Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Sohbet Odalarında Mobil Devrim

Sürekli olarak gelişim ve yeniliklere açık olan Sanal Sohbet Odaları ortamına bağlanmak, her nerede ve nasıl olursak olalım bu ortamda bulunabilmemize imkan sağlayan Mobil Sohbet seçeneği, sanal ortam açısından içinde bulunduğumuz bu çağ için devrim niteliğinde diyebiliriz. İster iş ortamında, ister ev halinde bulunalım, mobil bağlantının rahatlığı ve pratikliği sanal ortama bağlanmamızı kolaylaştırmaktadır.  Geride bırakmış olduğumuz dönemi inceleyecek olursak, sanal uygulamaların mobil ortamına entegrasyonundan öncesinde, sadece bilgisayar ortamlarından bağlanma imkanına sahip olabildiğimiz, Muhabbet Odalarına Mobil Muhabbet uygulamalarının sayesinde telefonumuzdan bağlanabilmekdeyiz.

         Mobil Devrimin İnsan Hayatından Götürüleri

Hemen hemen her gün yeniliklerin hayatımıza katıldığı dijital çağda, yeni buluşlar ve bu buluşları hayatımıza entegre etme çabaları gün geçmiyor ki azalsın. günümüzde geniş ve çabuk değişikliklerin gerçekleştirilmesi ile ilgili, çeşitli şirketler bazında, yada kitle hareketleri ile reklamı desteklenen rantsal ürünlerin başında gelen, mobil yenilik çılgınlığına olan ilgi çığ gibi büyümektedir. mobil teknolojinin, insanlar tarafından adım adım takip edilir hale geldiği günümüz ortamında, yeni teknoloji bir telefonun birey tarafından ihtiyaç seviyesi, ekmek suya olan ihtiyaçtan  farksız hale gelmiş bulunmaktadır. Hayatı kolaylaştırdığı tartışılmayacak kadar aşikar olan mobil seçeneğinin, getirilerinin yanı sıra, reel sosyalleşmeden uzaklaştırdığı konusu da kaçınılmaz bir gerçektir.

Günlük hayatlarımızın merkezine yerleşip, toplumsal bir uyuşukluk getirisine sebep olduğu gözlemlenen telefonları, tamamen kötüleyerek muhafazakarlaştırmak, insanlar için kan gibi ihtiyaç haline gelen can sularını pıhtılaştırmış oluruz. Bunların yanı sıra, birbirlerine; aynı ev ortamında bile zaman ayıramaz, kafasını mobil uygulamalardan kaldıramaz hale gelen insanların, asosyal bir yapıya dönüştüklerinin farkında bile olmadan, Mobil Chat ortamında kendilerine bir sanal hayat kurarak, reelize sosyallikten uzaklaşan Sosyopat’ize bir yapı oluşmaktadır…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

mikail-Aga dedi ki:

kırık abi bana boyle telefon lazım 😀

KraL dedi ki:

Ben de kendimce şöyle düşünüyorum tabii ki de çağımızda teknoloji bir üst kademeye çıkmıştır hala ki çıkmak şartıyla icatlar üst üste karşımıza gelmektedir fakat günümüzdeki gerek sohbetsel gerekse çağsal olayları insanoğlunun Pek de güzel kullandığını hissetmiyorum… Yani en azından sohbet sitesine giren bazı kişilerimizin kişiliğe ve insanlığa daha sık elverişli olmasını diliyorum Neden diye soracak olursanız ; Tabii ki de günümüz ve Çağımız elektronik çağdadır insanlarımız büyük bir devrim yaşamaktadır gerek sohbetsel sitelerde gerekse bazı sohbet ağlarında zaman geçirmektedir bu zamanlarını bence en Adil şekilde ve en güzel şekilde geçirmeleri dileğiyle herkese güzel sohbetler ve kişilik asla tesadüf değil diyerek ten sizlere İyi Sohbetler diliyorum.. Sayğılar

huLk dedi ki:

Sanal da İsmini En İyi ve Güvenilir Bir Arkadaşlık Uygulaması olarak Yerini İlklerde Koruyan Bir Uygulamanın Kurucuları Olarak Sizlere Teşekkür Ederim.
Daim Başarılar Dilerim.

UzeyiR dedi ki:

Çok güzel anlatim

Marko paşa dedi ki:

Güzel bi yazı olmuş ellerine sağlık esnafımm…

Hasan dedi ki:

Ellerinize sağlık çok güzel anlatim

Ahmet dedi ki:

Cok net ve guzel bır anlatım olmus. Ellerınıze saglık.

memo dedi ki:

cok guzel anlatim…

SerdaR dedi ki:

Çok güzel bir anlatim olmuş. Ellerinize sağlık.

SıRat dedi ki:

Ne güzel bir anlatim olmuş. Ellerinize sağlık…

sohbet sohbet Sohbet Siteleri Chat Siteleri Seviyeli Sohbet
madrid bet
madridbet
yabancı dizi izle
poker siteleri
mobil ödeme kabul eden bahis siteleri