Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Sohbet Odalarında Sanal Beklentiler

19 Mart 2020, Perşembe Kategori: Chat Odaları Muhabbat Odaları Sohbet Odaları 142 0

Kadınlar, özellikle de anneler, çevremizdeki insanlarla empati kurma eğilimindedir. Anneler insanları dinler, onlarla ilgilendiğini gösterir ve çocuklarını neşelendirmek için elinden geleni yaparlar. Bunu yaparken kendi ruh hallerini önemsemez, fedakarca sadece çocuklarının iyiliğini düşünürler. Bu süreç bu şekilde devam edegelirken, içinde bulundukları ruhsal bozuklukları gidermek için çeşitli çarelerin arayışına girerler. Bunların başında sanal Sohbet Odaları gelmektedir. Her insan gibi anneler de kendi kafalarını dağıtacakları çeşitli sohbetler arayışı içindedirler. Bunun yanı sıra her insan aynı nitelikleri taşımadığı için, sanal Muhabbet Odalarında bulunma sebepleri de buna göre ayrı ayrı şekillenmektedir. Kimisi sohbet muhabbet ararken, kimileri gönül sohbetleri aramaktadır. Ayrı ayrı bütün isteklere değinebilecek niteliği taşıyan sanal ortamda, her insan genel anlamda aradığı boşluğunu dolduracak şeyleri bulmaktadırlar.

Sosyal hayatlarımızda, tartışmaya bağımlı insanlar ile birlikte yaşamak mayın tarlasında dolaşmak gibidir. Varlıkları kötü bir atmosfer yaratır. Bu gibi insanlarla aynı ortamda bulunan kişilerin tek bir yorum, kelime ya da mimik yüzünden sorun çıkabileceğini bildikleri için huzurları kaçar. Dahası ortamda gerginlik oluşur. Bütün bu etkenlerin yanı sıra en yakın gördüğümüz insanların bizi anlamadığı, sadece kendi çıkarlarını gözettiği hiyerarşik bir düzen süregelmektedir. İçinde bulunduğumuz haklı haksız ortamların sıkıcı havasından bunaldığımız zaman, kaçacak mekan, rahatlatacak ortam ararız. İşte bu ruh halinde iken farklılıkları tatmak adına da insanlar çeşitli Chat odalarında terapiye ihtiyaç duymaktadırlar.

Sık sık başka insanlar için kapıları açık tutmuş olduklarımız  vardır. Neredeyse boş bir otoparkta bir arabanın yanına park etmek isteriz. Çünkü; insanlar yalnızlıktan sıkılır, korkar. Bunlar bilinçaltında yaptığımız psikolojik gerçekler ve davranışlar haline gelmiştir. Çeşitli bilim adamlarının bu konuda söyledikleri mercek altına alınırsa, her insanın aynı psikolojide olduğunu ve yalnızlıktan çekindiğini görebiliriz. Her söylenmeyen ve bilinmeyen davranışını içinde taşıyan insanların, bilinç altlarındaki yalnızlığın çaresini çeşitli mecralarda aradıkları bilinmektedir. Bunlardan en kolayı ve ideal olanı sanal ortamdır. Sanal ortamın her arayışa bir kapı olarak görülmesi, geniş bir platform olmasından kaynaklandığı ve aranan kriterlerin mutlaka bulunarak, bireylerin boş dönmemesinden kaynaklandığı bilinmektedir. 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

sohbet sohbet Sohbet Siteleri Chat Siteleri Seviyeli Sohbet
madrid bet
madridbet
yabancı dizi izle
poker siteleri
mobil ödeme kabul eden bahis siteleri