Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Odaları Ahlakı

Sohbet Odaları Ahlakı

Chat Odaları Dengesizleri

Her an bulunduğumuz ortamlarda dengeleri bozuk insanlarla muhatap olduğumuz gerçeği ile karşı karşıyayız. Fevri davranışları nedeni ile kaçındığımız insanların, üstümüze üstümüze geliyor olması nedeni ile, çok yaygın bir söz olan belayı çekiyorum cümlesini sık sık kullanmaktayız. Her zaman her ortamda karşılaşabileceğimiz dengesiz insanları, Sohbet Odalarında da sıklıkla görebilmekteyiz. Bu insanlar; egolarını sergilerlerken, karşılarındaki rumuzların da bir insana ait olduğu gerçeğini göz önünde bulunmaksızın, çeşitli narsist saldırılar da bulunurlar. Her ne kadar oralı olunmak istenmese de, bu insanlardan kaçmanın bir yolu bulunamamaktadır. Chat Odalarına muhabbet ederek stres atma amacımızın, tam tersi yönde strese dönüşmesinin ana sebebi olan dengesiz yapının, barındıkları ortamlarda istenmemeleri gayet doğal bir hal almıştır. Bulunulan ortamın ücretsiz olmasının da etkisidir ki, Bedava Chat ortamının huzurunu bozmaktadırlar. Çeşitli gereksiz davranışlarından  dolayı Sohbet Sitesinden uzaklaştırılan dengesiz tipler, farklı rumuzlarla gelerek ortamda tatsız küfürler sergilemektedirler. Lamer adı verilen bu istenmeyen insanların, kişisel gurur ve şeref kavramlarını yitirmiş oldukları gözlenmektedir.

Chat Yapalım

Sosyal hayatlarımızı boğan olgulardan uzaklaşarak, kendimize zaman ayıralım. Farklılıklarımızı bir kenara bırakarak, her nevi insanın bir arada bulunabildiği ve üyelik ile ücret talep edilmeyen Sohbet Sitelerinde Chat yapalım. Farklı insanlarla tanışalım, çeşitli sohbetler eşliğinde kaynaşalım. Her ne şartlarda olursa olsun bizlerle birlikte olabileceğiniz, gerek Mobil Sohbet Odaları seçeneğinden, gerekse bilgisayarınızdan bağlanarak, bu eşsiz ve güvenli sohbet ortamının tadını çıkarabilirsiniz. Sizlerde Türkiye’nin en güvenilir ve saygın Chat Sitesi olan Sohbeteuro.net ailesine katılmak, bizimle kaynaşmak ve dostluklar edinmek için ne bekliyorsunuz. Mobil Chat Odaları seçeneklerimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Dilerseniz bilgisayar ortamından, dilerseniz akıllı telefonlarınızdan bizlere katılabilir, geniş aile üyelerimizden birisi olabilirsiniz. Üstelik sizlerden üyelik ve her hangi bir ücret talep edilmemektedir.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Pretorya
  Cevapla

  Oldukça yerinde tespitler… kesinlikle kimsenin egosunu tatmin etmek gibi görevi yoktur site editörlerinin..

 • aSu
  Cevapla

  Normal hayatlarında bir işe yaramayan beş para etmeyen insanlarin, gelip burada ahkam kesmesi ne abes.
  Emeğine yüreğine sağlık bitanem.

 • Blendo
  Cevapla

  Makaleyi sanırım kırık bey yazmış.. kendinsinin gizli bir hayranıyım.. elinize sağlık kırık bey…

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin