Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

Sohbet Sitelerinde Farklı Fikirlerin Varlığı

İnsanoğlu, tarih sahnesine çıktığı ilk günden bugüne kadar, kendi gelişim seyrini düşünsel süreçlerin üzerine inşa ederek varlığını sürdürmüştür. Bu düşünsel süreçler insanın kimi zaman karakteristik yapısında, kimi zaman sosyoekonomik ilişkilerden dolayı farklılık arz edebilmiştir. Bu gelişim seyri kendi içinde kimi zaman tutarlı, kimi zaman da daha dağınık bir yapıda kendini varlık sahnesine sokmuştur. Temel insan ilişkilerinin en temel özelliklerinden biri olan ”birey olma” durumu, kişinin düşünsel süreçlerinde kimi zaman içinde yaşadığı toplum tarafından belirlenmiş olmak kimi zaman da hakim olan düşünce yapısına aykırı düşünmekle şekillenmektedir. Toplum olmanın en temel yapı taşı olan birey olmanın içinde barındırdığı gerçeklik de bu durumdan asla ve asla kopuk bir şekilde düşünülemez. Bu gerçeklikleri alt alta ve üst üste koyduğumuzda her nerede olursa olsun dünyanın her yerinde ve her ortamda belirli hedefler ve amaçlarla bir araya gelmiş insan kütleleri görmekteyiz. Buna en güzel örnek ise insanların birbirleriyle etkileşim içerisine girdiği Chat Siteleridir.
Sohbet Odaları, insanların kendi gerçekliklerine veya hakikatlerine en yakın arayışların sergilendiği platformlar olarak göze çarpmakta. Temelde bu arayışların en temel insani bir arayış olduğunu yukarıda belirttik. Bu yapımızın bize sunduğu bir zorunluluk olarak çoğu zaman benliğimizde kendini hissettirmektedir…

İnsan; kendi gelişim sürecini en optimum seviye çıkartmak için uğraşırken düşünsel farklılıklar karşısına bazen engel bazen de yıkıcı bir karşılayıcı olarak çıkabiliyor. Bunun böyle algılanması elbette kimi zaman içinde haklılık payı da barındırır.
Bu karşılaşmanın ardından insan kendini hem içsel hem de toplumsal kaosun pençesinde bulur. İçinde yaşamış olduğu insan kütlesini kimi zaman toplu bir şekilde kimi zaman da tekil olarak karşısına alır. Süreç kısa bir süre sonra düşünsel kaos ortamına dönüşür. Anlattıklarımızı göz önünde bulundurarak bir gözlem yapacak olursak bu durumun, Güvenli Sohbet sitelerinde sıkça karşılaştığımız durumlar olduğunu rahatlıkla görebiliriz…

Farklı fikir ve düşünce yapısından pek çok insan Aktif Sohbet ortamlarında, farklı beklentilerle bulunmaktadır. Bu beklentiler kişinin istediği en optimum hazzı vermese de ortalama bir toplumsal yaşayış bilincini hissettirir Sohbet Siteleri. Buna bağlı olarak yaşanan tartışmalarda Muhabbet Odalarının yöneticileri, kendi sitelerinde bu tip düşünsel kaos ortamının doğmaması için, site kullanım koşulları veya kuralları belirleyip kullanıcılarından bu kurallara uymalarını istemektedir. Her şeyi göz önünde bulundurarak söyleyebiliriz ki SohbetEuro.Net, hem kullanıcı kitlesi bağlamında hem de yönetim ekibi noktasında bu kuralları zorla değil, bir gönül bağı ilişkisi içerisinde uygulamakta ve zorla kabul ettirmeyen bir anlayış sergileyen ender sohbet sitelerinden biridir. Bu başarıyı kendi içerisinde gösterebilmiş nadir birkaç sohbet sitesinden biridir SohbetEuro.Net. Türkiye’de bu başarıyı gösterebilecek Sohbet Sitesi sayısının artması dileğiyle..

PRETORYA

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Eda
  Cevapla

  Tabiki yüreğinize sağlik ve iyiki varız daha da iyi olmak şartyla ins keko

  • admin
   Cevapla

   ınsallah keko

 • Selen
  Cevapla

  Emegne Yuregne Sglk Abim… Sohbeteuro.net <3 Bekleriz =)

  • admin
   Cevapla

   Beklerız 🙂

 • Noir
  Cevapla

  Kaleminize saglik güzel bir yazi olmus

  • admin
   Cevapla

   Eyvallah Cano

 • aSu
  Cevapla

  Bugünü yarını ve yarinlarimizin sunucusu olan sohbeteuro.nete herkesi bekleriz. Yüreğine sağlık canim arkadaşım pretorya nin.

  • admin
   Cevapla

   aynen gulum ellerıne saglık

 • Pretorya
  Cevapla

  güzel bi yazı olmuş… hayırlara vesile olsun inşeallah…

  • admin
   Cevapla

   Insallah esnaFım 😀

 • Blendo
  Cevapla

  Pretorya beyin yazısıymış… ne kadar da güzel bi yazı.. onunla tanışmayı çok isterim

  • admin
   Cevapla

   Ben tanırım kendısını. Konuskan deıldır sızı tersler 😀

 • Ccc
  Cevapla

  Guzel yazi olmus elin dert gormesin abi.

  • admin
   Cevapla

   eyvallah kardesım saol cok

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin