Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Odaları Egoistleri

Sohbet Odaları Egoistleri

Her insanın üstün zekaya, asil karaktere ve yaratıcılık yeteneğine sahip olması, ne zorunludur nede arzu edilir. Sosyal çevresinde eksiklik duyduğu yanlarını çeşitli Sohbet Odalarında, cüret ettikleri aşağılar biçimdeki cümleleri, meydan okumaktan zevk alır tavırları, demir gibi bir iradeye sahip kişi görüntüsünde, şahsi yeteneklerine güvenir  tavıları ve her şeyi ben bilirim! halleriyle gidermeye çalışan, ezik egolarını tatmin eden egoist userleri hemen hemen bütün Chat Odalarında görebiliyoruz. Bu yitik arkadaşları; tek ve yegane gerçeğe sahip olduklarına dair aşırı bir inanç, kaderine ve şahsına güven, şiddetli nefret etme yeteneği, mevcut düzeni aşağılayan, insan tabiyatını en iyi ben anlarım tavırlarıyla, güçlü bir kitle bağlılığını kazanmaya ve onu devam ettirmeye muktedir görüntülerinden, hemen tanıyabiliriz.

Çeşitli Muhabbet Odalarında aynı anda bulunabilen, ego egemen yapıdaki bu arkadaşlar için, sahne hazır duruma geldiği vakit, bir lider edasında aşağılayan cümlelerini sohbetin ortasında sergilerler. Devrimci liderlerden daha kutsal bir yolda yürüyor gibi davranıp,  pisikolojilerinin anatomik özelliklerini kutsal bir amaca hizmet ediyormuş gibi enpoze eden bu arkadaşlar, beş yaşındaki çocuğun olgunluğuna ve anlayışına sahiptirler.

İnandıkları gerçeklere başkalarını da inandırma içgüdüsü ile hareket eden, kendi simülatif gerçeklerini, dünyanın asıl gerçeği olduğuna dair baskılı ve misyoner radikallikdeki tavırlarıyla, iticiliğin nirvanasında yaşarlar. İnandırmak adına kullandıkları merhametsiz ve itici kuvvet nedeniyle, muhabbet ortamındaki zümreyi ciddi rahatsız eden ego egemen yapı, ısrarlı bir sindirme söylevi tercih ettikleri için, bulundukları ortamda sivrilirler ve çekilmez bir hal alırlar.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin