Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Sohbet Odaları Egoistleri

28 Ocak 2020, Salı Kategori: Chat Odaları Muhabbat Odaları Sohbet Odaları 164 11

Her insanın üstün zekaya, asil karaktere ve yaratıcılık yeteneğine sahip olması, ne zorunludur nede arzu edilir. Sosyal çevresinde eksiklik duyduğu yanlarını çeşitli Sohbet Odalarında, cüret ettikleri aşağılar biçimdeki cümleleri, meydan okumaktan zevk alır tavırları, demir gibi bir iradeye sahip kişi görüntüsünde, şahsi yeteneklerine güvenir  tavıları ve her şeyi ben bilirim! halleriyle gidermeye çalışan, ezik egolarını tatmin eden egoist userleri hemen hemen bütün Chat Odalarında görebiliyoruz. Bu yitik arkadaşları; tek ve yegane gerçeğe sahip olduklarına dair aşırı bir inanç, kaderine ve şahsına güven, şiddetli nefret etme yeteneği, mevcut düzeni aşağılayan, insan tabiyatını en iyi ben anlarım tavırlarıyla, güçlü bir kitle bağlılığını kazanmaya ve onu devam ettirmeye muktedir görüntülerinden, hemen tanıyabiliriz.

Çeşitli Muhabbet Odalarında aynı anda bulunabilen, ego egemen yapıdaki bu arkadaşlar için, sahne hazır duruma geldiği vakit, bir lider edasında aşağılayan cümlelerini sohbetin ortasında sergilerler. Devrimci liderlerden daha kutsal bir yolda yürüyor gibi davranıp,  pisikolojilerinin anatomik özelliklerini kutsal bir amaca hizmet ediyormuş gibi enpoze eden bu arkadaşlar, beş yaşındaki çocuğun olgunluğuna ve anlayışına sahiptirler.

İnandıkları gerçeklere başkalarını da inandırma içgüdüsü ile hareket eden, kendi simülatif gerçeklerini, dünyanın asıl gerçeği olduğuna dair baskılı ve misyoner radikallikdeki tavırlarıyla, iticiliğin nirvanasında yaşarlar. İnandırmak adına kullandıkları merhametsiz ve itici kuvvet nedeniyle, muhabbet ortamındaki zümreyi ciddi rahatsız eden ego egemen yapı, ısrarlı bir sindirme söylevi tercih ettikleri için, bulundukları ortamda sivrilirler ve çekilmez bir hal alırlar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Selen dedi ki:

Emegine Yuregine Saglik Abim 😉

mikail-Aga dedi ki:

emeğine saglık

Sosyopat dedi ki:

Haklıyım ama .ddd

KıRıK dedi ki:

Oyu iyi .ddd

Dellen dedi ki:

Güzel konu elinize saglik

UzeyiR dedi ki:

Güzel konu

Tarpitanka dedi ki:

Haklı bır konu

Ferhat1903 dedi ki:

Guzel bir ywzi

Happy dedi ki:

Guzel yazi olmus eline yuregine saglik abiiiii

Pretorya dedi ki:

Güzel bi yazı olmuş…

Marko paşa dedi ki:

Yazanın emeğine sağlık…

sohbet sohbet Sohbet Siteleri Chat Siteleri Seviyeli Sohbet
madrid bet
madridbet
yabancı dizi izle
poker siteleri
mobil ödeme kabul eden bahis siteleri