Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Odaları Deformasyonları

Sohbet Odaları Deformasyonları

Stres egemen oluşumun sıkılmış fertleri olarak, her şeyi geride bırakıp, içinde bulunduğumuz sıkıntılı halleri bastırabilmek adına, tercihe ve beklentilere göre değişen Sohbet Odaları, Muhabbet Odaları, Chat Odaları yada Bedava Sohbet Odaları seçeneklerinden her hangi birisini seçerek, tercih ettiğimiz Sanal Sohbet ortamında, arayışlarımıza en uygun kriterlere sahip kişilerle, kaynaşarak, uyuşan kafa yapılarımızı bir araya getirerek, çeşitli sohbetler eşliğinde birbirimizi tanıyarak kaynaşırız. Gerek ekonomik yapılar, gerekse sosyal statünün sorgulanmadığı, hiç bir bireyin dil, din, ırk ve ya siyasi görüşü baz alınmaksızın muhabbet platformuna katılımının sağlanması; özgür olduğumuz olgusunu gerçek anlamda yaşadığımız belki de tek ortam olduğu gerçeğini gözler önüne sermektedir.

Hemen hemen her arayışa ev sahipliği yapan sanal platform, gündelik hayatlarımızda ki gerek sosyal çevremiz, gerekse samimi olmadığımız genel çevre gibi, reel hayattaki iyi ile kötüyü, güzel ile çirkini birbirinden ayıran karakteristik özelliklere sahip kullanıcılarıyla, Sohbet Odalarını süslemek dedirler. Gündelik hayatlarımızda ki tutkularımız, beğenilerimiz, kaprislerimiz, isteklerimiz gibi olguların, sanal ortamda da aynı düzeyde gerçekçi yaşandığı aşikardır. Aksiyonun, çeşitli dedikoduların, yalanların, riyakarların ve yüzsüzlerin bol miktarda bulunabildiği, gerçek ile sanalı ayırt edemeyip, karakterini harcayabilen insanların küçücük bir çıkarı için, nasıl iyi bir dostu harcayabileceğini izleyebileceğimiz tiyatro sahnesini aratmaz hale gelmiştir. Bu sahnedeki baş rollerin devamlı olarak en güvendiğimiz ve en çok sevip değer verdiğimiz insanların olması, sahnede sergilenen çirkin oyunun seyrine doyumsuzluğu kamçılıyor… :)))

Trajikomik hale gelen gündelik aşklarsa Sanal Ortam Çorbasının limonu tuzu haline gelmiştir. X kişisini bu gün B kişisi ile birlikte görüp, tam bu mükemmel karışımı benimserken, aynı X kişisini yarın A kişisi ile görebilme ihtimalimizin çok yüksek olduğu bu yalan ortamda, ritme ayak uyduramayan yada ritmi beğenmeyen nadir görülür arkadaşların varlığı huzur vermektedir. Aralarından su sızmayan dostluklara bu gün şahit olup, parmak ısırarak seyre daldığımız sanal dostların, yarın birbirleri hakkındaki dedikodularına şahit olabileceğimiz gerçeği, genel sanal dostluklarının riyakar olduğunu göstermekle birlikte, Sanal Odalardan reel dostluklara giden nadir durumlar da mümkündür. Çeşitli gönül ilişkilerinin de gerçeğe hatta evliliğe dönüşebildiği nadir durumlar da, bu ortamın çekilebilirliğini mümkün kılmaktadır. Denildiği gibi; her yaştan, her arayışa uygun kriterlerin olduğu yalan ortamımıza herkes davetlidir. :))

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • qüzeL
  Cevapla

  Çok güzel bir ortam herkesin emeğine sağlık gayet güzel ve samimi bir yer

  • admin
   Cevapla

   Tşk ederım abım

 • qooqL`
  Cevapla

  emeğine sağlık kardeşim.

  • admin
   Cevapla

   Teşekkur ederım kardesım.

 • Selen
  Cevapla

  Canim Abim Emegine O Guzel Yuregne Sglik… Number One Herzmanki Gbi :*

 • Happy
  Cevapla

  Gayet guzel olmus. Emegine saglik abim. Burdan euro sohbet kanalindaki arkadaslara Selamlarr.. :)))) (a.s)

 • mikail-Aga
  Cevapla

  cok guzel olmus ellerin saglık her zaman boyle daha iyiye yurusun

 • SıRat
  Cevapla

  Ellerinize sağlık. Güzel bir anlatim olmuş.

 • SiyahLi
  Cevapla

  Emeğine sağlık

 • Murti
  Cevapla

  Çok guzel elinize saglık.

Ne aramıştınız?

Son Yazılar

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin