Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Odalarının Çekimi

Sohbet Odalarının Çekimi

Sizi Sohbet Odalarına Çeken Ne?

Sohbet odalarının çekimi, insanların farklı insanlarla tanışıp kaynaşma içgüdüsünden kaynaklıdır. Bir yabancıyla sohbete başlamadan önce, neden bu tür iletişimi düşündüğünüzü düşünün. Metin sohbetini seçme nedenleriniz konusunda kendinize karşı dürüst olun. Arkadaşlık arıyorsanız, yerel buluşmalara veya topluluk etkinliklerine katılmak daha güvenli bir alternatif olabilir. Bu size, çevrenizdeki diğer insanlarla halka açık bir yerde insanlarla şahsen tanışma fırsatı verecektir. Sonuçta, bir kişi hakkında başkalarıyla nasıl etkileşime girdiğini izleyerek çok şey öğrenebilirsiniz.

Bazı insanlar için sosyal kaygı veya düşük özgüven, onları çevrimiçi sohbette insanlarla tanışmaya daha yatkın hale getirebilir. Bu sizin için geçerliyse, endişe ve/veya özgüven sorunlarınızın kökenine inmek isteyebilirsiniz. Ele alınmadan bırakılırsa, bu sorunların daha iyiye değil daha da kötüye gitmesi muhtemeldir. Veya belki de kendinizi içe dönük olarak görüyorsunuz ve teknoloji aracılığıyla daha rahat etkileşime giriyorsunuz. Chat Sitelerindeki  seçiminizden ya da yaşam koşullarınızdan dolayı tecrit edilmişsiniz ve yalnızlık nöbetleri yaşıyorsunuz. Bir 2006 çalışmada olumlu yalnızlıkla ama sadece zayıf ve olumsuz ilgili tooveralllife memnuniyeti korelasyon sohbet odalarında geçirdiği zamanı kurdu.

Mobil Sohbet Odalarında Danışmanlık

Mobil Sohbet odalarını sık sık ziyaret etmenin nedeni yalnızlık gibi görünüyorsa, bir ruh sağlığı uzmanıyla duygularınız hakkında konuşmanız önemlidir. Bir 2014 yorum yalnızlık, depresyon, alkol bağımlılığı, çocuk istismarı, uyku problemleri, kişilik bozuklukları ve Alzheimer hastalığı gibi çeşitli psikiyatrik bozukluklara yol açabilir belirledi. Ayrıca diyabet, otoimmün bozukluklar, kardiyovasküler hastalıklar, hipertansiyon, obezite, fizyolojik yaşlanma, kanser, zayıf işitme ve kötü sağlık gibi çeşitli fiziksel rahatsızlıklara da yol açabilir. Çalışma, kontrol edilmediği takdirde yalnızlığın hem zihinsel hem de fiziksel sağlık üzerinde ciddi sonuçları olabileceğini öne sürdü.

İnternet, bir eğitim ve kaynak dünyası sunabilir, ancak çevrimiçi sohbet odalarında olduğunuzda her zaman dikkatli olmalısınız. Yabancılarla yazılı sohbete başlamadan önce, neden yazılı sohbete katılmak istediğinizi düşünün ve kendinizi çevrimiçi yırtıcılardan korumanın yollarını öğrenin. Ayrıca yeni insanlarla tanışmak için daha güvenli alternatifler aramak veya özgüven, yalnızlık ve sosyal kaygı gibi konularda yardımcı olabilecek bir danışmanla konuşmak isteyebilirsiniz. Online sohbet olarak deneyimli bir danışmanla konuşabileceğiniz güvenli bir yer arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Çevrimiçi Sohbet 

Aslında, çevrimiçi danışmanlık giderek daha popüler hale geliyor. Kendi evinizin rahatlığında bir ruh sağlığı uzmanıyla bağlantı kurabileceksiniz. Çevrimiçi sohbet sitelerinde bir danışmanlık platformu olarak Sohbeteuro.net, profesyonel danışmanlığı hayatın zorluklarıyla mücadele eden herkes için erişilebilir, uygun fiyatlı ve kullanışlı hale getirmeye kendini adamıştır. Bir literatür yorumu çevrimiçi danışmanlık konusundaki geleneksel danışmanlık kadar etkili olduğunu göstermektedir.

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • FeRiDe
  Cevapla

  Emeğine Sağlık (:

 • Karizma
  Cevapla

  Herşey Bulmaca Sevdasıyla Başlamıştı 🙂 Bugünlere Kadar Geldik Kardeşim …. 🙂

 • LsD
  Cevapla

  Ne çekiyor bizi buraya hadi gelin bu konuyu bi kendi aramızda irdeleyelim 🙂

 • FeRiDe
  Cevapla

  Emeğine Yüreğine Sağlık 🙂

 • GoLqe
  Cevapla

  Emeğinize sağlık güzel bir site

 • ASeMiRa
  Cevapla

  Emegine sağlık. Herkesin gidip görmesi gereken bir site şiddetle tavsiye ederim. Başarılar.

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin
error: Content is protected !!