Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Sohbet Odaları Üstüne

19 Kasım 2021, Cuma Kategori: Chat Odaları Mobil sohbet Sohbet Odaları 1433 1

Sohbet Odaları Kullanıcıları

Ben 3 yıllık bir Sohbeteuro.net Sohbet Odaları üstüne  donanımlı kullanıcılarındanım ve sizinle samimi olacağım. Sohbet Chat Odalarında olmasını beklemediğim her şey, mümkün olan en iyi şekilde burada. Şunu söyleyerek başlayayım. Sohbet ortamına 3 yıl önce basit bir internet aramasıyla rastladım. Yargılanma veya nefret edilme endişesinden uzak, sohbet etmek için isimsiz bir yer arıyordum. Gerçekten dökülecek bir yer arıyordum, o zamanlar en büyük sırrım neydi. Birine ihtiyacım vardı, konuşacak birine. Hayatın karanlık bir yerindeydim, depresyondaydım ve cinselliğimle boğuşuyordum ve başvuracak kimsem yoktu.

Konuk kullanıcı olarak tekrar tekrar Sohbeteuro.net‘e dönüp anonim olarak sohbet etmemle başladı. Bir gün konuştuğum bir odada bir arkadaş edindim ve sonunda etkileşimde bulunduğum bu nazik, sevecen ruhlarla kolayca iletişim kurabilmem için kalıcı bir hesap oluşturmaya karar verdim. Fazla mesai, mobil sohbet web sitesinde daha rahat oldum, kendime, hayatıma ve Y99’daki tüm arkadaşlarıma karşı daha açık hissettim. Konuşmak için bir prize ihtiyacı olan herkes için güvenli bir alan yaratmak adına kendi kullanıcıya ait odamı kurmaya karar verdim.

Sohbet Odalarında Oda Yöneticiliği

Bir çevrimiçi sohbet odaları yöneticisi olduğum süre boyunca çok sayıda inanılmaz, sevgi dolu ve şefkatli insanla tanıştım. Bazı insanlar gelir ve gider. Diğerleri ömür boyu kalacak. Ama ne kadar sürerse sürsün, Mobil Sohbet Odalarında tanıştığın her insan mutlaka kalıcı bir izlenim bırakacaktır. Küçük konuşmalardan, komplolar hakkında sohbetlerden, yürekten kalplere, Sohbet Odalarındaki insanlara, tekrar tekrar kendimi biraz daha az yalnız hissetmemi sağlıyor.

Şimdi bunu sizlerle paylaştıktan sonra biraz geriye gitmek istiyorum. Yabancılarla çevrimiçi sohbet için, beklemediğim her şey olduğunu söylediğim yere. Sohbet Chat Sitesindeki başkalarıyla tanışmak için nazik ve şefkatli bir çıkış noktası beklentilerimi aştı. Chat Siteleri ortamında 3 yıl kalmayı, oda yöneticisi olmayı ya da sahip olduğum tüm inanılmaz insanlarla tanışmayı hiç beklemiyordum.

Chat Odalarının yapmamı sağladığı, dünyanın birçok yerinden başkalarıyla asla kuramayacağım bağlantılar, sonsuza kadar minnettar olacağım. arkadaşlarla tanıştım. Artık hayatımın mutlak aşkı olan kız arkadaşımla tanıştım ve sonsuza kadar bunu Sohbet Odaları Platformlarına borçlu olacağım, çünkü bu bağlantılar başka türlü asla olamazdı. Bu bloğu Sohbeteuro.net Chat Sitesine teşekkür etmek için yazıyorum.

İhtiyacım olduğunda benim için güvenli bir yer olduğun için. Dünyanın dört bir yanından çok sayıda sevgi dolu ve şefkatli insanla etkileşim kurmamı sağladığın için. Hayatımın aşkıyla tanıştığım yer olduğun ve bunları yapmaya devam ettiğim için, sadece benim için değil, buna ihtiyacı olan ve her zaman ihtiyacı olan diğer herkes için.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karizma dedi ki:

Emeğine Sağlık Güzel Yazı Olmuş….

Sohbet Odaları