Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Seks Sohbeti

Seks Sohbeti

Beş Adımda Seks Sohbeti Başarısı

Herkes seks sohbetinde hemen yetenekli değildir . Özellikle hepimiz hemen başarı elde etmek için gerekli kelime dağarcığına ve özgüvene sahip olmadığımız için bunaltıcı görünebilir, ancak endişelenmeyin. Bugüne kadar yetişkin sohbet odalarındaki tüm iyi ve kötü yaklaşımları gördük ve bu beş Seks chati Başarısı ipucuyla herkesin başka türlü olabileceğinden daha fazla şansı olduğundan eminiz.

Rahat Sohbetçiler Seksi Sohbetçilerdir

İlk şey, rahat ol. Çevrimiçi Seks Sohbetinin ana cazibe merkezlerinden biri , kendi ortamlarında güvenli bir şekilde sohbet edenlere çekici gelmesidir. Rahat insanların en seksi fantezileri ve arzuları hakkında açılma olasılığı daha yüksektir. Rahatlık bulaşıcı da olabilir! Herkes rahatsa, herkes daha çok eğlenir.

Seks Temyizinizi Abartın

İkincisi, her zaman süsleyin. Kanepede oturmuş, ter içinde Çin yemeği yiyor olabilirsiniz, ancak arzu ettiğiniz partnerler söz konusu olduğunda, hepiniz temizlendiniz, sahip olduğunuz en seksi şeyleri (hatta sahip olmadığınız şeyleri) giydirdiniz, kafanız damlıyordu. ayak parmağı ve sızan cinsel çekicilik. Yakalanmanın kesin bir yolu olduğu için yalan söylemek istemezsiniz, ancak abartılar, neler yapabileceğinize dayanmalıdır. Kendin ol, ama elinden gelenin en iyisini yap.

Seks Sohbetine Hevesle Yaklaşın

Üçüncüsü, cinsel sohbete hevesli olun! “Biraz heves uzun bir yol kat eder.” Tüm gevezeler, sohbetin eğlenceli seksiliğinden zevk alıyormuş gibi zevk almak ve hissetmek ister ve onlar kadar fantezilerine dalarlar. Bununla birlikte, sohbet ilgi alanlarınızı çekmiyorsa, uygun “geç, hiç olmamasından iyidir” konusu değişene kadar devam etmeye çalışın.

Panik Yapmayın!

Dördüncüsü, Çıldırma! “Ne yapmamı istiyor?!?!” veya “Bununla ne yapıyor?” Metin çubuğuna yazdığı her şey sizin için tamamen hazır olduğunuz bir şey olmayacak ve bununla birlikte “gülmenizi” tavsiye ediyoruz ve normal tepki vermeye çalışıyoruz. Emojileri kullanmayı deneyin ve akışa devam edin, böylece hiçbir şey garip olmaz ve kimse yargılanmış hissetmez. Ancak, konuşmadan tamamen rahatsızsanız, söyleyin ve bitirin veya konuları daha hafif bir konu ve hoşunuza giden bir şeyle değiştirin.

Öncülüğü al

Beşincisi ve son olarak liderliği almaktan korkmayın. Utangaç veya çekingen bir itaatkarsanız ve talepkar olmak ve sohbetin lideri olmanın ağırlığını taşımak istemiyorsanız, Seks Sohbetine bazı güçlü ipuçları atın. Kendi fantezinizi paylaşmak ister misiniz? Dökün çocuklar! Herkes, daha fazlasını istemesine neden olan maceralı sürprizlerden hoşlanır. “Nelerden hoşlandığını bilmek istiyorlar, çünkü sen tahrik olunca daha da tahrik oluyorlar.” Yetişkin Sohbeti tamamen seninle ve fantezilerinle ilgili. Partner(ler)inizle ve bu arada tamamen zararsız eğlencesinin tadını çıkarın.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin