Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Sohbet Geçmişine Yolculuk

19 Kasım 2019, Salı Kategori: Mobil sohbet Sohbet Odaları 216 17

Günümüz Sohbet Odaları‘nın ve buna bağlı Chat Forumları’nın en güncel konusu haline gelen, eski sanal muhabbet ortamı, daha sıcak, daha samimi ve daha dostane miydi ? Cevap olarak, aynı noktada buluşan ve hemfikir olan emektar userler, şartların ve çoğalan sosyal paylaşım sitelerinin de etkisi ile İrc ortamının eskisi kadar tercih edilmediği ve sohbet ortamının tat vermediğine, bozulduğuna inanıyorlar. Sanal sohbet ortamının artık samimiyetini yitirdiğine inanan, mazideki arkadaşlıklara özlem duyan köklü kullanıcılar, tanıdık bir rumuz gördüklerinde, mutluluk duyar hale gelmişler.

Tabi ki emektar kullanıcıların fikirlerinin gölgesinde, doğal olarak, geçmişle, yaşamış olduğumuz zaman çerçevesindeki Muhabbet Odaları arasındaki fak nedir? Sorusu akla geliyor. Bu sorunun cevabını bulmak için geçmiş dönem İrc ortamını incelememiz gerekiyor. Maziye göz gezdirdiğimiz de en büyük etkenin, Mobil Sohbet‘in günümüz de yaygın hale gelmiş olması olduğunu görebiliriz. İnsanların bilgisayar ortamına zorunlu olduğu dönemler de, gerek çalışma kuşulları, gerekse sosyal ihtiyaçlarını karşılama zorunluluğunda olan kullanıcılar, işlerini yaparken yada ihtiyaçlarını karşılarken, bilgisayardan uzak olduğu dönemler de, sohbet ortamına özlem duyarlardı. Mobil Sohbet hayatımıza girdikten sonra, bu özlemin her an giderilme imkanına sahip olduğumuzdandır ki; İrc alemi eski cazibesini yitirdi diyebiliriz.

Bunun yanı sıra; facebook, instagram, skaype, whatsapp, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinin artması ve buna bağlı olarak yaygınlaşması da, İrc ortamının cazibesini yitirmesine ve unutulmaya yüz tutmasına dair başlıca sebeplerdendir. Her ne kadar eski günlerde ki sıcaklığı ve tercih edilirliği olmasa, can çekişir hale gelmiş olsa da, biz emektarlar sohbet sitelerine nefes olmaya, yaşatmaya ayakta tutmaya dair elimizden geleni yapmaya devam edeceyiz…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

EuroSevenUser dedi ki:

Siz siz olun Euro.net’i o cazibesini kaybetmislerden sanmayin!!

Ata dedi ki:

ben büyük aşkımı ruh eşimi hayatımı paylaşacağım eşimi bulduysam eğer… irc ortamı her zaman yaşamalı

naZ dedi ki:

Eski sohbetlerin sıcaklığı ve günümüz konularının harmanlandığı, eğlenceli vakitler geçirip dostluklar kurduğumuz iç içe olduğumuz, irc aleminin en iyisi Mobil sohbet deyince akla ilk gelen sohbet platformu. Burda olduğum için gerçekten mutluyum. Eurosohbet te buluşalım (:

qooqL` dedi ki:

Emegine Sağlık Kardeşim.

SıRat dedi ki:

Duygularımıza tercüman olan bir yazı olmuş. Kaleminize sağlık..

Asabi dedi ki:

Çok güzel bir konuya değinilmiş. Yüreğiniz dert görmesin. Yazanın kalemine sağlık ..

BirGüL dedi ki:

Emegine saglik herzamanki gibi guzel bir yazi olmus

Gladyatör dedi ki:

Bende o nerde eski sohbetler sitemlerdenim. Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş…

Müptela dedi ki:

Eline sağlık

Scorpion dedi ki:

Eline emeğine sağlık

Noir dedi ki:

Neydi o eski günler.. Bilgisayarin basindan kalkamazdik. Sanalin ilk yillari cok baskaydi insan özlüyor

sohbet sohbet Sohbet Siteleri Chat Siteleri Seviyeli Sohbet
madrid bet
madridbet
yabancı dizi izle
poker siteleri
mobil ödeme kabul eden bahis siteleri