Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Mobil Chat Siteleri

Mobil Chat Siteleri

Mobil Chat Sitelerinde Sohbet Başlatma

Mobil Chat Sitelerinde Yüz yüze bir sohbet başlatmak istediğinizde utangaç biri olmak yardımcı olmaz ve kesinlikle çevrimiçi sohbet olarak da yardımcı olmaz. Ancak endişelenmenize gerek yok. Sohbet Sitelerinde bir Flört sohbet başlatmak ilk başta zor olabilir, ancak sonunda bu konuda daha iyi olacaksınız. Becerilerinizi geliştirene kadar size bir web sohbetinde sohbet başlatmanın birkaç basit yolunu göstereceğiz.

Flört Sohbetine Başlama

İster inanın ister inanmayın, sohbetler çok kalabalık yerlerdir. Yani biriyle flört sohbete başlamaya çalışan tek kişinin siz olduğunu düşünüyorsanız, muhtemelen yanılıyorsunuz. Bununla birlikte, konuşmak istediğiniz kızın / erkeğin dikkatini çekmek için oyununuzu hızlandırmanız gerekiyor. Sohbet Odalarında Tüm standart mesajları unutun. Eğer bir kızsan, oğlanı dene. Genelde toplama hatlarını kullananlar erkeklerdir, bu yüzden kesinlikle dikkatini çekecektir. Öte yandan, erkekseniz, mesajları mümkün olduğunca kişiselleştirmeye çalışın.

Artık bulunduğunuz Mobil Chat Odalarında ilk adımı attığınıza göre, konuşmaları sürdürmenin zamanı geldi. İnsanlar kendileri hakkında konuşmayı severler, bu yüzden ona mümkün olduğunca çok soru sormaya çalışın. Tek kelimelik cevaplı sorulardan kaçının ve başkalarına yol açan sorular sormaya çalışın. Bazı eğlenceli sorular düşünün ve muhatabınıza iyi zaman geçireceğiniz hissini verin.

Sohbet Odalarında İncelikler

Çoğu insanın Chat Sitelerindeki profillerinde bazı kısa açıklamalar vardır. Bu size çok yardımcı olabilir, bu yüzden bu bilgiyi akıllıca kullanın. Çoğu erkek bir kıza görünüşü konusunda iltifat etse de, sahip olduğunuz bilgiler onun gerçekten ilgisini çeken bir şey hakkında bir konuşma başlatmanıza yardımcı olabilir ve kesinlikle cevap verecektir. Mobil Chat Sitelerinde olduğu gibi, Aynı tavsiye dışarıdaki tüm kızlar / erkekler için geçerlidir.

Mobil Sohbet Odalarında Herkes komik olan insanı sever. Birini güldürebilirseniz, kesinlikle ilgilenecek ve sohbeti devam ettirecektir. Sohbet Sitesindeki ilk mesaja ikinizin de ortak noktası olan bir şey hakkında bir şaka ile başlamayı deneyin. Ancak dikkatli olun ve çok sevimsiz olmaktan kaçının. Ne dediklerini biliyor musun? Onu güldürebiliyorsan, ona bir şey yaptırabilir misin? Öyleyse bu silahı akıllıca kullanın.

Sanal Sohbet Odalarında Herkes iltifatları sever. Yani konuşmayı biriyle başlatabilirseniz, harika olur. Aşırıya kaçmayın, basit ve doğal tutun, yoksa diğer kişi yalan söylediğinizi düşünecektir. Yukarıdaki ipuçlarının tümü, sürecek bir konuşma başlatmanıza kesinlikle yardımcı olacaktır.

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • ZaMaN
  Cevapla

  elinize emeginize saglık güzel paylasım olmuş

 • KahKaha
  Cevapla

  Emeğine sağlık bu güzel paylaşım için.

 • Golge
  Cevapla

  Emeğinize sağlık harika paylaşım olmuş

 • sakalli&OrhaN
  Cevapla

  hoş olmus

 • Selen
  Cevapla

  Number One Bir Paylasim Olmus… Emeginize Saglik.

 • Karizma
  Cevapla

  Taktikler hııı 🙂 iyiymiş Kardeşim Emeğine Sağlık 😀

 • Emre
  Cevapla

  Ellerine sağlık admin baya bi yoruluyorsun ama emeklerine değecek abim

 • Pretorya
  Cevapla

  Güzel bir yazı olmuş emeğinize sağlık

 • bLackStar
  Cevapla

  Güzel bir paylaşım ‘ emeğinize sağlık…

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin
error: Content is protected !!