Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

SOHBET ODALARINDAN REALİTEYE DÖNÜŞÜM

Kendi gerçekliklerimiz, kendi düşünce dünyamız benliğimizde şekillendikçe farklı kulvarlarda kendimizi, pratik sahanın sahnesinde görmeye başlarız. Bu varoluşsal eylemler farklı mekan zaman ilişkisi içerisinde de düşünülebilir. Kendimizi ve varoluş gerçeğimizin adını koyduğumuzda yürüyeceğiniz yol da kendiliğinden varlığını ortaya koyar. Sohbet odalarının da böyle durumları vardır. Kendi içsel dünyasına yüzünü dönüp, oralarda kendini harekete geçirecek itici kuvveti aramış insanlar benliğinin içerisinde cereyan eden olgusallık kavramına yüzünü döndükçe mekanların tabiatına bakar. Ortaya çıkış gerekçesine uygun, girişimi şart kılan bu sohbet odalarının anatomisine uygun olmaya başlar. Bazen de Chat Odalarında olguların gerçekleşmesi için belirleyici faktör bireyin de kendisi olabiliyor. Bu belirleyici olma durumu tamamı ile bireyin kendinin nasıl talip edilen bir karakter olup olmadığıyla ilgilidir. Şayet bu bireyin karakteri Sohbet Sitelerinde sahiplenilecek bir karakter olarak kendini ortaya koyarsa, dönüştürücü etkiyi sohbet siteleri değil, sohbet sitelerine katılmış birey gösterir. Bu durumdan itibaren belirleyici ve dönüştürücü olan faktör ağırlıklı olarak bireydir. Sohbet sitelerinin bireyin ve mekanın kendiliğinde iki türlü dönüştürücü etkiye sahip olduğunu gördükten sonra bu işin bir de realiteye dönüş kısmından bahsedelim…

Bir karakter, sohbet chat sitelerini kullanmaya başladığı andan itibaren belli beklentiler veya talepler içinde mekanın kendinde bulunur. Bu bulunuşun kendi gerçekliğiyle ilişkili bir kütle de bu bireyin işini daha da kolaylaştırır ve hedefleri doğrultusunda sohbet akışı içerisinde kendini bulur. Chat sitelerinden realiteye ilk dönüş sinyalleri de bu zaman diliminde alınır. Kullanıcı kendi gerçekliğine yakın gördüğü ve ya kendi gerçekliğine göre evrilttiği kitleyle kurmuş olduğunu düşündüğü ilişki reel gerçeklikler zeminine kendini taşır. Güven gerçekliği bu noktada çok önemli bir yer teşkil etmektedir. Güvene dayalı olan insan ilişkileri şayet insanın canına ve malına kastedecek bir intiba vermiyorsa şekillenmeye başlar.
Temeli atılmış olan insan ilişkilerinin oluşum evresi sohbet sitelerinde şekillendikçe ve olgunlaştıkça realitede de o kadar sağlam şekle bürünüyor…

Mobil Chat Odalarınin kendi içindeki yapı ne kadar sağlam bir bünye içinde yeşertiliyorsa  güven, karşılıklı saygı vb o kadar çok sağlam temellere oturtulur realitede. Şunu anlamalıyız ki sohbet sitelerinin realiteden kopuk bambaşka bir perde olduğunu iddia etmek yaşanılan reel hayatın gerçekliğini bilmemek demektir. Sanal Sohbet ve sohbet siteleri bu içinde yaşadığımız realitenin bir parçası olduğu gerçekliğini anlamayız. Mobil Sohbet Odaları bu noktada realiteden kopuk bir dünya değil aksine realitenin kendisi gibi karşımıza çıkmaktadır. Herkese karşı iyi davran, çok az insanla yakınlık kur; güven bağlayacağın insanları da iyice dene. “GEORGE WASHİNGTON”

Pretorya

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Pretorya
  Cevapla

  Oldukça güzel bir yazı olmuş tebrik ederim …

 • Blendo
  Cevapla

  Kırık bey çok başarılı bi çalışma.. tebrik ederim.

 • Selen
  Cevapla

  Emegine Yuregine Saglk… –>Sohbeteuro.net<– 😉

 • TacH
  Cevapla

  ELine Saglık Admin muhteseme olmus muazzam ötesi.:D

 • Happy
  Cevapla

  Guzel yazi olmus EMMi yuregine saglik.

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin
error: Content is protected !!