Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Şeyma Subaşı Mesajıyla Gündem Oldu

1 Kasım 2019, Cuma Kategori: Genel Magazin Yurttan 1284 5

Acun Ilıcalı ile olan ilişkisiyle magazin dünyasına giren

 Hızlı yaşamıyla herkesin eleştirdiği Şeyma Subaşı bu seferde Acun’a attığı mesajla gündem oldu. Acun’dan boşandıktan çok kısa süre sonra İtalyan Dj Guido Senio ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma sosyal medyayı aktif kullanmasıyla hemen hemen hergün haber olmakta. Şu sıralar ha battı ha batacak diye haberler yapılan Şeyma’nın canlı yayında Acuna’a attığı para konulu mesajda dedikoduları doğrular nitelikteydi.

Seray Sever Gülme Krizine Girdi

Acun’un sahibi olduğu TV8’de ki Cengiz Semercioğlu ve Cengiz Seray Sever’in sunduğu ‘’Gel Konuşalım’’ adlı magazin programında televizyon başındakilere O Ses Türkiye’deki yarışmacıların performansını izlettirirken, Şeyma’nın o sırada attığı mesaj ekranlara yansıdı. Şeyma Subaşı’nın ‘’ Acun,ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım. Miami oteli ve parayla ilgili başka bir şey de konuşacağım’’ şeklindeki mesajı sosyal medyada ve magazin basınında en çok konuşulan konu haline geldi.

Şeyma Subaşı Sosyal Medyadan Açıklama Yaptı

Kendisine yöneltilen eleştirilere daha fazla kayıtsız kalamayan Şeyma Subaşı kendi sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak  ‘’Bizim bir kızımız var ve biz hep bu konuları konuşacağız.Böyle bir şey kimin başına gelir? Tabii ki Şeyma’nın’’ diyerek eleştiri yapanlara sitem etti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

concuerror dedi ki:

Ellerine sağlık Noir..

Kimsesiz Baba dedi ki:

Noir ellerine sağlık

SıRat dedi ki:

Ellerine sağlık Noir hanım.

Chat Yap Mobil Sohbet
madrid bet madridbet meritking meritking giriş kingroyal