Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Odaları Eşitliği

Sohbet Odaları Eşitliği

İçinde bulunduğu toplumsal düzenin, hiyerarşik yapısına bağımlı yaşamaktan sıkılıp, kişisel hürriyetlerinin deformasyona uğramasından hoşnut olmayan, hayal ettikleri eşitlik ideolojisi konusunda hayal kırıklığı yaşayan insanlar, reel hayatın esaretli yapısından sıkıldıklarından, Sanal Sohbet Odalarında kendilerini daha özgür hissetmektedirler. Mesleki kuruluşların, büyük şirketlerin ve siyasi hareketlerin şahsi memfaatlerine uygun zemin yaratmak amacıyla, çeşitli zati yada kitlesel hareketlerinden boğulmuş bu anti özgürlük kokan, çıkar sevdalılarından sıkılan, kendine yalan yada sahte de olsa bir dünya yaratıp, yarattığı imgesel dünyasından daha hür hissetmeyi amaç edinen bireyler de, Muhabbet Odalarını tercih etmektedirler.

Gerek insanların ekonomik yapısı, gerek ideolojik görüşleri, gerekse fiziksel özelliklerinin sorgulanmadığı yada yargılanmadığı, her dilden, dinden, görüşten insanların hürriyetlerini koruyarak zaman geçirebileceği Chat Odaları, bünyesinde barındırdığı her yapıdan insanların, çeşitli karakteristik özellikleriyle, her konuda ki fikir ve görüşlerinin özgürce beyan edildiği geniş bir platformdur. Farklılık ya da hiyerarşik durumların bir önemi olmadığı gibi, her konudaki fikirlere önem verilen bir zemin sunulmaktadır.

Sizler de, kişisel tercihleriniz, diliniz, dininiz, anatomik özellikleriniz, siyasi görüşünüz ne olursa olsun, yargılanmadan, sorgulanmadan ve kısıtlanmadan kendinizi evinizin güvenliğinde hissetmek için SohbetEuro.net ailesindeki yerinizi alabilirsiniz. Ailemiz bünyesindeki kullanıcılarımızla kolayca kaynaşıp, dostluk kurabileceğiniz sıcak bir ortamla karşılaşacağınız Sohbet Sitemizde, sizleri de aramızda görmekten kıvanç duyarız.

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • huLk
  Cevapla

  Merhaba, Güzel İnsanların Bir Arada Olmaları İçin Varlığınızı Özenli Çalışmalar Eşliğinde Sürdürdüğünüz İçin Sohbeteuro Yönetimine Ve Kullanıcılarına Teşekkür Ederim. Aranızda Olmak Güzel Değerli İnsanlar.

  • admin
   Cevapla

   Cok teşekkur ederım kardesım. Cok deerlı bır kardesımızsın, aramızda olman bızlerı cok mutlu edıyor ve gururlandırıyor.

 • mikail-Aga
  Cevapla

  guzel yorum hayırlısı olsun devamı yazmanı beklerim

  • admin
   Cevapla

   Tşk ederım.

 • Marko paşa
  Cevapla

  Çok güzel bi yazı…

 • Pretorya
  Cevapla

  Gayet yerinde bir yazı olmuş.. tebrik ederim.. yazının kalitesi editörümüzden belli edior zaten…

 • Mislina
  Cevapla

  Çok güzel bir yazı

 • Sosyopat
  Cevapla

  Hmm yazmisim ama .ddd

 • Dellen
  Cevapla

  Elinize sağlık

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin