Gibi ßirşey oLsa Gerek ,,

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin