Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Odalarında Sinop

Sohbet Odalarında Sinop

Çok şirin bir ilimiz olan Sinop, bünyesinde yaklaşık olarak 208.000 kişiye ev sahipliği yapmakla beraber, Karadeniz bölgesinin orta kısımlarında yer almaktadır. Bünyesine bağlı olarak; Ayancık, Boyabat, Gerze, Türkeli, Durağan, Dikmen, Erfelek ve Saraydüzü ile dokuz ilçeye sahiptir. Ülkemiz nazarında çok önemli tarihe sahip olduğu bilinen Sinop’a ilk yerleşimin Tunç Çağı ile başladığı bilinmektedir. Hatta Antik Çağ’da Karadeniz’in en önemli liman kenti olduğu ve M.Ö 7.yy da Helen Kolonisi olarak kurulduğu bilinmektedir. Çok ama çok uzun yıllar boyunca; Hitit, Frig, Lidya, Pers, Roma, Bizans, Selçuklu, Candaroğlu ve Osmanlı Devleti hakimiyeti altında kalan şehrin bilinen en eski adı Sinope’dir. 

Karadeniz’in orta kesimlerinde yer almasıyla birlikte, Karadeniz ikliminin hüküm sürdüğü Sinop’ta, yılın büyük kısmı yağışlı ve havası nemlidir. Şehrin iklimsel özelliklerinin en önemlisi sürekli rüzgarlı olmasıdır. İlin yüzde 60 lık kısmı ormanlardan ve fundalıklardan oluşmakla beraber, çam, meşe, köknar, gürgen, karaçam, kızılcık bölgesinde görünen en yoğun ağaç topluluğudur. Güneye doğru hava şartları değiştiği için bitki örtüsü yerini bozkırlara bırakmaktadır. Turistik özellikleriyle de göz dolduran memleketimiz de, İnaltı Mağarası, tarihi Sinop Ceza Evi, Efelek Tatlıca Şelalesi, Türkiye’de bulunan tek Fiyord olan Hamsilos Koyu ve Karakum Plajı gezilip görülesi yerlerin başında gelmektedir. Kargaşadan ve Stresden uzak olan bu kafa dinleme memleketi her haliyle ruhlara huzur vermektedir.

Bütün bu güzellikleri bünyesinde barındıran Sinop şehrimizin, kendine ait bir Sohbet Odalarının bulunmaması ciddi bir eksik olacaktır diye düşünerek, gerek şehrimizi merak edenlerin, gerekse şehrimiz vatandaşlarının Sıcak Muhabbet ortamında bulunup, samimi sohbetler eşliğinde kendilerinden bir şeyler katarak paylaşabilecekleri, Sinop Muhabbet Odalarını bünyemizde barındırmaya karar verdik. Sohbeteuro.net Sitemiz bünyesine bağlı olarak, Sinop Chat Odalarına yer verdiğimiz platformda siz gönül dostlarını aramızda görmek, yeni arkadaşlık ve dostluklar kurmak adına yolu samimiyette düşen herkesi bekleriz.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • sinoplu
  Cevapla

  cok guzel bır memlket

 • huLk
  Cevapla

  Sinop ta Yaşayan biri Olarak Böyle Güzel Bir Sitenin Var Olması gerçekten Güzel Teşekkür Ederim.

 • qooqL`
  Cevapla

  emeğine sağlık kardeşim.

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin