Sohbet Odaları Egoistleri

Her insanın üstün zekaya, asil karaktere ve yaratıcılık yeteneğine sahip olması, ne zorunludur nede arzu edilir. Sosyal çevresinde eksiklik duyduğu yanlarını çeşitli Sohbet Odalarında, cüret ettikleri aşağılar biçimdeki cümleleri, meydan okumaktan zevk alır tavırları, demir gibi bir iradeye sahip kişi görüntüsünde, şahsi yeteneklerine güvenir  tavıları ve her şeyi ben bilirim! halleriyle gidermeye çalışan, ezik egolarını tatmin eden egoist userleri hemen hemen bütün Chat Odalarında görebiliyoruz. Bu yitik arkadaşları; tek ve yegane gerçeğe sahip olduklarına dair aşırı bir inanç, kaderine ve şahsına güven, şiddetli nefret etme yeteneği, mevcut düzeni aşağılayan, insan tabiyatını en iyi ben anlarım tavırlarıyla, güçlü bir kitle bağlılığını kazanmaya ve onu devam ettirmeye muktedir görüntülerinden, hemen tanıyabiliriz.

Çeşitli Muhabbet Odalarında aynı anda bulunabilen, ego egemen yapıdaki bu arkadaşlar için, sahne hazır duruma geldiği vakit, bir lider edasında aşağılayan cümlelerini sohbetin ortasında sergilerler. Devrimci liderlerden daha kutsal bir yolda yürüyor gibi davranıp,  pisikolojilerinin anatomik özelliklerini kutsal bir amaca hizmet ediyormuş gibi enpoze eden bu arkadaşlar, beş yaşındaki çocuğun olgunluğuna ve anlayışına sahiptirler.

İnandıkları gerçeklere başkalarını da inandırma içgüdüsü ile hareket eden, kendi simülatif gerçeklerini, dünyanın asıl gerçeği olduğuna dair baskılı ve misyoner radikallikdeki tavırlarıyla, iticiliğin nirvanasında yaşarlar. İnandırmak adına kullandıkları merhametsiz ve itici kuvvet nedeniyle, muhabbet ortamındaki zümreyi ciddi rahatsız eden ego egemen yapı, ısrarlı bir sindirme söylevi tercih ettikleri için, bulundukları ortamda sivrilirler ve çekilmez bir hal alırlar.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Selen
Selen
5 ay önce

Emegine Yuregine Saglik Abim 😉

mikail-Aga
5 ay önce

emeğine saglık

Sosyopat
5 ay önce

Haklıyım ama .ddd

KıRıK
5 ay önce

Oyu iyi .ddd

Dellen
5 ay önce

Güzel konu elinize saglik

UzeyiR
5 ay önce

Güzel konu

Tarpitanka
5 ay önce

Haklı bır konu

Ferhat1903
5 ay önce

Guzel bir ywzi

Happy
Happy
5 ay önce

Guzel yazi olmus eline yuregine saglik abiiiii

Pretorya
5 ay önce

Güzel bi yazı olmuş…

Marko paşa
5 ay önce

Yazanın emeğine sağlık…

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Sohbet Chat Yap Sohbet Odaları

sohbet

Sohbet odaları

bedava chat

chat odaları - Forum - sohbet Turk Chat ircforum Radyo Player