Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Sohbet Odaları Deformasyonları

16 Şubat 2020, Pazar Kategori: Chat Odaları Muhabbat Odaları Sohbet Odaları 136 10

Stres egemen oluşumun sıkılmış fertleri olarak, her şeyi geride bırakıp, içinde bulunduğumuz sıkıntılı halleri bastırabilmek adına, tercihe ve beklentilere göre değişen Sohbet Odaları, Muhabbet Odaları, Chat Odaları yada Bedava Sohbet Odaları seçeneklerinden her hangi birisini seçerek, tercih ettiğimiz Sanal Sohbet ortamında, arayışlarımıza en uygun kriterlere sahip kişilerle, kaynaşarak, uyuşan kafa yapılarımızı bir araya getirerek, çeşitli sohbetler eşliğinde birbirimizi tanıyarak kaynaşırız. Gerek ekonomik yapılar, gerekse sosyal statünün sorgulanmadığı, hiç bir bireyin dil, din, ırk ve ya siyasi görüşü baz alınmaksızın muhabbet platformuna katılımının sağlanması; özgür olduğumuz olgusunu gerçek anlamda yaşadığımız belki de tek ortam olduğu gerçeğini gözler önüne sermektedir.

Hemen hemen her arayışa ev sahipliği yapan sanal platform, gündelik hayatlarımızda ki gerek sosyal çevremiz, gerekse samimi olmadığımız genel çevre gibi, reel hayattaki iyi ile kötüyü, güzel ile çirkini birbirinden ayıran karakteristik özelliklere sahip kullanıcılarıyla, Sohbet Odalarını süslemek dedirler. Gündelik hayatlarımızda ki tutkularımız, beğenilerimiz, kaprislerimiz, isteklerimiz gibi olguların, sanal ortamda da aynı düzeyde gerçekçi yaşandığı aşikardır. Aksiyonun, çeşitli dedikoduların, yalanların, riyakarların ve yüzsüzlerin bol miktarda bulunabildiği, gerçek ile sanalı ayırt edemeyip, karakterini harcayabilen insanların küçücük bir çıkarı için, nasıl iyi bir dostu harcayabileceğini izleyebileceğimiz tiyatro sahnesini aratmaz hale gelmiştir. Bu sahnedeki baş rollerin devamlı olarak en güvendiğimiz ve en çok sevip değer verdiğimiz insanların olması, sahnede sergilenen çirkin oyunun seyrine doyumsuzluğu kamçılıyor… :)))

Trajikomik hale gelen gündelik aşklarsa Sanal Ortam Çorbasının limonu tuzu haline gelmiştir. X kişisini bu gün B kişisi ile birlikte görüp, tam bu mükemmel karışımı benimserken, aynı X kişisini yarın A kişisi ile görebilme ihtimalimizin çok yüksek olduğu bu yalan ortamda, ritme ayak uyduramayan yada ritmi beğenmeyen nadir görülür arkadaşların varlığı huzur vermektedir. Aralarından su sızmayan dostluklara bu gün şahit olup, parmak ısırarak seyre daldığımız sanal dostların, yarın birbirleri hakkındaki dedikodularına şahit olabileceğimiz gerçeği, genel sanal dostluklarının riyakar olduğunu göstermekle birlikte, Sanal Odalardan reel dostluklara giden nadir durumlar da mümkündür. Çeşitli gönül ilişkilerinin de gerçeğe hatta evliliğe dönüşebildiği nadir durumlar da, bu ortamın çekilebilirliğini mümkün kılmaktadır. Denildiği gibi; her yaştan, her arayışa uygun kriterlerin olduğu yalan ortamımıza herkes davetlidir. :))

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

qüzeL dedi ki:

Çok güzel bir ortam herkesin emeğine sağlık gayet güzel ve samimi bir yer

qooqL` dedi ki:

emeğine sağlık kardeşim.

Selen dedi ki:

Canim Abim Emegine O Guzel Yuregne Sglik… Number One Herzmanki Gbi :*

Happy dedi ki:

Gayet guzel olmus. Emegine saglik abim. Burdan euro sohbet kanalindaki arkadaslara Selamlarr.. :)))) (a.s)

mikail-Aga dedi ki:

cok guzel olmus ellerin saglık her zaman boyle daha iyiye yurusun

SıRat dedi ki:

Ellerinize sağlık. Güzel bir anlatim olmuş.

SiyahLi dedi ki:

Emeğine sağlık

Murti dedi ki:

Çok guzel elinize saglık.

sohbet sohbet Sohbet Siteleri Chat Siteleri Seviyeli Sohbet
madrid bet
madridbet
yabancı dizi izle
poker siteleri
mobil ödeme kabul eden bahis siteleri