Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Sohbet Odalarının Çekimi

Sizi Sohbet Odalarına Çeken Ne?

Sohbet odalarının çekimi, insanların farklı insanlarla tanışıp kaynaşma içgüdüsünden kaynaklıdır. Bir yabancıyla sohbete başlamadan önce, neden bu tür iletişimi düşündüğünüzü düşünün. Metin sohbetini seçme nedenleriniz konusunda kendinize karşı dürüst olun. Arkadaşlık arıyorsanız, yerel buluşmalara veya topluluk etkinliklerine katılmak daha güvenli bir alternatif olabilir. Bu size, çevrenizdeki diğer insanlarla halka açık bir yerde insanlarla şahsen tanışma fırsatı verecektir. Sonuçta, bir kişi hakkında başkalarıyla nasıl etkileşime girdiğini izleyerek çok şey öğrenebilirsiniz.

Bazı insanlar için sosyal kaygı veya düşük özgüven, onları çevrimiçi sohbette insanlarla tanışmaya daha yatkın hale getirebilir. Bu sizin için geçerliyse, endişe ve/veya özgüven sorunlarınızın kökenine inmek isteyebilirsiniz. Ele alınmadan bırakılırsa, bu sorunların daha iyiye değil daha da kötüye gitmesi muhtemeldir. Veya belki de kendinizi içe dönük olarak görüyorsunuz ve teknoloji aracılığıyla daha rahat etkileşime giriyorsunuz. Chat Sitelerindeki  seçiminizden ya da yaşam koşullarınızdan dolayı tecrit edilmişsiniz ve yalnızlık nöbetleri yaşıyorsunuz. Bir 2006 çalışmada olumlu yalnızlıkla ama sadece zayıf ve olumsuz ilgili tooveralllife memnuniyeti korelasyon sohbet odalarında geçirdiği zamanı kurdu.

Mobil Sohbet Odalarında Danışmanlık

Mobil Sohbet odalarını sık sık ziyaret etmenin nedeni yalnızlık gibi görünüyorsa, bir ruh sağlığı uzmanıyla duygularınız hakkında konuşmanız önemlidir. Bir 2014 yorum yalnızlık, depresyon, alkol bağımlılığı, çocuk istismarı, uyku problemleri, kişilik bozuklukları ve Alzheimer hastalığı gibi çeşitli psikiyatrik bozukluklara yol açabilir belirledi. Ayrıca diyabet, otoimmün bozukluklar, kardiyovasküler hastalıklar, hipertansiyon, obezite, fizyolojik yaşlanma, kanser, zayıf işitme ve kötü sağlık gibi çeşitli fiziksel rahatsızlıklara da yol açabilir. Çalışma, kontrol edilmediği takdirde yalnızlığın hem zihinsel hem de fiziksel sağlık üzerinde ciddi sonuçları olabileceğini öne sürdü.

İnternet, bir eğitim ve kaynak dünyası sunabilir, ancak çevrimiçi sohbet odalarında olduğunuzda her zaman dikkatli olmalısınız. Yabancılarla yazılı sohbete başlamadan önce, neden yazılı sohbete katılmak istediğinizi düşünün ve kendinizi çevrimiçi yırtıcılardan korumanın yollarını öğrenin. Ayrıca yeni insanlarla tanışmak için daha güvenli alternatifler aramak veya özgüven, yalnızlık ve sosyal kaygı gibi konularda yardımcı olabilecek bir danışmanla konuşmak isteyebilirsiniz. Online sohbet olarak deneyimli bir danışmanla konuşabileceğiniz güvenli bir yer arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Çevrimiçi Sohbet 

Aslında, çevrimiçi danışmanlık giderek daha popüler hale geliyor. Kendi evinizin rahatlığında bir ruh sağlığı uzmanıyla bağlantı kurabileceksiniz. Çevrimiçi sohbet sitelerinde bir danışmanlık platformu olarak Sohbeteuro.net, profesyonel danışmanlığı hayatın zorluklarıyla mücadele eden herkes için erişilebilir, uygun fiyatlı ve kullanışlı hale getirmeye kendini adamıştır. Bir literatür yorumu çevrimiçi danışmanlık konusundaki geleneksel danışmanlık kadar etkili olduğunu göstermektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FeRiDe dedi ki:

Emeğine Sağlık (:

Karizma dedi ki:

Herşey Bulmaca Sevdasıyla Başlamıştı 🙂 Bugünlere Kadar Geldik Kardeşim …. 🙂

LsD dedi ki:

Ne çekiyor bizi buraya hadi gelin bu konuyu bi kendi aramızda irdeleyelim 🙂

FeRiDe dedi ki:

Emeğine Yüreğine Sağlık 🙂

GoLqe dedi ki:

Emeğinize sağlık güzel bir site

ASeMiRa dedi ki:

Emegine sağlık. Herkesin gidip görmesi gereken bir site şiddetle tavsiye ederim. Başarılar.

Sohbet Odaları