Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Travesti chat

Travesti chat

Travesti Chat Odaları Arayışları

Travesti Chat; Trans diye adlandırdığımız, halk arasında dönme adı ile anılan insanların, sanal ortamda aradıkları muhabbet tercihleridir. Travesti sohbet odaları, yalnızca trans arkadaşlara hizmet vermekle kalmaz. Bunun yanı sıra; cinsel içerik sohbet, eşcinsel sohbet, aile sohbeti gibi konulara da yer vermişlerdir. Trans sohbet odaları, arayışları şekil değiştiren erkekler olan insanların, sıklıkla ziyaret ettikleri yerlerdir.

Travesti Chat

Travesti sohbet dendiğinde akla ilk gelen şey, çok ayıp içerikli sohbetler olsa da, aslen bu mobil sohbet odası ortamlarında farklı ailevi sohbetler de edilebilir. Her arayışa uygun sohbetin bulunduğu bu ortamlarda, sizlerden gelen talepler de ön plana alınarak sunucu içi düzenlemeler sağlanır.

Trans Sohbet

Trans sohbet, erkek olmaktan vazgeçerek, kendini kadın hisseden arkadaşların şekil değiştirmiş ve kadın olmuş halleriyle sohbet etmeye gelmeleridir. Bu arkadaşlarımız; ya doğuştan hormon farklılığından kaynaklı, ya da; erkek olmaktan keyif almayan arkadaşlarımızdır. Trans Chat odalarında dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Bunlardan bazıları ve başlıca olanları şunlardır;

 • Trans Sohbet odalarında kimseye izinsiz özel mesaj atılmamalıdır.
 • Trans Chat Sitelerinde, özel hayatlarımızla ilgili bilgiler verilmemelidir.
 • Trans Chat Sohbet sitelerinde, tanıdık olmayan kullanıcılar ile yakın irtibat kurulmamalıdır.
 • Bu odalara girerken kayıt şartı istenmediğinden emin olunmalıdır.
 • Trans sohbet chat odalarının ücretsiz olmasına dikkat edilmelidir.
 • Cinsel sohbet yaparken, özel oda da olduğumuzdan emin olunmalıdır.

Evli Trans Sohbet

Evli Trans Sohbet odalarında, Translarla tanışmak ister misiniz? Eğer öyleyse, sitemiz tam size göre. İnsanlar birçok nedenden dolayı evli erkeklerle çıkmaya karar verir. Evli erkekler, özellikle evde kötü muamele görüyorlarsa, başkalarından gördükleri ilgiyi inanılmaz derecede takdir edebilirler. Bazı erkekler sadece ismen ‘evlidirler’, tutku evliliklerini uzun zaman önce terk etmiştir. 

Durum ne olursa olsun, yargılamak için burada değiliz. Çevrimiçi Trans Sohbet ağımızın bir parçası olduğunuzda, yerel evli erkekler sizin için daha görünür hale gelir ve bunun tersi de geçerlidir. Bize kaydolmanız birkaç dakikanızı alacak ve bunu yaptıktan sonra mesaj göndermeye, trans sohbet odalarında flört etmeye ve daha fazlasını hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Travesti Chat

 Sohbet odalarımızda daha yakından tanımak istediğiniz biriyle tanıştığınızda her zaman özel sohbet başlatabilirsiniz. ve evli erkeklerle internete bağlı olduğunuz sürece istediğiniz yerden sohbet edebilir ve flört edebilirsiniz. Evli bir trans arıyorsanız veya gerçekten evlenmek isteyen bekar erkekler arıyorsanız, mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabiliriz. Hizmetimize katıldığınızda, önünüze bir dizi yeni fırsat açılır. Bugün kayıt olun!

YORUM YAP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • SaRe
  Cevapla

  Emeğinize sağlık başarılar dilerim oldukça güzel paylaşım olmuş.

 • Pretorya
  Cevapla

  Tüm travesti kardeşlerimize selamlar olsun.. gelin ve sohbet yapalım

 • sakalli
  Cevapla

  ÇOK İYİ HARİKA

Ne aramıştınız?

Kategoriler

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin