Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Neden Sohbet Siteleri?

12 Kasım 2019, Salı Kategori: Chat Odaları Muhabbat Odaları Sohbet Odaları 334 24

Yüreğindeki haritayı okuyabilen, beyaz atlı prensini arayan kadın

kalbindeki pusulanın, her hangi bir karşı cinste kuzeyi göstermesi umuduyla, beyaz atlarını da yanlarına alan erkekler; çeşitli sanal Sohbet Odaları‘nda şanslarını denemektedirler. Bunun yanı sıra; evlilikleri hastalanmış, nefes almakta zorlanan ve can çekişen, suni teneffüsle hayata döndürülemez hale gelmiş, huzurunu yitirmiş, iki cümle muhabbete hasret kalmış bireyler de stres atmak amacıyla, çeşitli Chat Odaları‘nı tercih etmektedirler.

Peki ya kalp kapılarımıza uygun anahtarın sahibi Sohbet Siteleri’nde bulunabilir mi?

Çeşitli arayışlar çerçevesinde sanal ortamı tercih eden kişiler, kişilik yapılarına en uygun kriterlere sahip olan insanlarla muhatap olmayı tercih ederler. ilerleyen zamanın getirisi, güven ortamının oluşmasıyla farklı sosyal platformlar, (WhatsApp, Facebook, Skype, instagram vb…)kişiler arasında paylaşılarak, öz benliklerini tanıtma, kaynaşma ve güven ortamı sağlanmış olur. Bu sosyal platformlar da birbirleriyle daha samimi paylaşımlar da bulunan (Fotoğraf vs…) muhataplar, uygun kalp anahtarını yapabilecek çilingir muhatabı mıdır değil midir karar verir ve süreç tamamlanır…

Chat ortamında ki tanışmalar mutlu sonla biter mi?

Bu konuda ki cavabı başka bir soru ile vermek gerekiyor ki, Neden Olmasın? Sosyal hayatımızdaki kavgalarımız ve kişilik çatışmalarımızla nasıl sevgilimizin Aşık yönlerini öldüremiyorsak, sanal ortamda da Aşk tutkusunu yitirmemek de, bireyler arasında duygunun hastalıklı yönleri paylaşılmaktadır. Kendini kontrol, öfke kontrolü, irade, sadakat, fedakarlık, karşı tarafın mutluluğu için çaba göstermek, muhatabı anladıktan ve en önemlisi de mutlu etmeyi başarabildikden sonra, Neden Mutlu Sonla Bitmesin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

fLayer dedi ki:

Güzel Anlatmışmınız. Sohbet odalarına Takılmak herkes için ne kadar kötü gözüksede en güzel dostluklar Chat, sohbet odaları gibi adreslerde oluyor, ahhh şu Sosyal medya güzelim sohbet sitelerini bitirdi.

Rambo dedi ki:

Chat ortamında aşk? Ben SohbetEuro’da birinde aşkı buldum zaten.. Eline Sağlık abi

BirGüL dedi ki:

Yüregine emegine saglik

Murat dedi ki:

kalbindeki pusulanın, her hangi bir karşı cinste kuzeyi göstermesi umuduyla, beyaz atlarını da yanlarına alan erkekler; çeşitli sanal Sohbet Odaları‘nda şanslarını denemektedirler. Bunun yanı sıra; evlilikleri hastalanmış, nefes almakta zorlanan ve can çekişen, suni teneffüsle hayata döndürülemez hale gelmiş, huzurunu yitirmiş, iki cümle muhabbete hasret kalmış bireyler de stres atmak amacıyla, çeşitli Chat Odaları‘nı tercih etmektedirler:) Süper bir anlatım.d

Adana_güzeli dedi ki:

Aşk konusunda bir fikrim yok ama çok güzel arkadaşlıklar kuruluyor bundan eminim. Yüreğine sağlık can canım

Selen dedi ki:

Ben sohbetEuro da buldum Huzurumu Askimi Herseyimi <3 Abim emegine yuregine saglik <3

marko paşa dedi ki:

çok güzel bi yazı olmuş…

KıRıK dedi ki:

Konuya deinmek şarttı.))

SıRat dedi ki:

Güzel bir konu olmuş yüreğinize sağlık…

Gladyatör dedi ki:

Çok güzel bi yazı.. tebrikler…

Taner dedi ki:

Güzel bir konu ellerinize saglik

Asabi dedi ki:

Güzel bir konu olmuş. Yazan kişinin ellerine sağlık..

woleami dedi ki:

Direct Doryx Bacterial Infections Best Website Wycombe alumpjaimbup

BrandonTheop dedi ki:

Смарт тв приставка превращает ваш телевизор в универсальное мультимедийное устройство! Теперь интернет-магазине Если вы не знаете, как вернуть вашему телеку актуальность и наделить его новым, интересным для вас функционалом – то вам определенно стоит задуматься о приобретении приставки смарт тв. С помощью даже самого простого медиаплеера вы наделите телевизор функционалом полноценного android-устройства. Благодаря этому, даже самые старые модели телевизоров, смогут на равных конкурировать с новейшими моделями от мастадонтов рынка.

sohbet sohbet Sohbet Siteleri Chat Siteleri Seviyeli Sohbet
madrid bet
madridbet
yabancı dizi izle
poker siteleri
mobil ödeme kabul eden bahis siteleri