Sohbeteuro.Net Bildiri

Türkçe Sohbet Programı Yeni versiyonu ile yayındadır indirmek için Tıklayınız.

Seviyeli SOHBETİN Gerçek Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Sohbet Odası Oluşturma

21 Kasım 2021, Pazar Kategori: Çevrimiçi Sohbet Mobil sohbet Sohbet Odaları 1474 5

Kendi sohbet odanızı oluşturma

Son güncellememizde sohbet uygulamamızda Sohbet Odası oluşturma konusunda bazı değişiklikler yaptık. Kullanıcıların kendi sohbet odalarını, tek kullanımlık ve tek kullanımlık olmayan sohbet odalarını oluşturabilecekleri bir değişiklik yaptık. Tek kullanımlık sohbet odaları, aktif olmadığında kendi kendine yok olan odalardır.

Konuk kullanıcılar Sitemizde tek kullanımlık mobil sohbet odaları oluşturabilir ve belirli bir odanın bağlantısını arkadaşları ve aileleriyle paylaşabilir veya bağlantıyı diğer sosyal medya sitelerinde paylaşabilir. Geliştiriciler, widget yerleştirme kodunu kopyalayıp sitelerinin html’sine yapıştırarak web sitesine sohbet kutusu yerleştirebilir.

Konuk kullanıcı olarak bir sohbet odası oluşturma

Konuk kullanıcı olarak sohbet odası oluşturma hakkında bize bilgi verin. Kaydolmanıza veya kaydolmanıza gerek yoktur ve yine de 10’a kadar sohbet odası oluşturabilirsiniz. Chat Siteleri, hesabınız aktif olana kadar aktif kalır. Sohbeteuro.net Çevrimiçi Chat Sitelerimizde oturum açma sayfasına gidin, misafir olarak oturum açma özelliği varsayılan olarak etkindir. Tek yapmanız gereken bir kullanıcı adı girmek. Herhangi bir kişisel bilgi vermeniz istenmeyecektir. Şimdi sağ çubuğunuzda odalar sekmesine tıklayın. Kırmızı + simgesine tıklayın. Bir oda adı yazın ve oda oluştura tıklayın.

Mobil Sohbet ortamlarında Odayı oluşturduğunuzda, alt kısmında buna benzer bir mesajla otomatik olarak odaya girileceksiniz. Odanızı oluşturmayı tamamladığınızda, odanızı yönetebilir ve paylaşabilirsiniz. Oda yönetim panelinin görünmesi için ana sayfa simgesine tıklayın. Herhangi bir odadaki bağlantı simgesine tıklamak o odaya doğrudan bir bağlantı verir, diğer insanları çevrimiçi sohbet odanıza davet etmek için oda bağlantınızı diğer odalara yapıştırabilirsiniz.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sakalli dedi ki:

emegine saglık

KnX dedi ki:

Emeklere Sağlık ….

sinner dedi ki:

emeğine sağlık admin

AseL dedi ki:

Emeğine Sağlik Ablam

Sadullah dedi ki:

🙂 odayı acmak belesmi agam elline saglık abi

Sohbet Odaları