Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Müzikli Sohbet Odaları

18 Kasım 2021, Perşembe Kategori: Çevrimiçi Sohbet Mobil sohbet Sohbet Odaları 355 1

Müzikli Sohbet Odaları Arayışları

Müzikli Sohbet Odaları aramamızdaki sebep, Sohbet ile dinlenirken aynı zamanda da müzik sevdiğimiz müziklerle stresden uzaklaşmaktır. Bildiğiniz gibi sokağa çıkma yasağı herkes için zor bir deneyimdi. Hepimiz can sıkıntısını hissettiğimiz için karantinada olmak kolay değildi, benim durumumda can sıkıntımı bahçeyle, evcil hayvanlarımla ve tabii ki sosyal medyayla öldürmeye çalıştım, arkadaşın ve ailenle sohbet etmek güzel ama sohbet etmek de harika ve yeni insanlarla tanışın.

Bu siteyi çok uzun zaman önce keşfettim. Sohbeteuro.net Sohbet Odalarını bulduğumda Temmuz 2019 civarındaydı. İlk başta giriş yapmakta tereddüt ettim ama denemeniz için misafir hesabı sundukları için bu bir sorun değildi. Bu yüzden bir misafir hesabına giriş yaptım, kullanımı kolay buldum ve sohbet etmek için bolca yer var. Birçok ilginç insanla tanıştım ama misafir olarak onları arkadaş olarak ekleyemedim, bu yüzden kayıt oldum. hesabımda ilk birkaç hafta özel mesajlarda konuştum çünkü böyle büyük gruplarda sohbet etmekten biraz çekiniyordum, yaklaşık 1 yıldır bu chat sitelerinde sohbet ediyordum sonra bir ay ara vermeye karar verdim.

Pandemi, dünya genelinde giderek daha fazla şehrin karantina altına alınmasına neden oldu. Pandemi başladığında yeri tekrar ziyaret etmeye karar verdim ve bu sefer her zamanki konfor alanımdan çıkıp diğer odaları keşfettim. Ben de içe dönük biri olduğum için farklı odalarda etkileşim kurmak benim için kolay değildi. Bir grup rastgele mobil sohbet etmek beni biraz kayıtsız hissettiriyor ama bana güven veren birkaç arkadaş kazanıyor. Şebeke sohbeti eğlenceli olsa da, çoğu kişi gibi farklı nedenlerle özel mesajları tercih ederim.

Siteyi daha fazla araştırdıkça daha küçük odalar keşfettim

İlk keşfettiğim oda Müzikli sohbet odasıydı, bu odada müziğimizi paylaşıyoruz, tüm müzikler hoş karşılanıyor ve birbirimizin farklı tarz ve zevklerine saygı duyuyoruz. Bu süre zarfında odadan yeni arkadaşlarla tanıştım. Bazen arkadaşlarımıza göndereceğimiz müziklerle duygularımızı ifade ederdik, bazı şarkı ve sanatçılarla ilgili fikirlerimizi de paylaşırdık, bazıları kendi müziğini tanıtırdı ve hepimiz müziği sevdiğimiz için desteklemekten ve dürüstçe fikirlerimizi belirtmekten asla geri durmadık.

Keşfettiğim ikinci oda Sanat sohbet odasıydı. Sanat eserimizi paylaştığımız sanat odasında, çizimden fotoğrafa, akla gelen her şey olabilir, o yetenekli insanları görmek beni mutlu ediyor. Hepsi gerçekten harikaydı, başyapıtlarını sanatı gerçekten takdir eden diğerleriyle paylaştılar.

Keşfettiğim üçüncü oda Yazma arkadaşları odasıydı, kişisel olarak bu benim favorilerimden biri çünkü ben bir yazarım. Mobil Sohbet Odası yaratıcısı gerçekten yetenekli bir yazar. Orada çalışmalarımızı paylaşıyor, birbirimizi destekliyoruz, herkesin öğrenip gelişmesi için yazma becerileri hakkında fikir ve önerilerde bulunuyoruz.

Bulduğum dördüncü oda, Sadece Oyuncular odasıydı. Oda tamamen PC, xbox, PlayStation ve hatta mobil cihazlardan video oyunlarıyla ilgilidir. Oynadığımız oyunlarla ilgili düşünce ve görüşlerimizi paylaşıyor ve başkalarından belirli oyunlarla ilgili görüşleri hakkında geri bildirimde bulunmalarını istiyoruz. Herkes onların hayranı olmadığı için oyunlardan anlayan insanlarla sohbet etmek gerçekten eğlenceli.

Ben büyük odaların hayranı değilim ve o 4 oda benim için yeterli çünkü ilgilendiğim şeylerle ilgililer. Onlar sadece daha küçük bir topluluk olsalar da hala daha fazla insanı birbirine bağlamaya ve davet etmeye çalışıyoruz, tabii ki biz Birbirinize saygı gösterin, en önemli şey bu. Bu arada, odanın ne için olmasını istediğinize bağlı olarak kendi odanızı oluşturabilirsiniz. Kendi odanızın yaratıcısı ve yöneticisi olacaksınız. Umarım hepiniz sohbet etmekten keyif alırsınız. Yabancılarla sohbet etmek eğlencelidir, ancak sizi asla yarı yolda bırakmaz, daima güvende kalın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Karizma dedi ki:

Sende Tıkla Gel Müzik Eşliğinde Sohbetin Tadını Çıkar … Emeğine Sağlık

sohbet sohbet Sohbet Siteleri Chat Siteleri Seviyeli Sohbet
madrid bet
madridbet
yabancı dizi izle
poker siteleri
mobil ödeme kabul eden bahis siteleri