Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Sanal Sohbet Aşkı

Sanal Sohbet Aşkı

Sosyal hayatındaki duygusal açlığı gideremeyen insanlar

Egolarındaki büyük boşluğu bastırabilmek, yalnızlığını paylaşabileceği yada kendini ifade edebileceği insanlarla tanışabilmek amacıyla, çeşitli Sanal Sohbet Sitelerinde arayış içersine girmektedir. Farklı fikirlerde, farklı ideolojilerde, farklı arayışlarda olan kullanıcıların tek ortak fikri Sıcak Muhabbet esnasında, sosyal hayatlarındaki stresi bir nebze de olsa minimize edebilmektir. Zaman zaman fikirleri, Chat ortamında uyuşamayan kullanıcılar olsa da, genel anlamda arayış misyonuna erişilmektedir. Beklentilerin farklılıklarına göre, tercih edilen Sohbet Siteleri
de farklılıklar göstermektedir…

İslami Sohbet Sitelerini Tercih Eden Kullanıcılar

Kendilerini daha huzurlu hissedebilecekleri, İslami Sohbet, İslami Chat gibi farklı Sohbet Sitelerini aramaktadırlar. Dini mevzuatların ön planda olduğu bu Chat Sitelerinde, insanlar zihinlerini boşaltmış, daha bir medite olmuş hissederler. Aynı zamanda İslami Sitenin bünyesinde bulunan islam oyun kanallarında güzel zaman geçirebilir, bir nebze deşarj olabilirler. Sanal Sohbet ortamını Realize etmek isteyenler de, kendine yakın olan Muhabbet Sitelerini tercih etmektedir. Bu tarz kullanıcıların yasadıkları şehirlere yakın mesafeleri ön planda tutabilicekleri, Adana Chat, İstanbul Muhabbet, Ankara Sohbet gibi seçenekleri bulunmaktadır. Her yönlü arayışa açık olan Muhabbet siteleri, Gönül ilişkilerini Sanal da arayanlara da yer vermektedir.

Chat`te Aşk`a İnanan İnsanlar

İdeal aşkı real hayatında bulamadığından, sanal aşkı realize hale getirmek amacıyla, aşk Chat, Chat`te aşk, Bedava Muhabbet gibi çeşitlilik gösteren sitelerde, gönül muhabbetleri arayışına girmektedir. Bu deneyimlerin getirisi olan sonuçlar, nadiren mutlu sonla bitse de, kalbindeki kara deliği doldurma umudu tükenmemekle beraber, çeşitli deneyimlere devam eden bireyler, farklı sitelerde farklı insanlarla deneyim tazelemektedirler.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • ZaMaN
  Cevapla

  GüzeL ßir Konu oLmuş Emegine eLine SağLık ..

  • Snr
   Cevapla

   Bencede muhtesem .d

 • Rambo
  Cevapla

  Eline yüreğine sağlık. Çok güzel bir yazı olmuş

 • Selen
  Cevapla

  Number one 😉

 • Noir
  Cevapla

  Babanda mi yazardi döktürmüssün eline saglik .)Herkesin amaci farkli ama bence yalnizligi ayni..

  • admin
   Cevapla

   Eee Noir hanım işin mutfağından olamasakta, biz babadan böyle gördük 😀

 • Happy
  Cevapla

  Guzel bi yazi olmuş. Konu da harika ama yazan kişi ayri bi detay . Eline saglik abim:))

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin