Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Odalarında Mobil Devrim

Sohbet Odalarında Mobil Devrim

Sürekli olarak gelişim ve yeniliklere açık olan Sanal Sohbet Odaları ortamına bağlanmak, her nerede ve nasıl olursak olalım bu ortamda bulunabilmemize imkan sağlayan Mobil Sohbet seçeneği, sanal ortam açısından içinde bulunduğumuz bu çağ için devrim niteliğinde diyebiliriz. İster iş ortamında, ister ev halinde bulunalım, mobil bağlantının rahatlığı ve pratikliği sanal ortama bağlanmamızı kolaylaştırmaktadır.  Geride bırakmış olduğumuz dönemi inceleyecek olursak, sanal uygulamaların mobil ortamına entegrasyonundan öncesinde, sadece bilgisayar ortamlarından bağlanma imkanına sahip olabildiğimiz, Muhabbet Odalarına Mobil Muhabbet uygulamalarının sayesinde telefonumuzdan bağlanabilmekdeyiz.

         Mobil Devrimin İnsan Hayatından Götürüleri

Hemen hemen her gün yeniliklerin hayatımıza katıldığı dijital çağda, yeni buluşlar ve bu buluşları hayatımıza entegre etme çabaları gün geçmiyor ki azalsın. günümüzde geniş ve çabuk değişikliklerin gerçekleştirilmesi ile ilgili, çeşitli şirketler bazında, yada kitle hareketleri ile reklamı desteklenen rantsal ürünlerin başında gelen, mobil yenilik çılgınlığına olan ilgi çığ gibi büyümektedir. mobil teknolojinin, insanlar tarafından adım adım takip edilir hale geldiği günümüz ortamında, yeni teknoloji bir telefonun birey tarafından ihtiyaç seviyesi, ekmek suya olan ihtiyaçtan  farksız hale gelmiş bulunmaktadır. Hayatı kolaylaştırdığı tartışılmayacak kadar aşikar olan mobil seçeneğinin, getirilerinin yanı sıra, reel sosyalleşmeden uzaklaştırdığı konusu da kaçınılmaz bir gerçektir.

Günlük hayatlarımızın merkezine yerleşip, toplumsal bir uyuşukluk getirisine sebep olduğu gözlemlenen telefonları, tamamen kötüleyerek muhafazakarlaştırmak, insanlar için kan gibi ihtiyaç haline gelen can sularını pıhtılaştırmış oluruz. Bunların yanı sıra, birbirlerine; aynı ev ortamında bile zaman ayıramaz, kafasını mobil uygulamalardan kaldıramaz hale gelen insanların, asosyal bir yapıya dönüştüklerinin farkında bile olmadan, Mobil Chat ortamında kendilerine bir sanal hayat kurarak, reelize sosyallikten uzaklaşan Sosyopat’ize bir yapı oluşmaktadır…

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • mikail-Aga
  Cevapla

  kırık abi bana boyle telefon lazım 😀

  • admin
   Cevapla

   Teşekkur ederım abım

 • KraL
  Cevapla

  Ben de kendimce şöyle düşünüyorum tabii ki de çağımızda teknoloji bir üst kademeye çıkmıştır hala ki çıkmak şartıyla icatlar üst üste karşımıza gelmektedir fakat günümüzdeki gerek sohbetsel gerekse çağsal olayları insanoğlunun Pek de güzel kullandığını hissetmiyorum… Yani en azından sohbet sitesine giren bazı kişilerimizin kişiliğe ve insanlığa daha sık elverişli olmasını diliyorum Neden diye soracak olursanız ; Tabii ki de günümüz ve Çağımız elektronik çağdadır insanlarımız büyük bir devrim yaşamaktadır gerek sohbetsel sitelerde gerekse bazı sohbet ağlarında zaman geçirmektedir bu zamanlarını bence en Adil şekilde ve en güzel şekilde geçirmeleri dileğiyle herkese güzel sohbetler ve kişilik asla tesadüf değil diyerek ten sizlere İyi Sohbetler diliyorum.. Sayğılar

  • admin
   Cevapla

   Aynen kardesım haklısın

 • huLk
  Cevapla

  Sanal da İsmini En İyi ve Güvenilir Bir Arkadaşlık Uygulaması olarak Yerini İlklerde Koruyan Bir Uygulamanın Kurucuları Olarak Sizlere Teşekkür Ederim.
  Daim Başarılar Dilerim.

  • admin
   Cevapla

   Tşk ederım kardesım

 • UzeyiR
  Cevapla

  Çok güzel anlatim

 • Marko paşa
  Cevapla

  Güzel bi yazı olmuş ellerine sağlık esnafımm…

 • Hasan
  Cevapla

  Ellerinize sağlık çok güzel anlatim

 • Ahmet
  Cevapla

  Cok net ve guzel bır anlatım olmus. Ellerınıze saglık.

 • memo
  Cevapla

  cok guzel anlatim…

 • SerdaR
  Cevapla

  Çok güzel bir anlatim olmuş. Ellerinize sağlık.

 • SıRat
  Cevapla

  Ne güzel bir anlatim olmuş. Ellerinize sağlık…

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin
error: Content is protected !!