Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Sohbet Odaları Eşitliği

31 Ocak 2020, Cuma Kategori: Chat Odaları Muhabbat Odaları Sohbet Odaları 886 9

İçinde bulunduğu toplumsal düzenin, hiyerarşik yapısına bağımlı yaşamaktan sıkılıp, kişisel hürriyetlerinin deformasyona uğramasından hoşnut olmayan, hayal ettikleri eşitlik ideolojisi konusunda hayal kırıklığı yaşayan insanlar, reel hayatın esaretli yapısından sıkıldıklarından, Sanal Sohbet Odalarında kendilerini daha özgür hissetmektedirler. Mesleki kuruluşların, büyük şirketlerin ve siyasi hareketlerin şahsi memfaatlerine uygun zemin yaratmak amacıyla, çeşitli zati yada kitlesel hareketlerinden boğulmuş bu anti özgürlük kokan, çıkar sevdalılarından sıkılan, kendine yalan yada sahte de olsa bir dünya yaratıp, yarattığı imgesel dünyasından daha hür hissetmeyi amaç edinen bireyler de, Muhabbet Odalarını tercih etmektedirler.

Gerek insanların ekonomik yapısı, gerek ideolojik görüşleri, gerekse fiziksel özelliklerinin sorgulanmadığı yada yargılanmadığı, her dilden, dinden, görüşten insanların hürriyetlerini koruyarak zaman geçirebileceği Chat Odaları, bünyesinde barındırdığı her yapıdan insanların, çeşitli karakteristik özellikleriyle, her konuda ki fikir ve görüşlerinin özgürce beyan edildiği geniş bir platformdur. Farklılık ya da hiyerarşik durumların bir önemi olmadığı gibi, her konudaki fikirlere önem verilen bir zemin sunulmaktadır.

Sizler de, kişisel tercihleriniz, diliniz, dininiz, anatomik özellikleriniz, siyasi görüşünüz ne olursa olsun, yargılanmadan, sorgulanmadan ve kısıtlanmadan kendinizi evinizin güvenliğinde hissetmek için SohbetEuro.net ailesindeki yerinizi alabilirsiniz. Ailemiz bünyesindeki kullanıcılarımızla kolayca kaynaşıp, dostluk kurabileceğiniz sıcak bir ortamla karşılaşacağınız Sohbet Sitemizde, sizleri de aramızda görmekten kıvanç duyarız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

huLk dedi ki:

Merhaba, Güzel İnsanların Bir Arada Olmaları İçin Varlığınızı Özenli Çalışmalar Eşliğinde Sürdürdüğünüz İçin Sohbeteuro Yönetimine Ve Kullanıcılarına Teşekkür Ederim. Aranızda Olmak Güzel Değerli İnsanlar.

    admin Yazar dedi ki:

    Cok teşekkur ederım kardesım. Cok deerlı bır kardesımızsın, aramızda olman bızlerı cok mutlu edıyor ve gururlandırıyor.

mikail-Aga dedi ki:

guzel yorum hayırlısı olsun devamı yazmanı beklerim

Marko paşa dedi ki:

Çok güzel bi yazı…

Pretorya dedi ki:

Gayet yerinde bir yazı olmuş.. tebrik ederim.. yazının kalitesi editörümüzden belli edior zaten…

Mislina dedi ki:

Çok güzel bir yazı

Sosyopat dedi ki:

Hmm yazmisim ama .ddd

Dellen dedi ki:

Elinize sağlık

Chat Yap Mobil Sohbet
madrid bet madridbet meritking meritking giriş kingroyal