Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Odaları Çapkınları

Sohbet Odaları Çapkınları

Herkes benliğinde duygusal yada fiziki anlamda bir şeylerin eksikliğini hisseder. Bunların içinde eksikliğini duyduğumuz olgu, karşı cins in duygusal ve fiziki yaklaşımı olabilir. Neyi eksik bulduğumuza dair belirli bir kriter varsa, idol e tapanların sahip olduğu boşluk herkesten daha büyüktür. Kendi benliklerinde tatmin olamadıkları için, içlerindeki boşluğu doldurmak amacıyla inanacak birilerinin arayışı içine girerler. Çoğu zaman ruhsal konularda, değerli buldukları her hangi bir dava ya da yüceliğine inandıkları bir duygusal durum üzerinde yoğunlaşıp, kendi boşluklarından, benliklerinin sevmedikleri yönlerinden uzaklaşırlar. İdol e tapanları tanımak kolaydır. Bu insanlar, inandıkları gerçekleri doğrultusunda, bu gerçeği dava olarak benimser ve peşinden koşarlar. Yıllar boyunca bir kültten diğerine geçerek yaşarlar. Bu insanları kandırarak ruhlarına girmeyi hedefleyen Sohbet Odaları çapkınlarının, kurbanlarına inanmaları gereken bir duygusal yalanı, şiirselleştirerek ruhlarına entegre etmelerinin yolunu bulur ve baştan çıkarırlar.

Üzüntüleri ya da depresyonları çekici geldiğinden çoğu zaman kırılgan yada zayıf insanları hedef alan Muhabbet Odaları avcılarının, bazıları bunu daha ileri seviyeye taşıyarak, yalnızca sorunları olan kişileri tercih edip, ruhlarının en zayıf olduğu durumdan yaralanarak, sıkıntılarına ortak olacak, içinde bulunduğu buhran ortamından çekip alacak kişi karizmasını yansıtıp, zaten zor zamanlar geçiren zayıf kadınlarını kandırarak ruhlarını ve duygularını istila etmektedirler. Bu tipler karşı cinse karşı çok duyarlı görünen zat maskesi altında, aslında karşı cinsin ondan ne istediği ile değil, karşı cinsten beklentilerinin ışığında hareket etmektedirler. Çoğu zaman elde etmek için duyarlı erkeği oynayan bu tipler, istekleri yerine getirilmediğinde bencil ve saldırgan davranışlarda bulunup, asıl niyetlerini belli etmektedirler.  

Bunların yanı sıra, olayı profesyonel hale getiren sabırlı karakterlerin de Chat Odalarında boy gösterdiklerini görmek mümkündür. Bu tipler; kendi benliklerinden ve isteklerinden uzaklaşarak, kurbanlarına odaklanan, beyinlerine yerleşerek bir müzik aletinden çıkan hiç dinlenmemiş bir şarkının, büyüleyen senfonisi gibi bilinç altlarına sabırla yerleşirler. İnsanların düşüncelerinin genellikle gündelik kaygılar ve güvensizlikleri çerçevesinde dolandığını bilen Mobil Sohbet avcıları, bu insanları kaygılarından kurtaracağını vadedip, dalgın beyinlerini kendilerinin hakkındaki düşüncelerle doldurarak kandırırlar. Hiç bir şart altında baştan çıkarmanın unsurlarını yerine getirmek için acele etmezler…

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Selen
  Cevapla

  Cokkk Dogru Abimm Ne yazikki Byle tiplerde Vr istee cokk dikktt etmek lazim….. 😉 Emegine Yuregine Sglk yine bombeeeeeledin ortaligi Canim Abim..:**

  • admin
   Cevapla

   Teşekkur ederım Prenses :*

 • aLev
  Cevapla

  Yani sonuçta bunlar da bir ihtiyaç saygı duymak lazım ve sohbetin tam yerindesiniz hade bakalım güzel arkadasliklara o halde (:

  • admin
   Cevapla

   😀 Haklısın

 • Marko paşa
  Cevapla

  Çok güzel bi yazı olmuş… emeğine sağlık esnafım

  • admin
   Cevapla

   saol esnafım

 • KıRıK
  Cevapla

  Güzel anlatmışım.ddd

  • qooqL`
   Cevapla

   evet de biraz daha hırS lazım 🙂 yaz yaz yaz demiş atalarımız kardeşim 🙂

  • admin
   Cevapla

   Tabıkı 😀

 • qooqL`
  Cevapla

  emeğine sağlık kardeşim..

  • admin
   Cevapla

   Teşekkur ederım kardesım

 • Muptela
  Cevapla

  Eline sağlık güzel bi yazı

 • SıRat
  Cevapla

  Güzel anlatim

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin
error: Content is protected !!