Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Sohbet Odaları Eksileri

5 Ekim 2021, Salı Kategori: Genel 684 2

Sohbet Odası Eksileri

Sohbet Odaları Eksileri incelendiğinde, diğer insanların dürüst olduğundan veya söyledikleri kişi olduklarından emin olamazsınız. Kendinizi savunmasız hissediyorsanız, çevrimiçi insanlar sizden yararlanmaya çalışabilir Çevrimiçi ilişkiler kurmak, arkadaşlarınız ve ailenizle daha az zaman geçirmenize neden olabilir Çevrimiçi sohbetlerdeki çoğu insan gerçekten yardım etmek istese de, birinin gerçek motivasyonunu bilemeyiz. Örneğin, hepimiz çevrimiçi zorbalık sorununun farkındayız. Ayrıca, başkalarının güvenini kazanmak için başka biri gibi davranan insanlar var. Biriyle rahat olana kadar çevrimiçi ortamda çok fazla tanımlayıcı bilgi vermemeyi unutmayın. Biri sizi rahatsız ediyorsa, sohbet odalarındaki sohbeti sonlandırmayı düşünmelisiniz.

İdeal olarak, İnternet sohbetlerini destek aramanın tek yolu olarak düşünmek en iyisidir – ancak tek yol değil. Tüm zamanınızı çevrimiçi sohbet ederek geçirirseniz, yüz yüze ilişkileri beslemeyi ve geliştirmeyi ihmal edersiniz. İnsanlarla sadece dijital olarak değil, yüz yüze de etkileşim kurmak önemlidir, çünkü yüz yüze iletişim temel bir ihtiyaçtır.

Alt çizgi

Birçok insan arkadaşlarıyla ve sevdikleriyle Mobil Sohbet Odalarında tanışmış ve kalıcı ilişkiler kurmuştur. Ne yazık ki, insanların göründükleri gibi olmadığı birçok durum da olmuştur. Bazıları, onlardan para almak için insanlarla arkadaş olan çevrimiçi yırtıcılardır . Duygularınızı açarken kendinizi daha güvende hissettirdikleri için çevrimiçi sohbet odalarını seviyorsanız , onları kullanmayı bırakmayın. Sadece dikkatli ol. Biraz internet okuryazarlığı, kendinizi korumak için uzun bir yol kat edebilir.

Çevrimiçi Sohbet Odalarını Ziyaret Etmek İçin Yararlı İpuçları

Çevrimiçi  sohbet odasını yalnızca insanlarla rahatça konuşmak için ziyaret ediyorsanız, dijital güvenliğinizi göz önünde bulundurmanız yeterlidir. Ancak başkalarından yardım ve anlayış aradığınızda, duygusal güvenliğinizi de korumanız gerekir. İşte çevrimiçi sohbet odalarında güvende olmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları.

1. Çevrimiçi Sohbet Odalarının Herkese Veya Her Duruma Uygun Olmayabileceğini Bilin

Dijital terapi , özellikle yerel bir danışmanı ziyaret etmeye vakti olmayanlar arasında büyüyen bir trend. Bazı küçük kriz Chat siteleri bile günlük konularda güvenebileceğiniz gönüllüler sunar. Bazıları için bu etkili bir çözümdür. Ancak diğerleri, sorunlarıyla ilgili doğru düzeyde yardım almak için yüz yüze terapiye veya lisanslı bir çevrimiçi terapiste ihtiyaç duyabilir. Çevrimiçi sohbet odalarından ihtiyacınız olan rahatlığı alamıyorsanız, bunlar sizin için doğru olmayabilir.

2. Tüm Sohbet Odası Siteleri Güvenli veya Meşru Değildir

İnternet güvenliği , çevrimiçi sohbet sitelerini kullanırken dikkat edilmesi gereken bir şeydir. Birkaç harika site olsa da, bilgilerinizi çalmaya ve bilgisayarınızdaki verilere erişmeye çalışan başka siteler de var. Bir sohbet odasını ziyaret etmeden önce daima araştırma yapın.

3. Tüm Terapistler veya Siteler Faydalı Değildir

Pek çok harika çevrimiçi kaynak var, ancak sizi yardım aldığınıza inandırabilecek akıllı kişiler de var. Parasını ödemeniz gereken bir site kullanıyorsanız, kime güvendiğinize dikkat edin, çünkü paranızı harcamanız için sizi kandırıyor olabilirler. Yalnızca güvenilir web sitelerinden yardım almalısınız .

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sinner dedi ki:

emeğine sağlık admin

sakalli dedi ki:

emegine saglık

Sohbet Odaları