Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sohbeksw/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2652
Sohbet Odalarında Unutulmayanlar

Sohbet Odalarında Unutulmayanlar

Ana Sayfa / Sohbet Odalarında Unutulmayanlar

Sohbet Odalarında Unutulmayanlar

admin     14-05-20     Chat Odaları, Sohbet Odaları     Sohbet Odalarında Unutulmayanlar     109 Defa Okundu

Yaşantımızın her anında hayatımızı güzel ve yaşanılır kılan, anlık tükenişlerin devası olarak gördüğümüz insanlar hep olmuştur.Hayata tutunmamızı bir nebze bile olsa mümkün kılan bu insanlar sayesinde yaşamaktan keyif alıyor, kendimize ait bir benliğin oluşması noktasında onlarla yaşadığımız her hayat tecrübesi bizlere gelecek için rehber oluyor. Belki de sohbet sitelerinin en güzel tarafı da budur sanırım. Kendimizden ve kendi gerçekliklerimizden kopuk yaşam pratikleri sayesinde hayata bambaşka pencerelerden bakmaya imkan verecek bu imkanlar sayesinde sosyalleşmenin nimetlerinden geleceğe dönük faydalar elde ediyoruz. Sohbet Odalarının bu ortamı yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinmemize imkan sağlarken kendi kimliğimizin ne olduğunu anlıyor, karşılaştığımız yeni kimliklerden de keyf alıyoruz. Chat Odalarında Türkiye’nin pek çok şehirlerinden güzel dostluklar kurulduğu gibi özünün ve ülkesinin topraklarının samimiyetinin arayışı içerisinde olan yurt dışında yaşayan pek çok Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı güzel insanlarla da dost olabilmekteyiz.
Bu insanlarla bir dönemler tanışmış ve sıkı dostluklar kurmuş ama pek çok sebeple o aramızdaki bağlar kopmuştur.Kimileri işleri dolayısıyla,kimileri yeni bir yuva kurmuş olmanın verdiği yükümlülüklerden zaman ayıramama,kimileri de bu hayattan göçüp gitmiş olmalarından dolayı bizlerle irtibatını kopartmıştır. Ama sohbet sitelerinde tanımadığınız bir kişi tarafında söylenen bir söz,sohbet sitesi radyosunda çalan bir şarkı hemen size o kişi ve kişilerle yaşadığınız anıları hatırlatır. Sizin üzerinizde samimiyet kurduğunuz o yılların etkisini o an içerisinde gösteriverir. Hayat böyledir. Yaşanılan an ve geride kalanlar olmak üzere yüreğimizde tebessüm ettiren keşkeler halini alıverir hatıralar. Elbette ki Chat Sitelerindeki her hatıra her zaman hayırla yad edilen bir hafıza bırakmamıştır bizde. Sohbet sitelerinin tatlı yanlarının olduğu gibi acı tarafları da vardır. Yaşanılan tartışmalar ve her ne sebepten çıkmış olursa olsun kavgalar da hafızalarımızda unutulmaz bir yer edinmiştir. Bu tartışmaların ve ayrışmaların, tartışmayı yaşadığımız kişileri de hem hafızamızda hem de gönlümüzde unutulmaz hale getirdiği de bir gerçektir. Kısacası hayatın tüm nüansları, şöyle veya böyle sohbet sitelerinde de kendini göstermektedir. Acı tatlı her hatıranın bir mimarı olduğu düşüncesiyle anarız geçmişimizi. Asla aklımızdan çıkmayan ve asla aklımızdan çıkmayacak olan herkese selametle..

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbeteuro.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sohbeksw/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2652