Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Sohbet Odaları Çapkınları

12 Şubat 2020, Çarşamba Kategori: Chat Odaları Muhabbat Odaları Sohbet Odaları 310 13

Herkes benliğinde duygusal yada fiziki anlamda bir şeylerin eksikliğini hisseder. Bunların içinde eksikliğini duyduğumuz olgu, karşı cins in duygusal ve fiziki yaklaşımı olabilir. Neyi eksik bulduğumuza dair belirli bir kriter varsa, idol e tapanların sahip olduğu boşluk herkesten daha büyüktür. Kendi benliklerinde tatmin olamadıkları için, içlerindeki boşluğu doldurmak amacıyla inanacak birilerinin arayışı içine girerler. Çoğu zaman ruhsal konularda, değerli buldukları her hangi bir dava ya da yüceliğine inandıkları bir duygusal durum üzerinde yoğunlaşıp, kendi boşluklarından, benliklerinin sevmedikleri yönlerinden uzaklaşırlar. İdol e tapanları tanımak kolaydır. Bu insanlar, inandıkları gerçekleri doğrultusunda, bu gerçeği dava olarak benimser ve peşinden koşarlar. Yıllar boyunca bir kültten diğerine geçerek yaşarlar. Bu insanları kandırarak ruhlarına girmeyi hedefleyen Sohbet Odaları çapkınlarının, kurbanlarına inanmaları gereken bir duygusal yalanı, şiirselleştirerek ruhlarına entegre etmelerinin yolunu bulur ve baştan çıkarırlar.

Üzüntüleri ya da depresyonları çekici geldiğinden çoğu zaman kırılgan yada zayıf insanları hedef alan Muhabbet Odaları avcılarının, bazıları bunu daha ileri seviyeye taşıyarak, yalnızca sorunları olan kişileri tercih edip, ruhlarının en zayıf olduğu durumdan yaralanarak, sıkıntılarına ortak olacak, içinde bulunduğu buhran ortamından çekip alacak kişi karizmasını yansıtıp, zaten zor zamanlar geçiren zayıf kadınlarını kandırarak ruhlarını ve duygularını istila etmektedirler. Bu tipler karşı cinse karşı çok duyarlı görünen zat maskesi altında, aslında karşı cinsin ondan ne istediği ile değil, karşı cinsten beklentilerinin ışığında hareket etmektedirler. Çoğu zaman elde etmek için duyarlı erkeği oynayan bu tipler, istekleri yerine getirilmediğinde bencil ve saldırgan davranışlarda bulunup, asıl niyetlerini belli etmektedirler.  

Bunların yanı sıra, olayı profesyonel hale getiren sabırlı karakterlerin de Chat Odalarında boy gösterdiklerini görmek mümkündür. Bu tipler; kendi benliklerinden ve isteklerinden uzaklaşarak, kurbanlarına odaklanan, beyinlerine yerleşerek bir müzik aletinden çıkan hiç dinlenmemiş bir şarkının, büyüleyen senfonisi gibi bilinç altlarına sabırla yerleşirler. İnsanların düşüncelerinin genellikle gündelik kaygılar ve güvensizlikleri çerçevesinde dolandığını bilen Mobil Sohbet avcıları, bu insanları kaygılarından kurtaracağını vadedip, dalgın beyinlerini kendilerinin hakkındaki düşüncelerle doldurarak kandırırlar. Hiç bir şart altında baştan çıkarmanın unsurlarını yerine getirmek için acele etmezler…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Selen dedi ki:

Cokkk Dogru Abimm Ne yazikki Byle tiplerde Vr istee cokk dikktt etmek lazim….. 😉 Emegine Yuregine Sglk yine bombeeeeeledin ortaligi Canim Abim..:**

aLev dedi ki:

Yani sonuçta bunlar da bir ihtiyaç saygı duymak lazım ve sohbetin tam yerindesiniz hade bakalım güzel arkadasliklara o halde (:

Marko paşa dedi ki:

Çok güzel bi yazı olmuş… emeğine sağlık esnafım

KıRıK dedi ki:

Güzel anlatmışım.ddd

qooqL` dedi ki:

emeğine sağlık kardeşim..

Muptela dedi ki:

Eline sağlık güzel bi yazı

SıRat dedi ki:

Güzel anlatim

Sohbet Siteleri Chat Siteleri Seviyeli Sohbet
madrid bet
madridbet
yabancı dizi izle
poker siteleri
mobil ödeme kabul eden bahis siteleri